Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Tartu liikluskultuur (Vastuseid: 233 | Vaatamisi: 32275)
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 16.02.09 19:23 Tsiteeri


Zeppelini parklaga oli endal esimene kurb kogemus.
Nimelt pargitakse sinna rattapoe ette mitmes reas,
kuigi keskel pole parkimiseks ettenähtud kohta.

Poodi minnes lasin vastu maja seina auto, minu taga oli tühjus.
Tagasitulles oli seal rida autosid ning kohe minu taga mingi pirukas.
Ok, autosse, kerge sinka-vonka et rohkem auto paremale saada
ning hakkasin paremale poole välja tagurdama.
No ei mahu see C4 kuidagi sealt pilust, tegin siis ukse lahti
ja viipasin pirukas istuvale noorsandile, et lase natukene tagasi.
Tal oli taga piisavalt ruumi, et korraks meeter tagasi lasta.
Pärast oleks võinud võtta kenasti minu koha, mis oleks olnud ametlik parkimiskoht.
Tema aga sirutas ennast mugavast ootepoosist välja ning viipas et
ma jätkaks oma tegevust. Nuzzerdasin siis edasi-tagasi 3x
ning viimase korraga panin konksu ta pamprisse. Vist.
Sest ise ma midagi ei tundnud. Järeldan seda aktiveerunud laiskvorstist,
kes ennast autoistmelt püsti ajas. Minuni
ta igatahes tulla ei viitsinud.

Kas keegi teab, kuidas seal kaameratega lood? Et kui kellegil
midagi vigiseda on, siis oleks kaamerapilti kah :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raiko21
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 94a. 103Kw

postitati 16.02.09 21:33 Tsiteeri


Minu juhtumiga oligi see lugu ka, et ma tookord seal vaidluse ajal helistasin selveri infosse, ühendasid mind turvaosakonnaga, küsisin kas kaameraid on , ütlesid, et ei.. ma siis ei süvenenud.. nädal hiljem ise nägin, üks kaamera täpselt sinna suunatud kus minu avarii juhtus .. :( Aga jah tean isegi seda, et tagurdades on suht raske tõestada, aga neiu ei seisnud seal too kord :P ja mis ma siis teen kui kedagi kaasas ei ole? otsin suvalise tänavalt, et ole hea näita kuhu ma tagurdama pean? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.09 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
üldiselt kehtib ju igas parklas parema käe reegel. Seega kui sina tagurdasid paremale välja ja tema just sealt tuli, siis on ikkagi tema süüdi.


§105. Tagurdamisel ei tohi juht ohustada ega takistada teist liiklejat. ;)

Oligi autokoolist nagu meeldejäänud,et tagurdamisel pole mittemingeid eesõigusi.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 17.02.09 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
üldiselt kehtib ju igas parklas parema käe reegel. Seega kui sina tagurdasid paremale välja ja tema just sealt tuli, siis on ikkagi tema süüdi.


§105. Tagurdamisel ei tohi juht ohustada ega takistada teist liiklejat. ;)

Oligi autokoolist nagu meeldejäänud,et tagurdamisel pole mittemingeid eesõigusi.


Rääkisin aasta algul tuttavaga avariitalitusest samal teemal ja ka välja tagurdades kehtib paremakäereegel parklates tema sõnul.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vanapagan
huviline



Registreerunud 06.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cherokee; Astro;... Ex 200turbo

postitati 18.02.09 19:18 Tsiteeri


Mul on siiani kehtinud tugevama õigus.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.02.09 20:00 Tsiteeri


No ma sain kah ühe taadiga kokku, kes arvas et tema golf on tugevam kui minu a8. Mul polnud küll suuremat häda, aga tuju rikkus ikka ära :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.02.11 15:37 Tsiteeri


Tervitame ühe tumeda C4 kere sedaan quattro omanikku, kes täna peale kolme päeval arvas, et võiks Kuusankoski kurvis oma olematuid sõidukogemusi quattro roolis proovile panna. Teadmiseks, et kui vastutulev punast värvi sõiduk poleks tee ääres olevasse tugevasse jäävalli tõmmanud oleks nalja hakanud saama. Kahjuks oli suht lootusetu ka isikut kätte saada, seega minu võlg kellelegi sisuga pauk vastu lõugu jäi täna edastamata. Täna õnne, et see õppetund sul sel korral nii kerge oli!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 09.02.16 09:20 Tsiteeri


Meelelahutust, mis on iga päev siin linnas liikleva isiku karm reaalsus :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.03.16 09:59 Tsiteeri


Ei kuulu küll ainult Tartu teema alla, aga lugemist, mis tuleks nagu enda "sulest".

PS! Kui kodanikud sellises kohas nagu Kvissentali arvavad, et madrused ja kaptenid neile tänavanimedeks ei sobi, siis juba pikemat aega on sündimas nende elanike seas uus trend - Ma väljun Kvissentali teelt ja mul on peatee! Mainin ka ära, et tegemist on siis kõrvalteega, millelt sõidetakse ette Jõgeva poolt Tartusse liikujatele. Minu viimane kogemus oli suhteliselt napp, õnneks olid kiirused väikesed, masinal head pidurid ja ettenägelik vastassuunas liikleja. Helisignaalile ja tuledele ei suvatsetud isegi ohutulesid või muud moodi vabandamise tundemärke ilmutada - ei imesta üldse kui "mis see närvihaige seal vilgutab" mõeldi :). Pardakaamera oleks abiks olnud, aga noh jah, mis selle visuaalse statistikaga ikka keegi peale hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 18.2% - SQL: 81.8%]