Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  85
Autor:
Pealkiri: VAG-COM / VCDS (Vastuseid: 2120 | Vaatamisi: 3052096)
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.01.11 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kalle-
Olemuselt on mul VCDS 700n-e ja 800-ne versioon kallima juhtme ostmisel olemas, täisversioon. Tõeliselt hea juhe ja progamm.

See on siis vana hiina kloon?
Ross-techi kaableid saab upgradeda, uued hiina kloonid töötavad 10.6-ga ka. Muidugi eks hind on jah mõned korrad kõrgem, aga siiski mitte 5000 eek, nagu ametlikul HEX-CAN USB kaablil.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 09.01.11 11:38 Tsiteeri


http://hulgi.ee/vagcom-usb-kaabel-tarkvara-v908-p-300.html


seda saab ka 10.6 na, ise kasutan ja töötab probleemivabalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Inferno
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 23.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.11 19:56 Tsiteeri


pff,ärimehed nossovid....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SS-Phaeton
huviline



Registreerunud 13.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.11 18:37 Tsiteeri
diagnoos



Tere

Kas mõnel diagnostika seadme omanikul oleks huvi vaadata ühte 2004a A8-t ja 2004a Phaetonit.
Autod asuvad mõlemad Läänemaal.
Phaeton mingil põhjusel ei lülita kompressorit sisse ja vedrustus on madalaimas asendis, mistõttu on üsna ebamugav Tallinnasse diagnosti sõita.

Tasu kokkuleppel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 13.01.11 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
http://hulgi.ee/vagcom-usb-kaabel-tarkvara-v908-p-300.html


seda saab ka 10.6 na, ise kasutan ja töötab probleemivabalt.


Hästi elame. Ostad 350-ga, müüd 1500-ga.
Või siis eurodes 22 eur ja 100 eur.
Äri Eesti moodi. Üldse, ausalt öeldes on kopp ees nendest linkidest oma ulmehindadega veebipoe kohta igas teemas.

http://www.sinosells.com/goods-1365-SUPER+VAG-COM+V106.html
Olen ise sealt korduvalt tellinud. Tarneaeg poolteist-kaks nädalat, tolliga probleeme ei ole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 13.01.11 20:06 Tsiteeri


Kusjuures ma ostan seda Eestist ühelt inimeselt ( ettevõttelt)..
Mina ei tea, kus ta neid toob .. mulle sobib, et arvega müüb ning selles hinnas ka km sees.
Samuti ma tean, et saan reaalselt asja millele inimene annab garantii ja mille mina saan ka edasi teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 13.01.11 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Kusjuures ma ostan seda Eestist ühelt inimeselt ( ettevõttelt)..
Mina ei tea, kus ta neid toob .. mulle sobib, et arvega müüb ning selles hinnas ka km sees.
Samuti ma tean, et saan reaalselt asja millele inimene annab garantii ja mille mina saan ka edasi teha.

Mul on üsna ükskõik ning loodan, et 1500 eek mitte ükski inimene hiina klooni ei osta, mis ühe kaupa tellides tuleb neli korda odavam. Rääkimata suuremast partiist.
Antud lingil on asi otse tootjalt. See, et sa mingit hullu ketti mööda seda ostad, on juba sinu mure.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 16.01.11 17:01 Tsiteeri


Ehk oskab keegi nende vigadega aidata.
Sõbra autol, siis sellised veakoodid.

1 Fault Found
01441 - Low Fuel Level Sensor (G210)
30-00 - Open or Short to Plus
Readiness: N/A

Address 15: Airbags Labels: 4B0-959-655-AI8.lbl
Part No: 4B0 959 655 G
Component: Airbag Front+Seite 1001
Coding: 00106
Shop #: WSC 02325
VCID: 346C1E8E686179BC

1 Fault Found
65535 - Internal Control Module Memory Error
00-10 - - - Intermittent


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 16.01.11 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Kusjuures ma ostan seda Eestist ühelt inimeselt ( ettevõttelt)..
Mina ei tea, kus ta neid toob .. mulle sobib, et arvega müüb ning selles hinnas ka km sees.
Samuti ma tean, et saan reaalselt asja millele inimene annab garantii ja mille mina saan ka edasi teha.

Mul on üsna ükskõik ning loodan, et 1500 eek mitte ükski inimene hiina klooni ei osta, mis ühe kaupa tellides tuleb neli korda odavam. Rääkimata suuremast partiist.
Antud lingil on asi otse tootjalt. See, et sa mingit hullu ketti mööda seda ostad, on juba sinu mure.


