Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A8 Tartus. (Vastuseid: 43 | Vaatamisi: 5844)
Jüri122
huviline



Registreerunud 18.12.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.11 18:24 Tsiteeri
Audi A8 Tartus.



Teab keegi midagi rääkida või on vaatamas käinud seda liikurit:

http://www.auto24.ee/clients/ropkaautoaed/used/detail.php?ct=66c6379ab187359538l6


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.01.11 19:49 Tsiteeri


Muud ei oska öelda, kui et kuna '99 jaanuaris tuli "tõstetud näoga" variant, siis võib reaalseks tootmisajaks olla '98.

Selle hinna eest võiks vähemalt sportistmed ja ehk ka Navi Plus sees olla. Kroompeeglid ei anna hõbedase kere korral erilist efekti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 06.01.11 21:38 Tsiteeri


Ise liiklesin selle autoga päris paar päeva kui oma A8 remondis oli,sai nr ümber tõstetud ja sõidetud,kuna minu sugulase oma. Auto pole eestis arvel aga VÄGA korralik, autol tehtud kõik hoole tööd. Mootor töötab suurepäraselt ja mingeid vigu pole. Soovitan soojalt ja kui ostuks läheb siis minuga ühendust võttes saab natukene aletki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taf
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A 6

postitati 07.01.11 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ise liiklesin selle autoga päris paar päeva kui oma A8 remondis oli,sai nr ümber tõstetud ja sõidetud,kuna minu sugulase oma. Auto pole eestis arvel aga VÄGA korralik, autol tehtud kõik hoole tööd. Mootor töötab suurepäraselt ja mingeid vigu pole. Soovitan soojalt ja kui ostuks läheb siis minuga ühendust võttes saab natukene aletki.

Mind panevad lausa imestama need automüüjad, kes suudavad leida euroopa avarustest nii väikese läbisõiduga kvaliteetsed autod-- supermehed :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.11 19:42 Tsiteeri


Sattusin ise suvel seda autot vaatama ja tundund ta midagi nii korralik. Minumeelest müügis ja juba olnud väga pikka aega.
Aga enne kui ostma hakata, siis korralikult üle lasta kontrollida. Viimasel ajal auto24.ee sirvida siis üle-ühe auto on kõik piinlikult hooldatud ja just äsja mahlad vahetaud jne. jne.
Kuid paraku tõde on see, et jälle loeme kuidas ostuga lüpsta saadud.



Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ise liiklesin selle autoga päris paar päeva kui oma A8 remondis oli,sai nr ümber tõstetud ja sõidetud,kuna minu sugulase oma. Auto pole eestis arvel aga VÄGA korralik, autol tehtud kõik hoole tööd. Mootor töötab suurepäraselt ja mingeid vigu pole. Soovitan soojalt ja kui ostuks läheb siis minuga ühendust võttes saab natukene aletki.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KalviP
huviline



Registreerunud 20.07.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.11 20:05 Tsiteeri


Ei ütleks küll, et see auto sellist hinda väärt oleks. Mind paneb imestama see 99 aasta. Seda sisu vaadates siis ütleks, et see auto on vanem kui minu oma, kuna nii palju kui mina asja uurind olen siis muutus tuli sisse alates 1996/06 ja selle konkreetse auto sisu on nagu selle algusotsa oma ehk siis 1994-1996/06. Miks nii arvan on siis see, et esiteks on spiodkas vana malli oma ehk algus ots on 20 40 60 jne aga minu omal on juba 10 20 30 40 50 jne. Teiseks asjaks mainin ära, et seal kus on uksepiitadel akna alla laskmis nupud on sellel autol tavaline matt plastik minu omal juba puit dekoor. Ma ei väida, et mul 100% õigus on, aga mul oli hea võrrelda selliseid erinevusi kuna tuttaval oli 1996/03 D2. Istme kohta ka nii palju, et see ei tundu olevat uuema malli iste mis on kõrgemate äärtega nagu jällegi minu omal on. Oeh ei tea kuidagi kahtlane tundub see auto. Püsikiirusehoidja ja 4x istmesoendus on hea, aga samas on manuaalne liikumine selle pilli istmetel ja isegi istmemälusid pole. Siis üks kindel miinus on see, et kuna autol on xenon tuled siis temaga puhtalt läbi ülevaatusest ei saa, kuna puuduvad tuledepesurid. Alles hiljuti vaidlesin Üv meestega ja tegin selgeks et minu autol võib olla xenon, kuna tuledepesur ja ja automaat regull on seadusega nõutud alates 97- aastast. See auto on 99 seega ei õnnestuks see kindlalt. Minu silmis on selle auto hind igatahes liig mis liig. Vabandust kui tegin kellegi auto maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.11 20:16 Tsiteeri


