Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82700)
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 02.03.12 20:03 Tsiteeri


Kas vahepuki teemal said targemaks ka?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.03.12 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kas vahepuki teemal said targemaks ka?

Jah, kodus ilma kanalita proovisin, kaks polti võtsin tagant lahti, aga siis vaatasin, et eest ma küll väga ligi ei pääse ja väga ebamugav oli ka, seega keerasin poldid tagasi kinni ja jätan asja hilisemaks. Kolksu tegi lahti tulnud summutikummitripp, mina mõtlesin, et pukk andis järsku otsad, seega tegelikult pole puki vahetusega üldse kiiret!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 02.03.12 20:39 Tsiteeri


jajaa, no ma nüüd mõne nädala jooksul teen endal selle töö ära siis teen ehk diy vms, küll b2 järgi siis. No coupel sul lihtsalt vist summuti vaja eest võtta.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.03.12 18:42 Tsiteeri


Sai täna hangitud Competitioni veljed:cool: Veljed on sirged ja heas korras, väga vähe kriibitud, aga kohati on korrosioon ja klotsitolm liiga teinud, ilmselt värvin/lasen värvida ikka, aga ettevalmistuse teen ise, ainult kergelt vaja paberiga üle käia, ma arvan, et 100eur eest asja küll:P Kapslid on iseenesest kõik olemas, aga kahel on audi logo jalutama läinud. Äkki keegi teab, kust selliseid saab?

http://static3.album.ee/files/1058/68/large_26467147_0Hws.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 05.03.12 18:46 Tsiteeri


Ai kurja, kadedaks teed nende velgedega :P Ise ka sihtisin siukesi, kuid ei õnnestunud mõistlikus hinnaklassis leida, leidsin ühed teised, mis mul teemas kah illustreeriva pildiga on. Aga neid kapslilogosid leiad ehk kuskilt autokaupade poest? Jõhvis näiteks müüb kohalik Sventli selliseid asju. Kunagi ostsin C4 valukate kapslitele sealt need logod peale. Hinda ei mäleta. Ilmselt leiaks neid kuskilt netist ka. Tõenäoliselt Tartus leiaks neid näiteks kas Raunexist (Viljandi mnt 48, Kapauto kõrval) või Forssist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.03.12 18:49 Tsiteeri


Ütlen ausalt, et olen neid logosid ainult Lõunakeskuse veljepoest uurinud, mujalt veel mitte, aga Forss, Automaailm ja Raunex olid mul mõttes küll:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 05.03.12 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ütlen ausalt, et olen neid logosid ainult Lõunakeskuse veljepoest uurinud, mujalt veel mitte, aga Forss, Automaailm ja Raunex olid mul mõttes küll:P

Kui originaale taga ei aja siis võiksid ka Sepa keskuses olevasse autopoodi ka kiigata. Seal ka igasuguseid.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.03.12 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelo
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ütlen ausalt, et olen neid logosid ainult Lõunakeskuse veljepoest uurinud, mujalt veel mitte, aga Forss, Automaailm ja Raunex olid mul mõttes küll:P

Kui originaale taga ei aja siis võiksid ka Sepa keskuses olevasse autopoodi ka kiigata. Seal ka igasuguseid.:cool:

Ka hea soovitus, seal ka teinekord kuulda olnud, et igasugu huvitavaid asju, lähen mõni päev läbi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 05.03.12 19:07 Tsiteeri


Parim velg üldse b4 alla, tubli töö. Ise tahtsin ka b4 alla, aga enne tuli quattro isu ja b4 on ja jääb nagu on:D

Sul õnneks ta quattro.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.03.12 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Parim velg üldse b4 alla, tubli töö. Ise tahtsin ka b4 alla, aga enne tuli quattro isu ja b4 on ja jääb nagu on:D

Sul õnneks ta quattro.


