Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.8 142kW (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 4951)
NVhuviline
huviline



Registreerunud 03.06.11
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.11 10:43 Tsiteeri
Audi A6 2.8 142kW



Mida arvate sellisest autost http://www.auto24.ee/used/835321
On kellegil kogemusi? Kuidas mootor vastu peab?

Olen kuulnud, et üks A6 mootoritest ei pea vastu eriti ja kallis parandus, äkki oli 2,5 TDI?

Ootan igasugu kriitikat ja ka positiivsust muidugi .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 03.06.11 11:13 Tsiteeri


Oled õigesti kuulnud. Parandusena ainult nii palju, et 2.5 V6 TDI-d leidub lisaks A6-le ka A4-l ja A8-l.
2.8 V6 on üldjoontes hea mootor. Probleeme võib olla õlileketega. Sirvi foorumit, siin on juttu küllaga.

Ahjaa - nii võimsa mootori puhul ütleks mina, et unusta esivedu. Mina unustaks nii või naa, aga et maitsed on erinevad, siis lisasin võimsa mootori klausli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 04.06.11 21:04 Tsiteeri


Hind on natuke kallis, ise müüsin 3450.- 1999a just maha, palju lisasi ja nahk sisu oli peal, auto oli ise ka korras. Igasugused lekked olid jah probleemiks, küll õli, küll tosool, aga sai normaalse summa eest alati korda. Kütusekulu ka väga hull polnud, 16l linnas sai hakkama. Quattrot müüa on natuke raskem hiljem, sest seda ostab ainult teadja inimene, tavainimese jaoks on see siiski ainult lisa kütuse ja remondikulud. Aga talvel sõita on teine tera.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 05.06.11 08:33 Tsiteeri


monomähkijat pole jah mõtet osta!

Oman ise 2.8 142kw quattrot, otsisin teda pea poolaastat, korraliku isendit leida pole lihtne või siis tahetakse juba topelt hinda.
Positiivne on see, et varuosad on võileiva hinna eestja hooldus samamoodi.
Ainuke mis oli kallis on rihmavahetus , krooni ajal oli see 10-12 tuhat eek.

muidu auto on suur ja mugav.

Ka minuomal on väike tihendite probleem, see ei tohiks ära hirmutada.
Muidu kütusekulu on mul keskmine 12, enamus sõite linnas, trassi kulu on 8l/100km! NB: mul on manuaal kast! (otsisin tikutulega taga) ma ei osta automaat kasti kui mootor jääb alla 4l:D


mina julgen soovitada seda masinat, kuid kindlasti ära osta poolevedust, hiljem lihtsalt kahetsed!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 10.06.11 08:44 Tsiteeri


http://auto.motors24.ee/vehicles/333193-Audi-A6-1999.aspx


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reamon
huviline

Avatar


Registreerunud 30.03.07
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.8 Q Avant

postitati 14.06.11 18:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
monomähkijat pole jah mõtet osta!

Oman ise 2.8 142kw quattrot, otsisin teda pea poolaastat, korraliku isendit leida pole lihtne või siis tahetakse juba topelt hinda.
Positiivne on see, et varuosad on võileiva hinna eestja hooldus samamoodi.
Ainuke mis oli kallis on rihmavahetus , krooni ajal oli see 10-12 tuhat eek.

muidu auto on suur ja mugav.

Ka minuomal on väike tihendite probleem, see ei tohiks ära hirmutada.
Muidu kütusekulu on mul keskmine 12, enamus sõite linnas, trassi kulu on 8l/100km! NB: mul on manuaal kast! (otsisin tikutulega taga) ma ei osta automaat kasti kui mootor jääb alla 4l:D


mina julgen soovitada seda masinat, kuid kindlasti ära osta poolevedust, hiljem lihtsalt kahetsed!


Nõustun eko89-a oman samasuguse mootoriga ja manuaalkastiga nelikveolist varuosad ei ole kallid kui otsida leiab väga hea hinna ja kvaliteedisuhtega osasid, kütusekulu on minul keskmine kuskil 11,5l.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Desty
huviline



Registreerunud 11.10.07
Asukoht: Eesti,Tartu/Soome,Tuusula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 2.4 Quattro, 1998.

postitati 16.06.11 10:54 Tsiteeri


Hind ikka pannakse paika auto korrasolekust. Kui auto on tõesti heas olukorras, siis miks müüa odava raha eest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 16.06.11 12:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andriu
Quattrot müüa on natuke raskem hiljem, sest seda ostab ainult teadja inimene, tavainimese jaoks on see siiski ainult lisa kütuse ja remondikulud. Aga talvel sõita on teine tera.


Ma ei ole kumbagi oma quattro audidest pidanud rohkem parandama seetõttu, et nad on 4veolised - see 4 veo pidamise tohutu kulukus on müüt, mis on visa kaduma. Küll aga võib plussiks lugeda, et ostjaks on teadjam inimene - jääb hulka spekulatsioone ja kiunumist ostu- müügi tehingu juures olematta.

minu A6 2.4 quattro manuaal näitab talvel linnas ummikutes passides ja vahel külg ees sõites keskmiseks kuluks ca 12.5l/100km /// suvel on peamiselt linnas sõites ja harva maanteele asja tehes kulu kukkunud kuni 9.9 l/100km kohta isegi...

Kui rehvid vähegi pidamist omavad, saab ka esiveoga kenasti hakkama, nii suvel kui talvel - natuke peab lihtsalt ettevaatlikum olema. Ega see nelivedu ei tee veel sõiduautost maasturit - lihtsalt kinni jääb sügavamal, kui esiveolisega ;)
____

Tsitaat:
Algselt postitas: Desty
Hind ikka pannakse paika auto korrasolekust. Kui auto on tõesti heas olukorras, siis miks müüa odava raha eest?


Autoaiad ei toimi reeglina mittetulunduse põhimõttel ja seega ostavad omale sisse odavama auto, mis peale "müügieelset ettevalmistust" veidi kallimalt maha loodetakse parseldada (saadud kasumi eest aga elatakse). Kallim hind ei taga seega antud juhul mingil juhul auto tehnilist seisukorda - seda peab ikka iga mees ise kontrollima.

Autoaiast ostmise puhul teosta kindlasti ostueelne kontroll - mõningad aialised on varmad oma seisvat vanametalli magusa müügijutuga üsna heas korras olevaks autoks maalima!

Edu valimisel ja õigete otsuste tegemisel!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 16.06.11 14:08 Tsiteeri


2.8 142kw manuaal quattro kütussekulu kohapealt niipalju, et viimaste nädalate keskmine on mul 9.8-10.4 eilne sõit oli nii:

Tankisin 29l (nitro 3000 ehk siis 95 Alexla)

Väljasõit jõhvi sihtpunkt TLN kiirus 100-120 160km
Suht agresiivne sõit mööda tallinnat. 65km
ja tagasi jõhvi 100-120. 160km

Läbitud km kokku 385km , keskmise võib arvutada igaüks ise!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.6% - SQL: 71.4%]