Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A8 (D2) istme mure (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1491)
rv8
huviline



Registreerunud 30.12.10
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 4,2

postitati 30.12.10 11:13 Tsiteeri
A8 (D2) istme mure



Tere! mul shiuke mure,et mu auto juhiistme elektriline peatugi enam ei liigu (mootor toimib).Põhjus kindlasti selles,et mu 3 aastane laps möllas autos ja ilmselt lõhkus jõuga midagi ära:mad:.küsimus olekski järgmine- kas seda istet saab kuidagi lahti ka võtta (hiljem tahaks teda muidugi kokku ka panna).Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 30.12.10 11:28 Tsiteeri


Tõsta mootor üles ja siis vajuta see peatugi oma pesase tagasi. Minu A8 oli ka selline häda kaelas kui mõni arvas, et see käib käsitsi. :D

Renz0


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rv8
huviline



Registreerunud 30.12.10
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 4,2

postitati 30.12.10 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rv8
Tsitaat:
Algselt postitas: Renz0
Tõsta mootor üles ja siis vajuta see peatugi oma pesase tagasi. Minu A8 oli ka selline häda kaelas kui mõni arvas, et see käib käsitsi. :D

Renz0
Tänud! hommikul esimese asjana proovin kohe ära äkki saab auto veel vana aasta sees täielikult korda:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ottOmar
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3, Lexus GS450h ja BMW 330d Touring

postitati 31.12.10 08:54 Tsiteeri


Minul siis umbes sama mure kõrvalistuja poolse turvavöö kõrguse reguleerimisega. Mootor töötab, aga ei liigu.
Oskab keegi ehk aidata?


Koguaeg hea meelega vahetaks - peaasi, et oleks sakslane
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rv8
huviline



Registreerunud 30.12.10
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 4,2

postitati 31.12.10 09:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Renz0
Tõsta mootor üles ja siis vajuta see peatugi oma pesase tagasi. Minu A8 oli ka selline häda kaelas kui mõni arvas, et see käib käsitsi. :D

Renz0
Proovisin,kuid kahjuks ei läind asi paremaks,aga õnneks sain selgeks kuda istme tagant lahti saab ja pärast ka ilusti kokku


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tuvi66
huviline

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: a8 3,3 02.a

postitati 31.12.10 10:10 Tsiteeri


Enda auto peatugedega oli kunagi sama jama, et mootor undas, aga peatugi ise ei liikunud. Edasi käitusin selle õpetuse järgi ja sain kõik neli peatuge uuesti toimima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalviP
huviline



Registreerunud 20.07.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.11 17:19 Tsiteeri


Oli ka minul autol sama jama. Aga mure leidis kiire lahenduse tänu kasutaja tuvi66 -le väikse vaevatasu eest. Töö kiire ja korralik. Kui kellegil Võru kandis peatugedega jama siis soovitan temaga ühendust võtta. Tänud veelkord:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.2% - SQL: 71.8%]