Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A4 TQ Avant Ropka Autos Tartus (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2102)
keegimarten
huviline



Registreerunud 13.09.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 TQ '99

postitati 13.09.10 15:53 Tsiteeri
A4 TQ Avant Ropka Autos Tartus



Tervitus,

Otsin talveks sobivat liikumisvahendit ja tundub et kõige mõistlikum variant on A4 TQ.
Suurem huvi on selle auto vastu: http://www.auto24.ee/used/755832
Oskab keegi siinsetest seda masinat kommenteerida?

Üldiselt on Audi minu jaoks üks tume maa, seega otsin igasugu kiitust ja laitust selle auto kohta. Kuidas meie oludes tehnika, veermik, käigukast, turbo ja eelkõige quattro vastu peab, on see varaste lemmik nagu varem, kere vastuvõtlikkus roostele (galvaniseeritud kere?) ja kõik muu seonduv

Kui nüüd juhtun seda vaatama minema, siis lisaks elementaarsetele asjadele on sellist sorti masinal mingid spetsiifilised tegurid, mida jälgida?

Tänud suured ette,
Marten


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 13.09.10 16:06 Tsiteeri


Konkreetsest masinast ei tea midagi aga alusta näiteks SIIT.
Otsingut kasutades leiad oma küsimustele vastused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
keegimarten
huviline



Registreerunud 13.09.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 TQ '99

postitati 13.09.10 16:16 Tsiteeri


No ütleme nii, et seda teemat ja quatto alafoorumit ma siin pisitasa läbi närin juba :)
Minu point on selles, et see väidetav quattro liitrine kütuse lisakulu ega samamoodi väidetav esisillaremont niiväga ei heiduta. Pigem huvitab see nelivedu ja sellest tulenevad hoolduse/remondi lisakulud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 13.09.10 17:23 Tsiteeri


Kui avariid teinud pole, siis peab roostele väga hästi vastu oma tsingitud keredetailidega.
Esisild kestab quattrol õnneks kauem kui esiveolisel :)
Tagasillas midagi hirmkallist ka pole. Mina kohe ostes vahetasin tagadiffris õli ja simmerid (üks veidi lekkis). See läks ~500.-
Aasta hiljem said vahetatud ka 6 tagasilla puksi (~1200kr). Ja sõitnud olen varsti 3a ja üle 42k sellega.
Rattalaagrid on ehk selline kuluosa B5 kerega quattrotel, tundub. Neid on kolme aastaga 2tk läinud. Maksab ~450.-
Ei oskagi midagi väga öelda. Turbot tasuks kontrollida äsjatoodud masinal ikka. Korralik põhjakaitse ka talveks kindlasti alla.
Allkirjas on reaalne 1,8tq küttekulu näha. Palju asju olen ka sinna viidatud teemasse kirjutanud.
Konkreetse masina kohta ütleks, et üsna tavaline varustus on sel. Ei miskit erilist :) Aga igapäevases kasutamises saan ise sama varustusega hästi hakkama.

Ja nädal tagasi oleks otsinguga mu auto ka leidnud auto24'st.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
keegimarten
huviline



Registreerunud 13.09.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 TQ '99

postitati 06.10.10 19:44 Tsiteeri


Annan neile ka infot, kes võivad autost huvi tunda... käisin vaatamas ja lasin Tartu Audihoolduses auto üle vaadata, au ja kiitus neile minupoolt - teenindus oli kiire ja igati asjalik.

Tulnud Hispaaniast, hooldusraamatu viimane sissekanne aastal 2004.
Kere peal täkkeid, kriime... iseenesest mitte midagi hullu, aga kohati näha, et värvitud aerosooliga.

Veermik suht ok seisukorras, paari väiksemat-lihtsamat detaili veermikus vajavad vahetust, turbo ei anna piisavalt rõhku välja, auto ei lähe nii edasi nagu peaks... kuid automüüja lubas, et viib auto parandusse ja laseb korda teha

Kes tahab lisainfot, võib mulle kirjutada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.10 07:17 Tsiteeri


..sekkun samuti teemasse, kuna koos käisime

..jätad lisamata väga olulise ...turbo ei töötanud...tagasilaskeklapi mingi andur vms olla pekkis..ning no absull masin ei liikund...1,3 civic läheb ka paremini

..ja avariilisest oli ta kindlasti üles tehtud, seda tõestasid 90% värskelt vahetatud sillaosad, ning see parem külg oli ikka vääga vääga haledalt taastatud.

kuid tartus http://www.auto24.ee/used/726560

sedaankerega 1,8TQ oli seevastu väga erksa minekuga. paraku ei puudunud ka sellel kulutused, /vahetust vajasid kettad, klotsid)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 09.10.10 15:01 Tsiteeri


Õnneks on see piduriketaste ja -klotside vahetus lihtne ja suhteliselt odav. Neli ketast kokku peaks saama juba iga inimene poest kätte ~1200 krooniga. Klotsiring algab ka u 500'st. Ning on mitu aastat muretu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.0% - SQL: 73.0%]