Ei pea su jutt siinkohal päris kõik paikka. Ka minul samasugune masin ja millel passis 99 a. kuid vin koodi järgi 96 a, see et seal passis nüüd 99 a. on ja autol xenon ei takista kuidagi ÜV läbi saamist.





Tsitaat:
Algselt postitas: KalviP
Ei ütleks küll, et see auto sellist hinda väärt oleks. Mind paneb imestama see 99 aasta. Seda sisu vaadates siis ütleks, et see auto on vanem kui minu oma, kuna nii palju kui mina asja uurind olen siis muutus tuli sisse alates 1996/06 ja selle konkreetse auto sisu on nagu selle algusotsa oma ehk siis 1994-1996/06. Miks nii arvan on siis see, et esiteks on spiodkas vana malli oma ehk algus ots on 20 40 60 jne aga minu omal on juba 10 20 30 40 50 jne. Teiseks asjaks mainin ära, et seal kus on uksepiitadel akna alla laskmis nupud on sellel autol tavaline matt plastik minu omal juba puit dekoor. Ma ei väida, et mul 100% õigus on, aga mul oli hea võrrelda selliseid erinevusi kuna tuttaval oli 1996/03 D2. Istme kohta ka nii palju, et see ei tundu olevat uuema malli iste mis on kõrgemate äärtega nagu jällegi minu omal on. Oeh ei tea kuidagi kahtlane tundub see auto. Püsikiirusehoidja ja 4x istmesoendus on hea, aga samas on manuaalne liikumine selle pilli istmetel ja isegi istmemälusid pole. Siis üks kindel miinus on see, et kuna autol on xenon tuled siis temaga puhtalt läbi ülevaatusest ei saa, kuna puuduvad tuledepesurid. Alles hiljuti vaidlesin Üv meestega ja tegin selgeks et minu autol võib olla xenon, kuna tuledepesur ja ja automaat regull on seadusega nõutud alates 97- aastast. See auto on 99 seega ei õnnestuks see kindlalt. Minu silmis on selle auto hind igatahes liig mis liig. Vabandust kui tegin kellegi auto maha.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KalviP
huviline



Registreerunud 20.07.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.11 20:26 Tsiteeri


Aga seda ma ju kirjutasin ka enda eelmises postituses, et mul ei pruugi olla 100% õigus. Aga siis on küllap ka sellel pillil vin koodi järgi mingi 96 algus pool või veel vanem, sest sellepärast ka see sisu on vanem. Aga minu arvamus selle auto hinna kohta ei muutu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.11 20:52 Tsiteeri


Samuti ei muutu ka minu arvamus ! :)
Loodame et nüüd kellegil auto ost/müük katki ei jää.


