Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172903)
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 10.02.10 00:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
Maasturil sillad tõesti lihtsamad, kuid ei saa öelda, et alati odavamad. Teiseks räägime mugavusest:D
Mina eelistaks sinu asemel vast juba garantiiga liisingu masinat, asi kasutusrenti ja liisingu lõppedes võtad lih uue.


Ega seda liisingut taguda ka lust ei ole, ise ei tahaks kindlasti. Olen seda teemat pidevalt huviga jälginud ja oodanud millal sul üle viskab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 08:10 Tsiteeri


Siiani olen jalamees. Aga müügikuulutuse tegin juba auto24 valmis. Põhimõtteliselt ei taha omada midagi sellist mille vea otsimine võtab 3 päeva aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 10.02.10 09:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Noh juba teist päeva remondis. arvuta ise :) Tegelikult ei ole asi väga summas. Teatsin kohe et A8 ei ole odav. Ütlen ausalt mugavaim auto mida olen omanud. Aga ka kõige rohkem peavalu ja stressi tekitanud. Seepärast kavatsen midagi töökindlamat soetada.


Sinu eksemplari kohta on vanas SR foorumis ka mitu teemat, remont ja müük...
See ei ole kõige õnnelikuma taustaga auto, selle põhjal ei maksaks kõikide sama marki sõidukite kohta põhjapanevaid järeldusi teha. Sul on siiski õnnestunud masin elule tagasi kutsuda, väiksemaid stressi hetki kaasneb vast iga autoga.
Mina olen kaheksat pidades ka mitu korda mõelnud, et nüüd panen kuradi leeki ja löön jalaga ukse kinni. Aga eks läheb üle - sõidan vahel mõne kolleegi mazdaga ja maailm loksub jälle paika.
Maasturi ostmine ei lahenda tingimata midagi - Q7 ei ole kindlasti vähema elektroonikaga :P

Et mulle endale ka mitme auto pidamine natuke vaevaline tundub, siis ehk enne müüki korjan ka aastate hooldusajaloo kokku, kui sind lohutab, siis võin sulle ka tutvustada. Et sa pole "ainuke loll", kes kaheksa peale raha ja närve raiskab :P

Edit: Vana SR foorum

Sealt pead ise tuhnima, otsingumootor vist ei tööta.

Edit 2: A8 siit on pildid läinud, aga sama auto ilmselt.
Teine sarnane, pole kindel, kas just sama auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 09:35 Tsiteeri


Kus see vana SR foorum on? Oleks huvitav lugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.02.10 09:46 Tsiteeri


Enne tõsist müügisoovi soovitan soojalt väike mandala teha:D Koosta tulevaste autode pingerida ja uuri neid läbi ja lõhki. Äkki saad kaubale mõne platsi müügimehega, kes proovisõite pakub (tiba kauemaks kui 30min). Arvan, et hiljem kaheksasse tagasi istudes, saad aru mis sulle tegelikult meeldib. Igatahes edu kaalumisel ja kainet pead! :)


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 10.02.10 09:58 Tsiteeri


Ma ostsin 2a. vana A6 ja lootsin ka, et tallan ja kallan.....kuigi tänaseks on sellest välja kujunenud kui BIG panga meeletu laen, mida tuleb maksta......Ei kesta ka minu masin, õnnetu eksemplar.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 10:09 Tsiteeri


Kahju kuulda :(
Ma õnneks laenu ja liisingut maksma ei pea. Ja mingi 2-3K kuus auto hooldusele panna ei ole probleem. Müts maha. KUI sõidab siis tasub ennast täitsa ära. Olen arvutanud, et liisida 2-3K eest ma vist ei saa midagi sinna ligilähedast ka. Samas just see teadmatus on see mis mind ärevaks teeb. Saaks teada kasvõi mis viga on.
Mingis mõttes ongi tehnika areng meile need standardid loonud. Ei tule enam ühtegi autot, isegi mitte pisikest punni ilma elektroonikata. Lihtsalt mootorit juhub elektroonika. Valida on siis 90.a algusepoole isendeid. Ja kui siis neid hakkad vaatama siis taipad, et pagan ikka ei taha. Seega ega suurt valikut ei ole. Audi puhul on minu kitsas silmaringis üks suur miinus - külmjoode. Ma ei olnud seda väljendit autodega seoses enne kuulnud ka. BMW ajastu mis minul oli (5a. kaks erinevat 5. seeria autot E34 ja E39) ma sellist väljendit ei kuulnud. Oli paar elektri viga - generaatori harjad ja vända andur. Mõlemad vead olid kiirelt tuvastatavad. Korra, mäletan et Truumu ja Auto-diagnostika olid siis veel koos, sattusin sinna ajal kui Truumu oli oma firma teinud. Viisin siis auto mingisse no-name kohta ja kohe hakkas pihta!!! "Peame uurima, ei oska ütelda jne." Kahmasin oma auto kaenlasse ja otsisin ülesse uue Truumu firma ja kohe oli ka lahendus olemas. Jube hea kui asjatundjad teevad tood.

