Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pagasnikuluugi lukk avaneb iseenesest (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1147)
Karu85
huviline



Registreerunud 08.09.09
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.11 08:26 Tsiteeri
Pagasnikuluugi lukk avaneb iseenesest



Selline probleem siis, et kui autol süüde sees on, siis külmast peast jääb pagasnikuluugi lukk ennast avama üpris tiheda intervalliga, mida soojemaks auto läheb seda harvemini avab ja lõpuks lõpetab. Samas kui süüde väljas siis seda probleemi pole ja kesklukust läheb lukku ka. Oskab keegi öelda, milles probleem võiks olla ja mis selle lahendus oleks? Autoks on Audi A4 B5 2000 a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 31.01.11 12:48 Tsiteeri


Oletan, et tegu on universaalkerega. Suure tõenäosusega on niiskus sisse läinud mikrolülititesse, mis avavad pagasiluuki. Neid on seal 2 tk ja kumbki umbes 500 kr. Ise lahendasin olukorra selliselt, et ühe vigase ühendasin süsteemist lahti ja ühe ostsin uue - autot saab avada ka ühe lülitiga. Vahetamine ei ole väga keeruline, aga piisavalt tüütu, sest üksjagu tuleb lammutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Karu85
huviline



Registreerunud 08.09.09
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.11 13:26 Tsiteeri


Täpsustan, et tegu on sedaaniga, aga ma eeldan, et suurt vahet pole. Sedaanil on ka kaks eraldi lülitit, millega luuki avada saab. Kusjuures aegajalt pole üks nendest töötanud. Aga tänud vihje eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 31.01.11 13:43 Tsiteeri


Mul tekkis möödunud nädalavahetusel täpselt sama probleem. Päris närvi ajab. Mul Avant B5 1999 aasta. Lisaks lülititele võin veidi kahtlustada ka kaabli riket, mis on luugi ja kere vahel. Nimelt vahest paneb ka kojamees segast. Seega lühise võimalus ka.

Aitas mul selle vastu see, et niikui autosse kobin, lülitan juhiukse ukselingi juurest uksed lukku, mis ühendab automaatselt ja pagassi luugi avamisnupud "lahti" ja kaob see jama ära ajutiselt.

Aga see on pigem hädaabivahend ja pikemas perspektiivis oleks vaja ikka lammutada veits seda luuki. Miks seal kaks lülitit on ühe asemel, seda ma pole veel aru saanud :)

Suurima tõenäosusega on asi siiski mikrolülitites, mis nüüd sula ja veega lolliks läksid. On keegi proovinud neid mikrolüliteid vb puhastada/parandada/isoleerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Neegrikunn
huviline

Avatar


Registreerunud 23.11.09
Asukoht: Jõgeva/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1.8TQ B5 99`

postitati 01.02.11 13:08 Tsiteeri


Enda 99 aasta B5 sedaanil oli sama probleem. Piisas lülititesse jooksvate juhtmete ümberteipimisest, muljumise käigus olid hakanud lühist andma.


Ütles algaja ja keeras rooli edasi.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.8% - SQL: 74.2%]