Tsitaat:
Algselt postitas: KalviP
Aga seda ma ju kirjutasin ka enda eelmises postituses, et mul ei pruugi olla 100% õigus. Aga siis on küllap ka sellel pillil vin koodi järgi mingi 96 algus pool või veel vanem, sest sellepärast ka see sisu on vanem. Aga minu arvamus selle auto hinna kohta ei muutu.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 10:10 Tsiteeri


Hind kallis kuna auto sai toodud saksast 2 aastat tagasi ja makstud selle eest koos treilaga ja kuludega kokku 80 000.- Miks ma peaksin müüma auto maha kahjumiga, las ta siis seisab seal ega ma teda kellelegi kinkima küll ei hakka. Kui soov enne ostmist teha ülevaatus siis pole vastu, kuna pole midagi karta ja kõik tööd autol tehtud. Pole ju tegelikult mõtet hakata teise autot maha tegema kui ise pole käinud näost näkku rääkimaski autost, oletada ja spekuleerida ikka võib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.11 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Hind kallis kuna auto sai toodud saksast 2 aastat tagasi ja makstud selle eest koos treilaga ja kuludega kokku 80 000.- Miks ma peaksin müüma auto maha kahjumiga, las ta siis seisab seal ega ma teda kellelegi kinkima küll ei hakka. Kui soov enne ostmist teha ülevaatus siis pole vastu, kuna pole midagi karta ja kõik tööd autol tehtud. Pole ju tegelikult mõtet hakata teise autot maha tegema kui ise pole käinud näost näkku rääkimaski autost, oletada ja spekuleerida ikka võib.

Alles ta oli su sugulase oma ja ühtäkki loen välja, et sinu oma???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 10:22 Tsiteeri


Mina müün seal oma autot ja tema müüb, mõlemad tegeleme autodega kes kuna kelle omaga kuna tihti mina Rootsis siis tema tegeleb minu omadega ja kui tema Saksas siis mina tema omadega. Mis vahet seal on kas müün mina või müüb tema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmo81
huviline



Registreerunud 06.07.07
Asukoht: Harjumaa, Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,6 Avant Quattro/ ascona GT

postitati 08.01.11 11:04 Tsiteeri


Ilus müügimehe jutt :D


parem ikka täie kui pooleveoline :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 08.01.11 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Hind kallis kuna auto sai toodud saksast 2 aastat tagasi ja makstud selle eest koos treilaga ja kuludega kokku 80 000.- Miks ma peaksin müüma auto maha kahjumiga/---/

Kütusetšekke ja lõhnakuuski ei arvesta veel hinnale otsa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uko
huviline



Registreerunud 11.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad(132 kiluvatti),Avensis (130 kiluvatti)

postitati 08.01.11 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Hind kallis kuna auto sai toodud saksast 2 aastat tagasi ja makstud selle eest koos treilaga ja kuludega kokku 80 000.- Miks ma peaksin müüma auto maha kahjumiga, las ta siis seisab seal ega ma teda kellelegi kinkima küll ei hakka.


Ei ole vist erilist mõtet võrrelda tänaseid ja 2a. taguseid hindasid:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.11 14:03 Tsiteeri


Tegelikult turul küll autosi mis rohkem väärt oma seisukorda vaadates, kuid siiski määrab turg hinna. Olen isegi müünud autosi mis on tõesti olnud väga heas korras, kuid inimesele seda paraku selgeks ei tee.
Põhimõttel et parem seisku, kui odavamalt ära annan on ka mõtetu, sest kui juba juured all on autol, siis ta seisukord ka enam kindlasti ideaalne ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 08.01.11 15:50 Tsiteeri


Juhiistet vaadates tuleb silme ette "rodeohärg", mille otsas tuhat kauboid on hüpanud. Ma võtaks selle pildi maha, kui müüa soovid seda masinat. Lihtsalt soovitus, mitte et ma automüügist midagi teaks, või sellega tegeleks, nagu Sa.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 08.01.11 16:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Miks ma peaksin müüma auto maha kahjumiga, las ta siis seisab seal ega ma teda kellelegi kinkima küll ei hakka.


