Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi V8 le sportistmed vms (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3189)
M.Sepa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.10
Asukoht: Pärnu/Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V, A6 c5 2.7Biturbo

postitati 17.07.11 13:58 Tsiteeri
Audi V8 le sportistmed vms



Sooviks osta Audi V8 Le istmeid mille küljeääred on kõrgemad ja esiosa veits pikem...siuksed sportlikumad näevad välja ei oska paremini kirjutada kahjuks ,värvus peaks olema hall!!! kui keegi oskab aidata siis oleks väga tänulik
Lisan siia pildi ka siuksed näevad siis välja !!!


http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.audiv8.com/cardb/images/538-5.jpg&imgrefurl=http://www.pagenstecher.de/Auto-T uning/Tuning-Car-Pics--Videos/t139699p1/Vorstellung-meines-Audi-V8-.html&usg=__zBz3rTDoohXZcjBxUFNkj5Yq-Rg=&h=480&w=640&sz=172&hl= et&start=108&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=HYNOMd0vwRZOiM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/search%3Fq%3Daudi%2Bv8%2Bd11%26start%3D9 0%26um%3D1%26hl%3Det%26sa%3DN%26biw%3D1441%26bih%3D542%26ndsp%3D18%26tbm%3Disch&ei=n9siTtT-CInLrQfK8pGpAg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 17.07.11 14:55 Tsiteeri


Ma eeldan et sa mõtlesid neid istmeid. Igastähes välimuse järgi tunduvad C4 Recarod olevat, D11 omad olid ilma liigutatava esimese padjata (samasugused kui C3 spordid). Sõltuvalt sellest kas on EL või manuaalsed istmed autos on vaja hankida sama valemiga doonoristmed ja peale panna, minumeelest oli suhteliselt lihtne tegevus. Kui väga mööda ei pane, siis C3, C4 ja D11 istmed on kõik samasuguse raami peal, ning nende omavaheline vahetamine pole väga keeruline tegevus, piisava motivatsiooni olemasolul saab ka manuaalsele istmele EL põhja külge pookida ning vastupidi.

http://static.pagenstecher.de/uploads/0/08/08e/08eb/94547-3934.jpg


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.07.11 18:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Ma eeldan et sa mõtlesid neid istmeid. Igastähes välimuse järgi tunduvad C4 Recarod olevat, D11 omad olid ilma liigutatava esimese padjata (samasugused kui C3 spordid).

Oli siiski ka D11 sees neid liigutatava põlvetoega istmeid. Siin on veel üks pilt, peaks olema kunagi klubis olnud auto. Samad olid vist ka 20V 200-des? C4 omadel on põhi triibuline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M.Sepa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.10
Asukoht: Pärnu/Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V, A6 c5 2.7Biturbo

postitati 19.07.11 18:42 Tsiteeri


Jap siukseid samasi mõtlen aga kustkohast ma leiaks siukseid ?:S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 19.07.11 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Oli siiski ka D11 sees neid liigutatava põlvetoega istmeid. Siin on veel üks pilt, peaks olema kunagi klubis olnud auto. Samad olid vist ka 20V 200-des? C4 omadel on põhi triibuline.
220v istmed näevad ikka sellised välja, pole sellel kohanud ei internetis ega ilmsi liigutava padjaga istmeid:
http://www.force5auto.com/pics/interiors/91200sportseats.jpg

V8 omad on minuteada sellised:

http://www.audiv8.com/german/gallery/drivers/bt_seats.jpg



Selle auto istmed on riidest C4 Recarod mis on üle nahatatud, Kuulus kunagi klubilisele Mig kes selle töö teostas, see selgitab ka seda miks neil nahkistmele omaseid "triibulisi" pole. Hoolikalt vaadates märkad veel C4 päritolu reguleeritavat roolisammast mida D11 peale kohe kindlasti ei pakutud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 19.07.11 21:53 Tsiteeri


Tundub, et V8'sse igasugu istmeid pandud (stockist).