Audi puhul on see juhtmete jootmisega mingis mõttes vist natukene nihu läinud. Eks muidugi ei saa võrrelda 5. seeria BMWd ja A8-t. Ehk A6 4 vedu oleks töökindlam?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reino
huviline

Avatar


Registreerunud 15.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: RR Vogue & E30 cabrio

postitati 10.02.10 10:13 Tsiteeri


Huvi korral võin sulle ühte "lihtsamat" a6 nelivedu näidata 1997 aasta oma. Samas ei kahtle ma audihoolduse tiimis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 10:17 Tsiteeri


Ei ma ei kahtle audihoolduses. Eks nad annavad endast parima. Lihtsalt vahel sellest ei piisa ja keegi ei olegi süüdi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 10.02.10 10:28 Tsiteeri


See et viga 3 päeva otsitakse on normaalne.Siin oli vahepeal juhus kus ühel a8 otsiti viga 2 nädalat. Masin ei käinud peast ega peest edasi. Lõpuks leiti ikka viga üles ja klient sai auto taas kätte. :D


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 10:36 Tsiteeri


Just siin tekibki minu peas mingi kiiks. Kui minu liikumisvahend on 2 nädalat maas siis ma pean mõtlema millegi praktilisema peale. Kui 2 nädalat otsitakse viga mingis pühapäeva autos siis ma saan aru. Aga ma kasutan oma autot igapäevaselt ning minu elurütm kannatab selle all kui minu igapäevaliikur juba 3 päeva paranduses ja ma ei kujuta isegi ette kaua veel minna võib. Seega on loomulik kui ma otsin töökindlamat ja praktilisemat, ehk tõesti vähem mugavamat liikurit :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 10.02.10 10:39 Tsiteeri


Ma arvan, et Sa oled sattunud mingi erilise õnnetuse otsa. Olen pidanud oma A8-t üle 6-e aasta ning võin öeda, et väga töökindel auto on. Minul on selle ajaga vahetusse läinud kommukas, süütepool, soendusmootor, rooivõimu tagasivoolu voolik, esipidurikettaid 2 kmpl. ning jamab üks ksenoni plokk. Elektrijamadest on olnud ainult kliima tembi andur, mis pärast näppimist ise korda läks ja ülejäänud elekter töötab 100%. Käiguosast pole vahetatud ühtegi osa. Mureks on ainult roolilatt, mis teeb üle raudtee sõidul klõka-klõka. Auto läbisõit on 275000.
Nii-et ei ole viga ebaõnnestunud mudelis vaid konkreetses isendis, mis Sinu kätte on sattunud.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 10.02.10 10:40 Tsiteeri


Puht hüpoteetiline küsimus: Mis saab siis, kui su selle "praktilisema ja mitte nii mugava" õmblusmasina mingit detaili tellitakse 2 nädalat või tekib samasugune elektrikotermann kuskile, mida ei leita nädalaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 10:42 Tsiteeri


Eks ma uue isendi soetamisel proovin tugineda ehk natukene eelnevate markide kogemustele :)
Kõike võib loomulikult juhtuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.02.10 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Audi puhul on minu kitsas silmaringis üks suur miinus - külmjoode. Ma ei olnud seda väljendit autodega seoses enne kuulnud ka. BMW ajastu mis minul oli (5a. kaks erinevat 5. seeria autot E34 ja E39) ma sellist väljendit ei kuulnud.

Joppas siis. Mina sain oma E30 kellaploki taga küll paar külmakat üle joota.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 10.02.10 11:10 Tsiteeri


Olen ka sama meelt, et oled õnnetusehunniku otsa sattunud. Enam kui kindel, et selle auto ostja sõidab sellega edaspidi muretult. :D
Lihtsalt mõni auto ja omanik ei sobi kokku.
Mõned aastad tagasi ostsin -95a Audi A4 1.8 ja see samuti lagunes jupp-jupi haaval, rahulikult liigelda ei saanudki, aina remondis.
Aasta jooksul läks sinna sujuvalt 30 000.- sisse ja elektrit oli seal vaid kliimaploki ja 2* el.akna näol. :)
Kui ühel hetkel hakkas ring peale saama, siis takkatippu sattusin sellega avariisse...siis viskas kopa ette ning müüsin avariilisena maha.

