Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Mõttes mõlgub Audi A6 Avant Quattro osta! (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 4246)
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 29.03.11 20:40
Mõttes mõlgub Audi A6 Avant Quattro osta!



Ehk oskab keegi öelda, kumba eelistada, kas manuaali või automaati. Mul 2 autot välja vaadatud, ehk on keegi vaatamas käinud ja oskab kaasa rääkida:)

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=815154

http://www.auto24.ee/used/820726


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 29.03.11 20:43


Vana tõde - kui automaadi saad, siis manuaali enam ei taha :D
Oleneb mingilmääral ka elukohast sul, kui ikka Tallinnas elad siis ikka ei viitsi küll neid käike raiuda, samas kui kuskil Hiiumaal siis pole eriti vahet..Ma eelistan automaati, saab lebosse ära lasta.:cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 29.03.11 20:57


Huvitav palju neil bensukulu vahe on, eks automaat joob hirmsasti. Enne lugesin foorumis, et linnas peaaegu 16l. Ise küll sõidan vähe linnas, kui siis õige natuke Rakveres;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mudjamix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: TT mk2 + Q7

postitati 29.03.11 21:12


Aga mine proovi sõita parem siis saad aru kumba eelistad :) Ja noh see bena kulu vahe on suht marginaalne minu arust sellise mootori valikul.


Don't drink and drive. You might hit a bump and spill your beer
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.03.11 21:34


Soovitan ka lugeda ostuabi all olevaid teemasid natuke.
See 2.4 V6 ei ole parameetrite poolest kuigi hea - hoolduskulud on samasse auku, nagu teistel V6-tel, jõudu on vähem, aga kütusekulu eriti ei erine näiteks 2.8-st.

Kui võtta V6, siis pigem 2.8.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 29.03.11 21:37


Piilusin juba 2.8 ka :) aga ei leia seda õiget, eks ootan veel. Endal vaja enne vanast autost lahti saada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.03.11 23:26


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Vana tõde - kui automaadi saad, siis manuaali enam ei taha :D
Oleneb mingilmääral ka elukohast sul, kui ikka Tallinnas elad siis ikka ei viitsi küll neid käike raiuda, samas kui kuskil Hiiumaal siis pole eriti vahet..Ma eelistan automaati, saab lebosse ära lasta.:cool:
Oleneb enamasti ikka inimesest. Ma ei leia juba ammu ühtegi reaalset põhjust miks peaks automaati pooldama, seda isegi Tallnna "ummikutes" seigeldes.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
230Ott
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Espace 4; Scenic II

postitati 30.03.11 07:08


Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
Huvitav palju neil bensukulu vahe on, eks automaat joob hirmsasti. Enne lugesin foorumis, et linnas peaaegu 16l. Ise küll sõidan vähe linnas, kui siis õige natuke Rakveres;)


Need autod on juba sellest ajast kus automaatkäigukast on linna vahel ökonoomsem kui käsitsi lülitusega. Kõige rohkem sõltub kütusekulu parempoolse pedaali kasutamisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 30.03.11 07:19


Tsitaat:

Need autod on juba sellest ajast kus automaatkäigukast on linna vahel ökonoomsem kui käsitsi lülitusega. Kõige rohkem sõltub kütusekulu parempoolse pedaali kasutamisest.


Kahjuks kohe üldse mitte, need on veel sellest ajastust kus rohkem on pöördeid kui edasiliikumist. Lisaks on automaat ikka nii uimane, et kole kohe. Ka janusem. Kiirenduse vahe 2.8Q A6 puhul on 3sekundit automaadi kahjuks.
Kui sellised pisiasjad ei häiri ning kasti töö veatu on, siis (linnas)kulgemiseks üpris mugav auto.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 30.03.11 07:47


Ma ütleks ka pigem et see oleneb ikka SÜGAVALT inimesest. Endal hetkel elus teine automaat, ja vägagi tõenäoliselt ka viimane - ei suuda mina selle "võlu" mõista.

... Ja see küttekulu jutt on küll raudpolt BS :)

Paraku antud linkidel olevate autode kohta ei oska midagi täpset öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.03.11 08:17


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Ma ütleks ka pigem et see oleneb ikka SÜGAVALT inimesest. Endal hetkel elus teine automaat, ja vägagi tõenäoliselt ka viimane - ei suuda mina selle "võlu" mõista.