Tuttaval olid sellised:
http://sites.internet.lu/folders/paulfern/images/v8-1.jpg

enda exil olid sellised:
http://img10.auto24.ee/auto24/560/444/19021444.jpg
siinkohal kiidaks ka neid, ülimugavad istmed lihtsalt. Ei näe mõtet, miks peaks V8 sugusesse autosse mingeid sportistmeid üldse lisama. Tahad sportistmeid nautida, osta ESS või mingi muu sportauto;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M.Sepa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.10
Asukoht: Pärnu/Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V, A6 c5 2.7Biturbo

postitati 20.07.11 13:10 Tsiteeri


Mugavad on nad küll ,seda muidugi ,nendesse teistesse pole oma perset veel istutanud aga nende välimus meeldib jällegi rohkem,tuli siuke mõttevälgatus ,et võiks panna autosse siuksed:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.07.11 13:46 Tsiteeri


Mina küll ei saa öelda, et need Comfort istmed, millest Endel rääkis ja pildi linkis, oleksid mugavad. Minu puhul muidugi teeb ebamugavaks asjaolu, et olen ca 2m pikkune. Reitele lõpeb tugi kusagil poole reie peal ära ja jalad väsivad pikemal sõidul mõnusalt ära. Lisaks ei saa neid mina mitte kuidagi paika. Reguleerimisvõimalusi on vähe. Kui miskit uut sisse paneks, siis prooviks need liigutatava reietoega istmed või siis kohe d2 A8 omad "sisse lõikuda"


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 20.07.11 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Mina küll ei saa öelda, et need Comfort istmed, millest Endel rääkis ja pildi linkis, oleksid mugavad. Minu puhul muidugi teeb ebamugavaks asjaolu, et olen ca 2m pikkune. Reitele lõpeb tugi kusagil poole reie peal ära ja jalad väsivad pikemal sõidul mõnusalt ära. Lisaks ei saa neid mina mitte kuidagi paika. Reguleerimisvõimalusi on vähe. Kui miskit uut sisse paneks, siis prooviks need liigutatava reietoega istmed või siis kohe d2 A8 omad "sisse lõikuda"

C4 tavalised istmed on sarnased ja ka minu arvates ei kannata neid C4 sportistmetega võrrelda. Viimased on igast asendist mitmekordselt üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 20.07.11 17:04 Tsiteeri


Minu meelest see sõltub sellest, et kas istmed on elektrilised või manuaalsed. Elektrilistel saab muuta ka kallet, minu teada manuaalsetel ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 20.07.11 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zandr
Minu meelest see sõltub sellest, et kas istmed on elektrilised või manuaalsed. Elektrilistel saab muuta ka kallet, minu teada manuaalsetel ei saa.


Tõsijutt. El.istet annab liigutada (mul olid samad lülitid, nagu minu lingitud esimesel pildil) eest üles-alla ja tagantpoolt üles-alla. Neil istmeil sõitmine oli ülim relaxation minu jaoks.
Sportistmetest ja V8'st veel niipalju, et tegu siiski luksautoga ning mõeldud rohkem "kruiisimiseks", mil sa ei tahagi, et iste hoiaks sind igat pidi korralikult istmes kinni. V8 puhul vajutamiseks sirgel piisavad need "kruiisi-istmed" hästi, kurvides pole V8 väga pädev auto anyway.

(räägib 182cm/80-90kg mees)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.07.11 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l

Tõsijutt. El.istet annab liigutada (mul olid samad lülitid, nagu minu lingitud esimesel pildil) eest üles-alla ja tagantpoolt üles-alla. Neil istmeil sõitmine oli ülim relaxation minu jaoks.
Sportistmetest ja V8'st veel niipalju, et tegu siiski luksautoga ning mõeldud rohkem "kruiisimiseks", mil sa ei tahagi, et iste hoiaks sind igat pidi korralikult istmes kinni. V8 puhul vajutamiseks sirgel piisavad need "kruiisi-istmed" hästi, kurvides pole V8 väga pädev auto anyway.

(räägib 182cm/80-90kg mees)


200-l on just vastupidi. Tahaks külgtuge hirmsasti. :D Aga mis teha kui nii väikeseid autosid vanasti tehti. :P


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 20.07.11 22:32 Tsiteeri


Tegelikult tasuks siis kaaluda üldse A8 Comfort istmete paigaldust, nendel juba istmepõhi selline mis hoiab mugavamalt tagumikku oma rüpes, kuid puuduvad igasugused külgtoed mis puhkamist võivad segada. Samuti on olemas istme esimese ja tagumise osa eraldi tõstmiseks mootorid, ning kahe õhkpadjaga reguleeritav alaselja padi. Peatugi ja seljatugi liiguvad muidugi ka elektriga.

Häda ja viletsus muidugi sellega et istmepõhjade raam tuleb kas autol või istmel ülejäänuga sobvaks teha. Elektri osa on õnneks lihtne, üks pistik tuleb veidi ümber teha ja toimib, ka originaalis olnud mälud jäävad kenasti toimima.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.5% - SQL: 61.5%]