Kasekutt´i 17" veljed meeldisid mulle muidu rohkem, aga kuna ta neid enam müüa ei tahtnud (oleksin pidanud suvel kuulutusele sattuma), siis compid on teine valik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rinks
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.12 19:34 Tsiteeri


Väga ilus Coupe. Tõsiselt meeldib välimus ja sisu. 2.6 v6 asemel ise eelistaks küll 2.8 v6'te. Compi veljed paistavad piltidelt korralikud. Kui need alla saad ja ilusti puhtaks pesed, siis näevad nad suvise ilmaga ikka superkenad välja.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
http://static3.album.ee/files/1050/21/large_26255415_ovHK.jpg


Kas mulle tundub, või see suunatuli ei taha seal hästi istuda või peabki see niimoodi seal olema? Omal compil samuti suunakas kahtlaselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.03.12 19:59 Tsiteeri


Korras 2,8 oleks parem ikka jah, aga siis juba 30v võibolla:P Tuled on seal stanges jah natuke ligadi logadi, ikkagi replica stange ja pole vast kõik kinnituste kohad nii head nagu vaja. Kindlasti saaks kohendamisega asja paremaks, pole lihtsalt tegelenud veel, ainult musta kipsikruvi asendasin mingi aeg normaalsega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 05.03.12 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Korras 2,8 oleks parem ikka jah, aga siis juba 30v võibolla:P Tuled on seal stanges jah natuke ligadi logadi, ikkagi replica stange ja pole vast kõik kinnituste kohad nii head nagu vaja. Kindlasti saaks kohendamisega asja paremaks, pole lihtsalt tegelenud veel, ainult musta kipsikruvi asendasin mingi aeg normaalsega.


Kusjuures need tuled stanges on minu omal ka suht ligadi-logadi. Võtsin lahti, proovisin paremini panna jne, kuid ei miski, ikka samamoodi. 2.8 vist oleks veits muhedam jah, kuid parandage mind, kui eksin (ilmselt siiski ei eksi), et 30V 2.8 mootorit Coupel/Cabriol ei olnudki üldse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.03.12 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Korras 2,8 oleks parem ikka jah, aga siis juba 30v võibolla:P Tuled on seal stanges jah natuke ligadi logadi, ikkagi replica stange ja pole vast kõik kinnituste kohad nii head nagu vaja. Kindlasti saaks kohendamisega asja paremaks, pole lihtsalt tegelenud veel, ainult musta kipsikruvi asendasin mingi aeg normaalsega.


Kusjuures need tuled stanges on minu omal ka suht ligadi-logadi. Võtsin lahti, proovisin paremini panna jne, kuid ei miski, ikka samamoodi. 2.8 vist oleks veits muhedam jah, kuid parandage mind, kui eksin (ilmselt siiski ei eksi), et 30V 2.8 mootorit Coupel/Cabriol ei olnudki üldse?

Ei olnud jah 30v mootorit, see just asja huvitavaks teekski:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 05.03.12 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Korras 2,8 oleks parem ikka jah, aga siis juba 30v võibolla:P Tuled on seal stanges jah natuke ligadi logadi, ikkagi replica stange ja pole vast kõik kinnituste kohad nii head nagu vaja. Kindlasti saaks kohendamisega asja paremaks, pole lihtsalt tegelenud veel, ainult musta kipsikruvi asendasin mingi aeg normaalsega.


Kusjuures need tuled stanges on minu omal ka suht ligadi-logadi. Võtsin lahti, proovisin paremini panna jne, kuid ei miski, ikka samamoodi. 2.8 vist oleks veits muhedam jah, kuid parandage mind, kui eksin (ilmselt siiski ei eksi), et 30V 2.8 mootorit Coupel/Cabriol ei olnudki üldse?

Ei olnud jah 30v mootorit, see just asja huvitavaks teekski:cool:


Täitsa nõus! Muide, SIIN on üks 2.8 30V Cabrio. Täitsa huvitav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.12 21:09 Tsiteeri


Mis laiusega combi veljed on muidu?


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.03.12 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Täitsa nõus! Muide, SIIN on üks 2.8 30V Cabrio. Täitsa huvitav.