... Ja see küttekulu jutt on küll raudpolt BS :)

Paraku antud linkidel olevate autode kohta ei oska midagi täpset öelda.


Eeldan, et esimene aut kast ei olnud ka uuem, kui c5 a6 oma, seega ei tasuks veel seda maha kanda, uuematel pole enam kiirenduses ja kütusekulus olulist vahet, eriti veel multitronic kastide puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 30.03.11 08:34


2.4 kindlustus võiks olla pisut odavam kui 2.8 - rääkides mõnest eelisest.

Kumbki mootor pole eriline rakett kiirenduses ega A6 ei oma ka erilist nõelteravat juhitavust suurtel kiirustel (st "võidusõiduks" ei sobi), korras 2,4 on täiesti piisav selle kolakaga rahulikuks kulgemiseks mõne 1 mähkija saad ka väiksemagi libeduse pohul hõlpsalt ära ownida. Tallinnas ja vaid Tallinnas liikudes oli sel talvel C5 kulu 12.3 l/100km, 2.4,, M5 Q roolis (suvel maanteed sekka saades on kulu olnud isegi 9.9 keskmiselt). Mina eelistaks nahksisuga enam vähem korras ja neliveolist autot... vahet pole mismoodi käike vahetab ja kas on paarkümmend kW siia või sinnapoole.

Ostmishetkel vaata esimeste koobaste servasid, et värv ei kooruks, sama kehtib esiuste alumiste servade kohta... liistu juures on lemmik koht värvil alusest lahti tulla. Vaata kas armatuuris kompuutri display toimib (kipub tuhmuma), proovi tagumise istme sees topsihoidjaid liigutada. Kas ABS toimib? Piilu õlilekkeid mootoril (nuka otsad, klapikammbri kaaned). Automaat peaks käike lülitama sujuvalt (ilma nõksudeta). Korras esisild on vaikne, kui midagi klobiseb, saad peagi vahetama hakata seal tükke.

Muus osas suht hea masin oma hinna kohta.

Edu valimisel ja otsustamisel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 30.03.11 08:43


Mnjah, eks ta nii ole, et kui tahad, et autol mõni ratas ei veaks, siis on võimalik järelkäru kasutada. Kui aga tahad jalgadega pidevalt pedaalimis liigutusi teha, siis on mõttekam osta jalgratas. Palju odavam ja ka tervislikum.
Kindlasti oleks võimalik sõita autoga millel puudub automaatne päevatulede lülitus, ilma suunatule kangita mis automaatselt ennast peale manöövri sooritamist välja lülitab, ilma kesklukuta, ilma elektriakendeta jne erinevate automaatsete abimeesteta. Aga kas see oleks siis enam mõnus sõiduelamus? Kui kõike soov manuaalselt teha, siis on võimalik osta ka auto mida saab nt vändast käivitada. See annab auto üle küll päris suurel hulgal manuaalset kontrolli.
Minu tööautod on olnud manuaalid, sest tööandja ei taha kulutada raha minu mugavusele. Pole eriti hullu, saab alati liigutud. Eriti ei sa kurta, aga puudub see viimane ... Enda autod on alates 1997 olnud automaadid. Ja see sarnase mootoriga 0,5 - 1 liitrit lisakulu kütusele ei ole väga märkimisväärne. Sama kulu lisa tuleb nt neliveost või ka lihtsalt kliimat kasutades. Kas kah mugavused millest peaks loobuma? Kui kütusekulu nii tähtis, siis on sellele kerele pakutud ka 1,9 TDI (quattrona kahjuks ainult manuaal). Viimase kulu linnaski on kindlasti väiksem kui 2,4 kulu maanteel.
Kui pole autoga plaanis ekstreemselt liigelda, nt kiirendused, ralli, jne siis oma mugavus on lõpuks see mis automaadi poole kaldub. Mõningase lägi jäärajal kannatab ära ja ehk õpib ka pisut varasemalt pedaalile vajutama et mõnuga sõita.