Auto peaks siis peale 2 aastast kasutamist olema vähemalt sama palju väärt kui algul? Ja kui nüüd lihtsalt seista lased, sest ei taha "kinkida", siis mida kauem seisab, seda rohkem väärtus langeb...:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KalviP
huviline



Registreerunud 20.07.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.11 17:18 Tsiteeri


Ma ei tuld su autot maha tegema. Avaldasin enda arvamust lihtsalt selle pilli kohta. Selle raha eest saab juba facelift´i. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 17:29 Tsiteeri


Ei no ega ta mul põle kuskil. Kui ei taheta hakkan ise sõitma või annan naisele. Hind on hind ja auto on auto,selge see et võid samasuguse ja sama varustusega auto osta praegu 50 või 60 kiloga aga sinna kohe hakkad tampima rihmavahetus koos rullide ja veepumbaga (4000.-) sildade remont (4000) õlivahetused kast,sillad,mootor,difrid (3000) sisepesu (1500.-) nagunii on siin seal kriimud kraapsud ja siis veel nipet näpet vaja teha ja kõik see ju võtab aega mis tänapäeval maksab kõige rohkem, et sõida vii too autot. Lõpuks selle suure jama peale tulebki auto hinnaks 75 000.- aga milleks mulle sellist jama kui võin tulla ja kohe panna 80 000.-kus juba kõik need eelmainitud tööd tehtud ja muud vaeva polegi kui sõita tanklasse. Olen ühele A8 -le juba hinge sisse puhunud ja oioi kui väikseks jäi pangaarve peale seda ning kui palju aega ja närve kulutasin et saavutada hea tulemus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 08.01.11 17:34 Tsiteeri


Äkki lõpetate selle närimise. Hinna on läbi aegade määrand kauba müüja. Kui ta arvab,et pill on seda hinda väärt,siis las müüb sellise hinnaga ja asi klaar.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 08.01.11 17:34 Tsiteeri


Ma alguses sain aru, et see ei ole siiski sinu vaid su sugulase/tuttava oma? Nüüd juba sinu?

Aga ok, hind on hind jah, kes soovib see proovib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 17:35 Tsiteeri


Ega ei sunni kellelegi seda autot. Teema algatajal oli küsimus ju lihtsalt et kas keegi on seda masinat uurimas või vaatamas käinud ja vastasin. Võime ju vaielda ja kaubelda ei tea kui kaua aga arvan et pole mõtet, kellele meeldib see tuleb ostab ja kellele ei meeldi ei osta. Selge see et autole annan garantii ja kui peaks midagi juhtuma autoga aasta või enam jooksul siis lahendan probleemi kui neid peaks tekkima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 17:37 Tsiteeri


Ja oleme sõbrad edasi....;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 08.01.11 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ei no ega ta mul põle kuskil. Kui ei taheta hakkan ise sõitma või annan naisele. Hind on hind ja auto on auto,selge see et võid samasuguse ja sama varustusega auto osta praegu 50 või 60 kiloga aga sinna kohe hakkad tampima rihmavahetus koos rullide ja veepumbaga (4000.-) sildade remont (4000) õlivahetused kast,sillad,mootor,difrid (3000) sisepesu (1500.-) nagunii on siin seal kriimud kraapsud ja siis veel nipet näpet vaja teha ja kõik see ju võtab aega mis tänapäeval maksab kõige rohkem, et sõida vii too autot. Lõpuks selle suure jama peale tulebki auto hinnaks 75 000.- aga milleks mulle sellist jama kui võin tulla ja kohe panna 80 000.-kus juba kõik need eelmainitud tööd tehtud ja muud vaeva polegi kui sõita tanklasse. Olen ühele A8 -le juba hinge sisse puhunud ja oioi kui väikseks jäi pangaarve peale seda ning kui palju aega ja närve kulutasin et saavutada hea tulemus.


Rihma ja muu kama vahetus 4000, :o, õlivahetused kastis, mootoris jne. 3000 :o, sildade remont 4000 :o:o. Kus sellise hinnaga tehakse, ma paneks kohe mitu aega kinni ja hakkaks vahelt kasseerima.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.3% - SQL: 51.7%]