Kas on miskit tuuning või lihtsalt mööda pandud, aga sellel ju ikkagi vana 12v mootor, mis koos aut kastiga cabrio peal annab niruma kiirenduse, kui sinu 2,0 ja enam kui 3l suurema kütusekulu sellele lisaks. Huvitav on seal aga see lai makk, järelikult toodeti selliseid makke ka 5-10mm kitsamana?

Sibidisah: veljed on 7" laiad, plaan on panna 215/55 rehv


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 05.03.12 22:37 Tsiteeri


Ma just tahtsin sulle täna seda kuulutust näidata, et sa otsisid samuseid velgi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.03.12 16:31 Tsiteeri


Veljed on nüüd 400 liivapaberiga üle käidud ja spray velje hõbedane peale lastud, vaatame, kas selline odav lahendus ka kestab, värvipurgil ju need kirjad ikka ja alati kiidavad asja taevani:P Millalgi lakin üle ka, siis olekski kõik. Polegi midagi sellist varem värvinud, põnev kogemus igatahes!
Esialgu veel pole sobilikke kapslisüdamikke leidnud, õiges mõõdus opelit jms oli, aga audi oma õiges mõõdus oli ainult mingi tuuning. Vaatasin, et praeguste 15" keskel see märk on õige disainiga jms, aga siis peaks servdest maha võtma, aga muidugi mitte enda velgede omadel, igatahes panen kuulutuse üles, äkki kellelgi on pakkuda.

http://static3.album.ee/files/1058/94/large_26473629_syoU.jpg

http://static3.album.ee/files/1058/94/large_26473631_8LfO.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 07.03.12 17:58 Tsiteeri


Täitsa kenad, Kas äärte poleerimisele sai ka mõeldud? Mu vanal masinal olid veel originaalvärviga Competitioni veljed, poleeritud äärtega.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.03.12 18:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Täitsa kenad, Kas äärte poleerimisele sai ka mõeldud? Mu vanal masinal olid veel originaalvärviga Competitioni veljed, poleeritud äärtega.

Lihvides mõtlesin küll jah, et kui suur töö oleks need randid ära poleerida:) Ega sul muidu poleeritud äärtega velgedest pilti pole masina all?

Huvitav kuidas 225/50 ka välja näeks sellel veljel? Või paneks ikka standardse 205/55?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 07.03.12 19:42 Tsiteeri


Need veljed olid üle mul poleerimata (pooleldi ussitanud tehase lakk oli peal sellel), jõudsin masina ennem maha müüa kui nende poleerimiseni sain. Praegu avastasin, et mul polegi ühegi head pilti neist velgedest kui veidigi tehaseläiget paistaks. Kõikse parem mis Harry piltide hulgast leidsin:
http://y.delfi.ee/norm/120705/5916347_zXs4mP.jpeg

Meenutades praeguse masina Bolerote poleerimist, siis asi läks puhtalt lakki eemaldades juba 2x säravamaks, viltkäiaga meelitades sai asi ikka väga kena.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 08.03.12 07:30 Tsiteeri


Mul ka plaanis oma audi 80 suvevelgede peal proovida spray värvi, ehk ühe suve ikka kestab. Mitu purki läks?

Metallic kerevärvil tuli suht kohe lakk peale lasta, motibi puhul vähemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.03.12 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kulufield
Mul ka plaanis oma audi 80 suvevelgede peal proovida spray värvi, ehk ühe suve ikka kestab. Mitu purki läks?

Metallic kerevärvil tuli suht kohe lakk peale lasta, motibi puhul vähemalt.


Läks üks 500ml purk, kuivab suht hetkega nagu sprayd ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.03.12 15:20 Tsiteeri


Hetkel jäin mõtlema, et kuidas see "spray" värv ja lakk omavahel sõbrad on? Spray värvil vist sellised kõrgemad omadused puuduvad aga mine tea, võib-olla räägin mööda. Kindlasti lakk muudab velje välimust, sest mis välimus on ikka värvil ilma lakita (iludetailidel). Mulle meeldib selle auto originaalsus ja kasutatavad osad kuuluvad Audi enda listi. Eks kevadel on näha uues konditsioonis kupeed:cool:

Edu edaspidiseks, Tõnis!


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.2% - SQL: 73.8%]