Kusjuures, Sinu mure näiteks ei peaks mitte olema, kes kuidas ja kuskohast kaupa sisse toob. Hiinast saaks ehk leiba ka odavamalt tellida, siis ei hakka ju maha tegema kohalikke kaupmehi? Vaba riik, ning igaüks müüb kuidas soovib ja mis hinnaga. Ostma ei kohusta Sind keegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 16.01.11 18:34 Tsiteeri


Ah las see teema olla .. ma olen neid müünd .. kuid pm mul kate seal olematu.. ma põhjendasin ära miks selline hind on .. kui ei sobi kellegile, siis ei sobi.
Kes tahab sellele saan pakkuda koos garantii ja arvega .. ja ongi kõik :)



Ehk keegi oskab aidata nende veakoodidega hoopis.

Auto millel need koodid on .. on mingi 2000 a a6 2,5 110 kw minu mäletamistmööda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 16.01.11 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Ehk oskab keegi nende vigadega aidata.
Sõbra autol, siis sellised veakoodid.

1 Fault Found
01441 - Low Fuel Level Sensor (G210)
30-00 - Open or Short to Plus
Readiness: N/A

Address 15: Airbags Labels: 4B0-959-655-AI8.lbl
Part No: 4B0 959 655 G
Component: Airbag Front+Seite 1001
Coding: 00106
Shop #: WSC 02325
VCID: 346C1E8E686179BC

1 Fault Found
65535 - Internal Control Module Memory Error
00-10 - - - Intermittent


Esimene viga on liiga madala kütuse taseme anduri jama (paagis) ja teine viga on airbagi mälukas ehk et seda kustutada ei saa. Sellest veast saab jagu ainult Airbagi aju ülekirjutamisega tekib tavaliselt liiga madalast akupingest.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 16.01.11 18:45 Tsiteeri


Kusjuures kütusenäidik näitab ta korralikult .. ei valeta ega midagi.
Airbagi tulega oli kunagi nii olnd, et vahepeal kustus ning siis mingi ajapärast tekkis tagasi.
Ma natuke googeldasin seda koodi ning seal vihjas halvale ühendusele.. veele ajus või siis untsus ajule.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 16.01.11 18:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Kusjuures kütusenäidik näitab ta korralikult .. ei valeta ega midagi.
Airbagi tulega oli kunagi nii olnd, et vahepeal kustus ning siis mingi ajapärast tekkis tagasi.
Ma natuke googeldasin seda koodi ning seal vihjas halvale ühendusele.. veele ajus või siis untsus ajule.


Kütusenäidik võib näidata midaiganes, see andur on selleks, et ei saaks paaki tilgatumaks sõita. Kas tal mootor käivitub?


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 16.01.11 18:54 Tsiteeri


käivitub, aga pikalt tahab käiamist


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masekas
huviline



Registreerunud 27.10.04
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.11 09:32 Tsiteeri


Kas kellegil on Tartu kandis töötavat CANi toetavat kaablit? Asi selles, et enda oma töötas pool aastat ilusti ja järsku lambist enam ei tööta. Tarkvara näppinud ega muutnud ei ole. Testis ütleb, et failed self test. Kardan, et kaabel suri ära aga tahaks enne uue ostmist proovida oma tarkvara töötava kaabliga või vastupidi anda oma kaabel kellegi teise tarkvaraga proovimiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.01.11 10:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masekas
Kas kellegil on Tartu kandis töötavat CANi toetavat kaablit? Asi selles, et enda oma töötas pool aastat ilusti ja järsku lambist enam ei tööta. Tarkvara näppinud ega muutnud ei ole. Testis ütleb, et failed self test. Kardan, et kaabel suri ära aga tahaks enne uue ostmist proovida oma tarkvara töötava kaabliga või vastupidi anda oma kaabel kellegi teise tarkvaraga proovimiseks.

Enda oma müüsin just maha, uus partii tuleb nädala jooksul.
Võtan ühendust ning kui probleem veel aktuaalne on, siis saan aidata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.11 17:54 Tsiteeri


Kas keegi oskab mulle lahti seletada selle inglise keelse juhise Vag-com 409.1 kräkkimise kohta ?
d1.bin, d2.bin ja d3.bin on cracki failid aga mis nendega tegema peab, et programm saaks aru registreerimisest?

wesleys:

This how my batch file looks:
*******************************
@ECHO OFF

:STRT

if not exist c:\program\vag-com\d1.bin copy c:\vagcopy\d1.bin c:\program\vag-com\d1.bin
if not exist c:\program\vag-com\d2.bin copy c:\vagcopy\d2.bin c:\program\vag-com\d2.bin
if not exist c:\program\vag-com\d3.bin copy c:\vagcopy\d3.bin c:\program\vag-com\d3.bin

GOTO STRT
***************************************

Change 'c:\program\vag-com' to the path to your vag-com install directory and 'c:vagcopy' to the directory where you have the .bin files.