Ptui-ptui, loodan, et sa müüd enne auto maha, kui juhtub sama traadiline lõpppauk. :P



D2 A8`lt C5 A6`te istumine peaks suht sujuvalt minema, samuti suur auto. Kui hakkadki neid piiluma, siis soovitus on sportlikumate/külgtoega istmetega eksemplar valida, standardtaburetid on vast b4 80 ajast pärit, päris ebamugavad pikemat reisi tehes.
Vähemalt minu C5 pidas ja peab end siiani väga hästi vastu (2a jooksul vaid generaatoririhma pingutusrullik purunenud) ning muu on tagasihoidlik hooldus.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 11:12 Tsiteeri


Noh eks ma enne ei saa midagi teha kui audihooldusest mingi tagasiside. Eks ma vastavalt sellele siis otsustan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 10.02.10 11:24 Tsiteeri


Külmjooted ei ole ainult VW Grupi autode probleem. Neid esineb kõigil ja eriti palju esineb neid igasugu kodumasinate juures. Kuna keelustati ( aitäh EU, et mulle tööd garanteerid ) pliid sisaldav tina, siis sealt need jamad algavadki. Samas Miele ja Siemens(Bosch) suudavad enam-vähem seda jama vältida.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 10.02.10 11:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kuna keelustati ( aitäh EU, et mulle tööd garanteerid ) pliivaba tina ...


Möhh :o


Minu viga, pigem on LUBATUD pliivaba tina. Sorry.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.02.10 12:29 Tsiteeri


Kui liisingusse võtta vähekasutatud garantii peal autot, millel ei ole kõrge riskigrupp, siis 3000 krooni kuus tähendab (koos kasko ja liikluskindlustusega) kuskil 170000 kuni 200000 maksvat autot.

Ainus, enam-vähem mugav auto, mida ma sellisesse hinnaklassi suudan mõelda on Hyundai Sonata (http://www.auto24.ee/used/666542 midagi taolist suurema aasta ja väiksema läbisõiduga)
Teeme nii, et ei lajata mulle kohe selle eest... asi lihtsalt on nii.

Samas ikkagi ei usu, et see A8 jääbki nii hullult lagunema sul lõpmatuseni.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 10.02.10 13:13 Tsiteeri


Praegusel ajal kaheksa müük vist kõige praktilisem pole. Mida aeg edasi, seda enam käivad hinnad alla, kuid ilmselt kui kütusemüüjad aru pähe võtavad, siis kannataks müüa:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 10.02.10 13:39 Tsiteeri


Pigem asi ikka selles, et terve turg raipeid täis on. kes tahaks omale siis 200 k eest osta auto millega sõita ei saa ? See on paratamatu saatus vanadele luksusautodele, ühel hetkel käest läinud auto puhul ei aita ei püssi ega ussirohi.

Nii see hind kolinal kukubki viies kaasa ka korralike isendite hinna. Pealegi pole vaja imestada et auto väärtus ca 50 tuhat on, kui juba ülejärgmine põlvkond A8't turul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 13:40 Tsiteeri


50K on juu aus hind :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 10.02.10 14:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
50K on ju aus hind :)


Ausaks ma seda ei nimetaks - kui sa turul ringi vaatad, milline võiks olla sama raha eest arvestatav alternatiiv?
Mina pole leidnud, seetõttu pole ma kergekäeliselt kaheksast loobunud ka.
Mõelnud olen ehk mingisuguse trade-in tehingu peale, aga väga võimalikke variante uurinud ei ole.
Kui siin juttu oli A8-st A6-te kolimisest, siis minu kogemuste põhjal on vahe märkimisväärne - A6 4,2sena on väga jäik, kaheksas istud kui ema süles. Lisaks on kuus seestpoolt ikka tublisti väiksema auto tundega, kasvõi käetugesid mahub esiistmete vahele ainult üks.
Eks järgmise auto ostmisel see hinnaklass mõistagi määrab, aga ise olen lisaks uuemale kaheksale vaadanud huvi pärast ja Phaetoni ja Touaregi poole, viimane äkki su maasturihuvile ka kuigivõrd vastav?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 16:55 Tsiteeri


Nii back in the business.Viga oli siis ikkagi aju toite juures. Mingi pistik oli seal oksüdeerunud.
Suksu seekordne kapriis läks tema omanikule maksma 3496.- + 375.- lisaimmo eemaldamine.

Samas tähelepanu vajab lähiajal mingi pluss klemmi karp põhja all ja käigukasti kiiruse andur mis olevat viga andnud korra. Sellest siis ka see et paar korda suure külmaga märkasin et ei vaheta käiku nii 2000 pöörde juures vaid ajas kuhugi 3000 kanti. Sealt see vist tuli.
Aga nende asjadega siis järgmine kuu Audihooldusesse.
Vot siis selline lugu.
Pagana hea on istuda Vito bussist Audisse. Mis tast edasi saab mõtlen ja vaagin.
NB! Tänan kõiki kes rasek aja aitasid üle elada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.6% - SQL: 73.4%]