Samas see 2,4 mootori valik ei ole minu meelest eriti õigustatud. Tõepoolest sama raha eest saab hooldatud ja joodetud palju erksama ja asisema 2,8 liitrise setuka.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 30.03.11 08:46


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Ma ütleks ka pigem et see oleneb ikka SÜGAVALT inimesest. Endal hetkel elus teine automaat, ja vägagi tõenäoliselt ka viimane - ei suuda mina selle "võlu" mõista.
... Ja see küttekulu jutt on küll raudpolt BS :)

Eeldan, et esimene aut kast ei olnud ka uuem, kui c5 a6 oma, seega ei tasuks veel seda maha kanda, uuematel pole enam kiirenduses ja kütusekulus olulist vahet, eriti veel multitronic kastide puhul.

Kuidas on ostusoovitud C5 tiptronicud muidu uhiuute multitroonikutega (mida mina isiklikult üldse käigukastiks ei pea :D , aga ju see on mu isiklik probleem) seotud kui küsida tohib?

... Ja nagu ma ütlesin - automaatkastid ei kattu minu ettekujutusega kontrollist auto üle, thats it. Ma ei keela kellelgi teisel osta, avaldasin arvamust vaid :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 30.03.11 09:16


Diislit kindlasti ei taha. Kütusekulu tahtsin teada mehe rahustamiseks. Ise olen lugenud natuke ostuabi ja loen et vahet nagu erilist pole, kas on automaat või manuaal. Jalg on mul raske kuid siiski püüan end ohjes hoida. Tahan et autol oleks ikka minekut, kui vajutan siis peab minema :P
Olen mõelnud automaadile, miks ei võiks mina kord tunda mõnusid, siin aga räägib mees mulle 100% vastu. Esimeseks takistuseks on temale suur lumi, elame maakohas, lükatakse harva siis vaja ise ennast kuidgi välja saada. Teisieks vaja käruga vedada, automaadile ei pidanud see hästi mõjuma ja kolmandaks väidab ta ei õli vaja vahetada suvel/talvel. Üks pidavat liiga paks olema ja teine vedel no ja kui ma talle vastused leian, leiab tema ikkagist 101 põhjust veel, et mitte automaati osta :)

Mida teie oskate selle kohta kirjutada, paljud väidavad et kui kord oled automaati proovida saanus siis enam manuaali ei taha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 30.03.11 09:34


Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
Mida teie oskate selle kohta kirjutada, paljud väidavad et kui kord oled automaati proovida saanus siis enam manuaali ei taha :)


Kellele ema, kellele tütar :P
Olen sõitnud automaadiga kuskil poolteist aastat, kuid ei saa ka mina sellest võlust aru. Eks kui ma kunagi vana ja hallis olen ning laisa inimese kombel suure ja mugava autoga tahan sõita, siis ehk vaataks ja prooviks kuidas sobib.
Praegusel eluhetkel aga olen väga rahul, et sai valitud Quattro ja just manuaal kuna siis otsustan mina mis käik teatud hetkel olema peab, mitte ei tee seda auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mudjamix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: TT mk2 + Q7

postitati 30.03.11 09:52


No tiptronikuga võid vabalt ka otsustada ise mis käiku panna.Ok ok jah seda lubatakse teha ainult mõistlikuse piires aga see ongi ju hea.Suur lumi ei ole neliveolisele automaadile takistuseks rohkem kui manuaalile.Mina isiklikult ei usu et manuaal kastist abi on kui rattad juba õhus on sest täpselt sama kaua liigub ka automaat.Kasti õli nüüd küll pole vaja suvel ja talvel vahetada.Piisab vast kui 100 000 km tagantki vahetad.Käru kohta ei oska väga kommenteerida aga ei usu väga et jõupuudus tekib.Pealegi jällegi on võimalik kangiga ise valida käik et pöörete suurenedes kohe kõrgemale ei läheks.See + - värk on muidugi rohkem mängimiseks.Ainuke koht kus manuaali eelistada oleks ehk jäärada vms aga samas on aut. kaa väga fun peaasi et kõik rattad teevad tööd :P


Don't drink and drive. You might hit a bump and spill your beer
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 30.03.11 10:40


Automaadi käitumise ja mugavuse kohta saab väga hea ülevaate pikema proovisõiduga, kütusekulu kohta paraku mitte. Kui keegi suudaks sundida mind mingil põhjusel bensiiniautot ostma siis ilmselt eelistaks ma vaid kütusekulukaalutlustel manuaali, kui suurem kulu pole probleemiks ning erinõudmisi (ntx igapäevane rallisõit) pole siis ma ei oska leida ühtegi põhjust manuaalkastiga auto eelistamiseks, eriti naisterahval (see ei ole tegelikult feministlik lause), arenenud maailma inimesed tegelikult ei teagi mis asi see manuaalkast sihuke on:D. Käru pole ka kindlasti teema mille üle arutleda, kui just tõepoolest päevast päeva kaatri või suvilaga ei sõida, samuti see lumeläbivus.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 30.03.11 10:56