Least1 kohas 2008-07-05 19:21 CET:
Hi
I have refined the bat file a little.
Copy this to a file with an extension .bat and change the paths as appropriate.
This bat will start vag-com and runs with a wait time between loops to save the cpu going nuts.

Least

********************
@ECHO Off

start "" /D"c:\program files\vag-com" "c:\program files\vag-com\vagcom.exe"

:START

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin" copy "c:\Program Files\vagcopy\d1.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin"
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin" copy "c:\Program Files\vagcopy\d2.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin"
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin" copy "c:\Program Files\vagcopy\d3.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin"

echo Starting!
echo Wscript.Sleep 6000> sleep.vbs
start /w wscript.exe sleep.vbs
echo Done!
del sleep.vbs

GOTO STRT

*************************


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 23.01.11 19:18 Tsiteeri


Sa pead lihtsalt neid kolme faili piisava sagedusega üle kopeerima.
Piisav sagedus on reeglina ca 50-100ms minu kogemuse järgi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
pull
huviline



Registreerunud 18.07.10
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.11 17:41 Tsiteeri


Kas keegi oskab öelda, kas on võimalik vag comiga diislil süüdet vaadata ja paika panna? Vag comi ver. 331.2 autoks siis tdi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain112
huviline



Registreerunud 14.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.11 11:01 Tsiteeri
kliima koodid?



vag-com andis kliimale sellised koodid:

00801 - A/C Refrigerant High Pressure Switch (F118)
30-00 - Open or Short to B+
01273 - Fresh Air Blower (V2)
17-10 - Control Difference - Intermittent
00625 - Vehicle Speed Signal
27-10 - Implausible Signal - Intermittent

oskab keegi nõu anda kust otsast alustada. hetkel nii, et kondi nuppu vajutades tekib displayle lumehelves, kui nupp lahti lasta kaob ja konti taha ei võta. freooni on. "fresh air blower" on vahetet ja see ei ole enam teema"

Autoks A4, 1996, AEB

tänan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.11 13:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sniper
Kas keegi oskab mulle lahti seletada selle inglise keelse juhise Vag-com 409.1 kräkkimise kohta ?
d1.bin, d2.bin ja d3.bin on cracki failid aga mis nendega tegema peab, et programm saaks aru registreerimisest?

wesleys:

This how my batch file looks:
*******************************
@ECHO OFF

:STRT

if not exist c:\program\vag-com\d1.bin copy c:\vagcopy\d1.bin c:\program\vag-com\d1.bin
if not exist c:\program\vag-com\d2.bin copy c:\vagcopy\d2.bin c:\program\vag-com\d2.bin
if not exist c:\program\vag-com\d3.bin copy c:\vagcopy\d3.bin c:\program\vag-com\d3.bin

GOTO STRT
***************************************

Change 'c:\program\vag-com' to the path to your vag-com install directory and 'c:vagcopy' to the directory where you have the .bin files.

Least1 kohas 2008-07-05 19:21 CET:
Hi
I have refined the bat file a little.
Copy this to a file with an extension .bat and change the paths as appropriate.
This bat will start vag-com and runs with a wait time between loops to save the cpu going nuts.

Least

********************
@ECHO Off

start "" /D"c:\program files\vag-com" "c:\program files\vag-com\vagcom.exe"

:START

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin" copy "c:\Program Files\vagcopy\d1.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin"
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin" copy "c:\Program Files\vagcopy\d2.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin"
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin" copy "c:\Program Files\vagcopy\d3.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin"

echo Starting!
echo Wscript.Sleep 6000> sleep.vbs
start /w wscript.exe sleep.vbs
echo Done!
del sleep.vbs

GOTO STRT

*************************

Seal on see teema, et nood crack failid tuleb kopeerida vag-com kausta ajal kui ta teeb logini misiganes sektorisse, kui nood sinna ennem panna, kustuvad nad logini ajal lihtsalt ära.
Too õpetus siin on nüüd aga automaatne failide paigaldaja, et ei pea seda ise kogu aeg tegema.
Pane need kolm faili (d1, d2, d3) eraldi sinu poolt valitud kausta (minul on pandud sinnasamma vag-com kausta, eraldi folderisse).
Ava tavaline notepad ning kopeeri siitsamast too viimaane tärnide vaheline tekst sinna sisse, seal muuda aga ära folderite asukohad selliseks nagu nad sinu arvutis just on. Vag-com ise peaks olema suht default seal, kuid see folder kus sul nood kolm faili on, see siis kirjuta sinna ise.
Nüüd salvesta see fail miski nimega ning laiendiks pane .bat (VAG-COM.bat nt).
Sedasama faili klikates, kontrollitakse nende kolme faili olemasolu ja vajadusel kopeeritakse nad vajalikku kausta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 08.02.11 13:42 Tsiteeri


