Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi a4-tagutulede sobivus (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1213)
Seto01
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 08.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.11 16:00 Tsiteeri
Audi a4-tagutulede sobivus



küsimus oleks, et kas a4-jale istuvad selliste tagutulede asemele > http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/989/auto_php-id=278989-view=30-www_auto24_ee.html


uuemat tüüpi tuled ehk siis sellised

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/590/auto_php-id=804590-view=41-www_auto24_ee.html

ilma, et ma mingeid kinnitusi peaks muutma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.04.11 16:04 Tsiteeri


Jah sobib, kuid pistik mis läheb pirnipesa plaadi külge pidi teistsugune olema/juhtmete asetus teine.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rain290
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.08
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.11 16:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Jah sobib, kuid pistik mis läheb pirnipesa plaadi külge pidi teistsugune olema/juhtmete asetus teine.


Mul endal 95 a4 b5 kere ja sai soetatud 99aasta a4'tagatuled. Istusid ilusti külge, mingit juhtmete jama ei olnud.
Suunad ja udukad olid kah omakohapeal :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Seto01
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 08.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.11 17:04 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.04.11 21:31 Tsiteeri


See pistiku teema on vist jah facelift tagatuledega, seal on klaar osa veel selgem, kui prefacelift aga juba triibuba tuli, nagu minu omalgi.


Tsitaat:
Algselt postitas: rain290
Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Jah sobib, kuid pistik mis läheb pirnipesa plaadi külge pidi teistsugune olema/juhtmete asetus teine.


Mul endal 95 a4 b5 kere ja sai soetatud 99aasta a4'tagatuled. Istusid ilusti külge, mingit juhtmete jama ei olnud.
Suunad ja udukad olid kah omakohapeal :)



Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.9% - SQL: 71.1%]