Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Plaan osta velgi...aga (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1435)
poss10
huviline



Registreerunud 27.02.11
Kasutaja on eemal


postitati 15.07.11 07:58
Plaan osta velgi...aga



Nii oli siis plaan osta oma autole uued veljed sai siin foorumis ringi uuritud ja leidsin enda arust sobivad.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=95904
Mõeldud tehtud, sai ära toodud pidid kõik sirged olema ja puha, aga täna sai pingist läbi lastud ja üks velg saanud ikka hea laksu ja viskab. Ise mõtlen, et tegu foorumi inimesega ja valetab kuis jube? Tehke siis omad järeldused, kellelt mida tasub osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.07.11 08:06


No ega foorumi kasutajatele ega klubi liikmeks astujatelegi mingit isikuomaduste kontrolli läbi ei viida, seega ei ole foorumi inimene kuidagi mingiks garantiiks kauplemise juures.
Sellisel puhul võiks ostutehingu juures otseselt kokku leppida, et kui kaup kontrollimisel väljareklaamitule ei vasta, siis tühistame kogu jutu.
Ma ise teeks umbes nii. Ja ma ise magan paremini, kui ma kellelegi kotti pähe tõmmata ei ürita, aga vaba maa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.07.11 08:15


On siis alles plaan osta või ostsid ära juba?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 15.07.11 08:19


Kuna visuaalselt ju näha pole, et kõver oleks, siis kas sa selle peale ei tule, et müüja võibolla ka ise ostis ja müüs nüüd edasi ning rääkis sulle jutu, mis tema teadmistmööda õige on?


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 15.07.11 08:29


Tsitaat:
Algselt postitas: poss10Mõeldud tehtud, sai ära toodud pidid kõik sirged olema ja puha, aga täna sai pingist läbi lastud ja üks velg saanud ikka hea laksu ja viskab. Ise mõtlen, et tegu foorumi inimesega ja valetab kuis jube? Tehke siis omad järeldused, kellelt mida tasub osta.


Kas müüjaga ka enne ühendust võtsid ja ütlesid, et üks velg ei vasta kirjeldusele või tulid kohe foorumisse kurtma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 15.07.11 08:49


Ei tahaks väga uskuda, et antud inimene Sulle valetas, kuna tunnen teda isiklikult.
Võta ühendust ja räägi inimesega mure ära.

Ja su jutt on maru segane.. plaan osta.. ja siis olid juba olemas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 15.07.11 09:10


Sai siis antud isikule helistatud ja kõnedele ei vastata. Räägin siis siin loo algusest peale ära. Nimelt antud Italy veljed ostetud ca. 3 aastat tagasi. Ostjaks oli ema, kellel oli soov teha oma B4 nägusamaks. Nii ta need veljed ära tõi (ilma rehvideta). Edasi sai pandud rehvid peale, küll aga ei olnud isiklikult juures ega oska öelda, mis seisus veljed olid. Peale seda sõitis ta nendega kuni selle eelmise aasta sügiseni ning polnud mingit muret. Ei oska nüüd kommenteerida, kas antud velg oli ees või taga aga mingit vibratsiooni ega rooli "lõhkumist" ei olnud. Edasi sai B4 teised veljed ja need sai müüki pandud. Rehvid kannatavad selel suve veel sõita ja siis peaks otsima uusi.
Nii jätkan siis ostu teemaga. Tuli minu juurde kaks inimest Paidest, Medicali endise diisel B4-ga. Ütlesid, et kas saab proovida ka, ütlesin et ikka. Poisid kruvisid siis ükshaaval veljed alla ning palusid, et nendega kaasa läheksin, nn testsõidule. Üks ostajtest ütles teisele, et läheme maanteele, et ikka veenduda. Teine vastas, et ei, proovime kruusateel, et koju ka vaja jõuda. Tulid nad siis üsna õhtul, ca. 22.00 ajal. Mia ei hakanud ka torkima, et läheme siis maanteele või midagis ellist. Oma mure, kui ei taha, ei viitsi, kuid kui hakatakse rääkima, et mina valetan siis no tere tulemast. Kuna antud veljed ei ole olnud konkreetselt minu auto all, müüsin ma nad nii edasi nagu nad 3 aastat tagas ostetud sai. Ema on sõitnud nendega iga päevaselt kodust tööle ja töölt koju, ei ole sõidetud nendeda rallit ega vallutatud äärekive.
Isiklikult pean väga nõmedaks käitumiseks, et teema algataja ei pöördu minu poole, vaid hakkab ajama sõna otseses mõttes soga suust välja. Kui ma helistan tagasi, et inimesega probleemist arutada, ei vasta ta kõnedele. Mida siis järeldada, kas see on soov silma paista? Kui on mure, helista, räägi. Minu eesmärk pole olnud kunagi inimesi alt vedada ja neile "jama" pähe määrida. Minu poolt olid kõik võimalused olemas, peale pingi. Tõesti, vabandan, kui mul pole kodus pinki, et velgi kontrollida. Sai ka kodanikke omalt poolt aidatud riistadega, et neil läheks asi hõlpsamalt.
Kui sulle kasutatud asjad ei sobi, mine poodi ja osta uued ja tutikad, siis pole mingit probleemi. Kui on mõni probleem ja miskit on halvasti, helista ja räägi, mitte ära pasunda terves foorumis, kuidas sind alt tõmmati. Ka kuulutuses polnud mul kirjas "veljed heas korras, ei viska ja kõik on super". Mis valetamise jutust sa siin räägid? Mis ma oskan muud lisada...


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 15.07.11 10:45


Edasise heietamise vältimiseks teema lukku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.4% - SQL: 75.6%]