Tänud Teile, nii tore on lugeda :) Iga tarkustera tuleb kõrvataha panna ;)
Ise aga otsin nüüd 2.8-t 2.4 asemel, olgu siis automaat või manuaal, aga kõik nii kallid või pole üldse liikumas, ju nii head autod et pole saadaval teistele :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 30.03.11 10:57


Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
Ise aga otsin nüüd 2.8-t 2.4 asemel, olgu siis automaat või manuaal, aga kõik nii kallid või pole üldse liikumas, ju nii head autod et pole saadaval teistele :)

Iseenesest on suhteliselt loogiline ka miks 2.4 ja esiveolisi on alati võtta :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 30.03.11 11:01


Kastile eraldi talvist ja suvist õli ei olegi olemas. Seega käib õli vahetus vastavalt hooldusvälbale. Erinevate mootoritega võib välp pisut erineda. Muide, ka manualil on vahel tervislik õli vahetada.
Minu automaadiga 2,5 TDI lubab passi andmetel 1900 kg järelkäru vedada. See ei ole mitte väike number. MB Vito automaadiga lubab isegi 2000 kg. Jah, see pole see mis päris maasturitel, kuid palju alla ei jää kah. Lumistel teedel olen nt Nissan Micrat köie otsas lohistanud ise endale ka samal ajal teed lahti lükates. Lumi oli nii sügav, et kui klaasi oleks alla keeranud, siis oleks see aknast sisse tulnud. Jah, see oli värskelt sadanud/tuisanud ning seega ka kohev. Aga kui sa maal tahad hoovist minema sõita, siis on olukord ju suht samaet lumi veel päris kohev.
Manuaalile jääb jah alla ekstreemsetel tingimustel. Nagu ennist kirjutasin on enamus neist sportlikud olukorrad. Nüüd siis küsimus - millises olukorras sa enamus ajast seda autot kasutad? Kas see on valdavalt sportliku iseloomuga kasutus või siis kulgemine punktide A ja C vahel? Sinu kaasa poolt nimetatud olukorrad (käru vedamine, lume lükkamine esipõllega) eeldavad ikkagi mõistuse olemasolu. Manuaalne käigukast seda teadupärast ei asenda. Autoga sõitmisel on manuaali ja automaadi sõituvõtted jah pisut erinevad, kuid kokkuvõttes saad mõistust kasutades vägagi sarnase tulemuse mõlemaga. Küsimus jääb siis ikkagi mugavuse osas.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 30.03.11 11:10


Tegelik põhjus on hoopis hind ja nõudlus, ehk siis ühtesid on toodetud kordi rohkem kui teisi.


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
Ise aga otsin nüüd 2.8-t 2.4 asemel, olgu siis automaat või manuaal, aga kõik nii kallid või pole üldse liikumas, ju nii head autod et pole saadaval teistele :)

Iseenesest on suhteliselt loogiline ka miks 2.4 ja esiveolisi on alati võtta :D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 30.03.11 11:11


Enamus mu sõite koosneb jah punktis A-B läbimiseks. Vahel saab niisama linnas (rakveres) poes käia. Tihti ka idas käia, millest 30km koosneb mnt.st. Ei ralli, ei ole ära õppinud :D Seega võiksin ju vabalt automaati omada :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 30.03.11 11:50


Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
... no ja kui ma talle vastused leian, leiab tema ikkagist 101 põhjust veel, et mitte automaati osta :)

Mida teie oskate selle kohta kirjutada, paljud väidavad et kui kord oled automaati proovida saanus siis enam manuaali ei taha :)

Kas ta ise hakkab palju selle autoga sõitma? Kui mitte, siis ütle et see ongi ju sinule ja hoidku need 101 põhjust omale :P


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 30.03.11 11:57


See auto siiski oleks mulle ;) Tal endal manuaal golf :)
Suure otsimise peale leidsin omale ilusa 2.8 ka :) Oskab keegi rääkida lähemalt sellest, on tutvumas käinud?
http://www.auto24.ee/used/819712


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]