Viimasele lisaks, et peab olema ka "C:\Windows\System32" kaustas sleep.vbs, ilma selleta ei toimi see 6000ms paus, ning asi jääb mõttetult kiirelt lappama.

Edit: mul on sleep.vbs ka bat failiga samas kaustas, vist piisas siis ka sedapidi

Kood on mul selline:
Kood:

@ECHO OFF

start "" /D"C:\Program Files\VAG-COM" "C:\Program Files\VAG-COM\VagCom.exe"

:START

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin" echo * %time% - D1 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM\crack\d1.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin"

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin" echo * %time% - D2 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM\crack\d2.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin"

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin" echo * %time% - D3 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM\crack\d3.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin"

start /w wscript.exe sleep.vbs

GOTO START



Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.02.11 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ain112
vag-com andis kliimale sellised koodid:

00801 - A/C Refrigerant High Pressure Switch (F118)
30-00 - Open or Short to B+
01273 - Fresh Air Blower (V2)
17-10 - Control Difference - Intermittent
00625 - Vehicle Speed Signal
27-10 - Implausible Signal - Intermittent

oskab keegi nõu anda kust otsast alustada. hetkel nii, et kondi nuppu vajutades tekib displayle lumehelves, kui nupp lahti lasta kaob ja konti taha ei võta. freooni on. "fresh air blower" on vahetet ja see ei ole enam teema"

Autoks A4, 1996, AEB

tänan


Kompressor ei rakendu, kui väljas on +5 või külmem.
Esimene viga viitab külmaaine R134a rõhu lüliti rikkele, mis tuleb välja vahetada, juhul kui see viga kiviajast ei ole mälus.
Kolmas viga näitab seda, et kliima ei saa korralikku auto liikumise kiiruse signaali.
Mis seda täpsemalt saadab, pead uurima. Samuti võib olla tegu vana veaga.
Oota kevadet, saad selgust. Seniks võiks vanad veakoodid maha lasta.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.11 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Viimasele lisaks, et peab olema ka "C:\Windows\System32" kaustas sleep.vbs, ilma selleta ei toimi see 6000ms paus, ning asi jääb mõttetult kiirelt lappama.

Mis selle sleep.vbs faili sisu on? või kuskohast too fail võtta nüüd?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 08.02.11 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Mis selle sleep.vbs faili sisu on? või kuskohast too fail võtta nüüd?

Sleep.vbs faili sisu on selline:
Kood:
Wscript.Sleep 1000

Number seal lõpus on ootamise aeg millisekundites. Kontrollisin üle, ning see fail peab asuma samas folderis kus bat fail.

Alternatiivina saab lasta bat faili tekitada see sleep.vbs fail temp kaustas, ning pärast ära kustutada:
(nagu ikka tuleb kõik failide asukohad vastavalt enda masinale sobivaks teha)
Kood:

@ECHO OFF

start "" /D"C:\Program Files\VAG-COM" "C:\Program Files\VAG-COM\VagCom.exe"

:START

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM2\d1.bin" echo * %time% - D1 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM2\d1.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM2\crack\d1.bin" "c:\Program Files\VAG-COM2\d1.bin"

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM2\d2.bin" echo * %time% - D2 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM2\d2.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM2\crack\d2.bin" "c:\Program Files\VAG-COM2\d2.bin"

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM2\d3.bin" echo * %time% - D3 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM2\d3.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM2\crack\d3.bin" "c:\Program Files\VAG-COM2\d3.bin"
@ECHO OFF

REM .Sleep 1000 is the number of milliseconds for the delay
> "%Temp%.\sleep.vbs" ECHO WScript.Sleep 1000
CSCRIPT //NoLogo "%Temp%.\sleep.vbs"
DEL "%Temp%.\sleep.vbs"

GOTO START


Kindlasti saab teha veel niimodi, et pärast administraatori passwordi sisestamist käivitatakse Vag-Com juba adminni õigustega, kuid seda on lihtsam lihtsalt windowsis määrata (paremklikk->properties->Compatibility->Privilege level->Run this program as administrator)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  85
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 10.7% - SQL: 89.3%]