Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 100 2.3 quattro (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2137)
Street1
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.10 23:16 Tsiteeri
Audi 100 2.3 quattro



http://auto.motors24.ee/vehicles/302737-Audi-100-1992.aspx?pg=0&sort=paid

Oleks plaanis selline auto osta, et tahaks teada mis on selle auto head ja vead
ja kas see ka laguneb palju ning rääkige oma kogemusi selle autoga.
Kas see aastaarv seal juba liiga väike pole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 01.09.10 08:18 Tsiteeri


Müüja on ilusti ära öelnud - auto ei ole uus. Mine ja vaata oma silmaga üle, pildid teinekord moonutavad tegelikku olukorda (nii paremaks kui ka halvemaks). Proovi sõita. Vaata ja kuula, kuidas mootor käivitub ja kuidas käib.

Konditsioneeri kohapealt pani mul kellukese helisema lause - vajab täitmist. Tõsi ta on, et aeg-ajalt tuleb külmainet lisada ka täiesti normis olevatele süsteemidele, aga üldjuhul kipuvad nad tühjaks jooksma mõne väsinud detaili tõttu. Ja need jupid kipuvad raha maksma. Seega - kui toimiv konditsioneer on oluline, siis oleks enne ostmist hea käia ja koos müüjaga asi ära kontrollida-täita. Täitmisel saad kohe teada, kas oli lihtsalt aeg külmainet lisada või vajab süsteem remonti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.09.10 09:16 Tsiteeri


Kas sa vaataks selle auto poole ka siis, kui piltidel seal all neid velgesid poleks? Kaasa neid ju ei saa.

Mis aastaarvul viga? Mille poolest liiga väike?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Street1
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.10 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kas sa vaataks selle auto poole ka siis, kui piltidel seal all neid velgesid poleks? Kaasa neid ju ei saa.

Mis aastaarvul viga? Mille poolest liiga väike?


Tean jah et ei saa.
Vaataks küll kui neid velgi pole ,sest ma ei taha päris 2.8 v6 vaid 2.3 r5 on normaalne,
aga keegi küttekulust oskab selle mootori puhul rääkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Street1
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.10 10:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Müüja on ilusti ära öelnud - auto ei ole uus. Mine ja vaata oma silmaga üle, pildid teinekord moonutavad tegelikku olukorda (nii paremaks kui ka halvemaks). Proovi sõita. Vaata ja kuula, kuidas mootor käivitub ja kuidas käib.

Konditsioneeri kohapealt pani mul kellukese helisema lause - vajab täitmist. Tõsi ta on, et aeg-ajalt tuleb külmainet lisada ka täiesti normis olevatele süsteemidele, aga üldjuhul kipuvad nad tühjaks jooksma mõne väsinud detaili tõttu. Ja need jupid kipuvad raha maksma. Seega - kui toimiv konditsioneer on oluline, siis oleks enne ostmist hea käia ja koos müüjaga asi ära kontrollida-täita. Täitmisel saad kohe teada, kas oli lihtsalt aeg külmainet lisada või vajab süsteem remonti.

Palju see täitmine või jupid maksavad`üldse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 01.09.10 10:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Street1
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kas sa vaataks selle auto poole ka siis, kui piltidel seal all neid velgesid poleks? Kaasa neid ju ei saa.

Mis aastaarvul viga? Mille poolest liiga väike?


Tean jah et ei saa.
Vaataks küll kui neid velgi pole ,sest ma ei taha päris 2.8 v6 vaid 2.3 r5 on normaalne,
aga keegi küttekulust oskab selle mootori puhul rääkida.


2,3 pole kusgilt otsast normaalne ja küttekulu on võrdne 2,8 omaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Street1
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.10 11:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Tsitaat:
Algselt postitas: Street1
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kas sa vaataks selle auto poole ka siis, kui piltidel seal all neid velgesid poleks? Kaasa neid ju ei saa.

Mis aastaarvul viga? Mille poolest liiga väike?


Tean jah et ei saa.
Vaataks küll kui neid velgi pole ,sest ma ei taha päris 2.8 v6 vaid 2.3 r5 on normaalne,
aga keegi küttekulust oskab selle mootori puhul rääkida.


2,3 pole kusgilt otsast normaalne ja küttekulu on võrdne 2,8 omaga.


Mis seal siis ebanormaalset?
Ja palju keskmine küttekulu on siis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 01.09.10 11:36 Tsiteeri


Oma kogemustest lähtudes saan ka väita, et 2.3 ja 2.8 kütusekulu on suht sama. See on muidugi väga otseses seoses jala raskusega, minul jääb keskmine 11 juurde. Jalg on keskmine.

Muidu mulle 2.3 meeldib. Olen seda ka varem maininud, et need eksemplarid, mis minu kasutuses olnud on, on end eeskujulikult üleval pidanud. 2.8 vastu pole ka otseselt midagi kujunenud, aga nad kipuvad olema õlisöödikud ja selle isu vähendamine ei pruugi üldsegi mitte odav lõbu olla. 2.3 puhul sellist tendentsi märganud pole. Samuti kui mõnel vanal Audil on katalüsaator läbi, siis suure tõenäosusega on see V6 ja V6-l on neid veel kaks(va uuem 2.6). Lambdasid on ka kaks. V6-l on termostaat vastikus kohas. R5 teeb võrratut häält. Pane need asjad kokku ja ongi 2.3 normaalne :D Kindlustus on ka odavam.
Mina ei ütleks küll, et üks pole normaalne ja teine on jõle hea. Osta see, mis paremas korras - lihtne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.09.10 11:36 Tsiteeri


Audi 100 2.3 E - 9,5 l/100km
Audi 100 2.8 E - 9,4 l/100km

2.3 R5-l on ilus hääl. Ridamootorit on üldjuhul odavam hooldada ja remontida.
2.8 V6-l on muretum ja lihtsamini diagnoositav elektrooniline pritsesüsteem. Samas paljusid asju on võrreldes ridamootoriga topelt.

Loe ka seda teemat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 01.09.10 14:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Street1
Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Müüja on ilusti ära öelnud - auto ei ole uus. Mine ja vaata oma silmaga üle, pildid teinekord moonutavad tegelikku olukorda (nii paremaks kui ka halvemaks). Proovi sõita. Vaata ja kuula, kuidas mootor käivitub ja kuidas käib.

Konditsioneeri kohapealt pani mul kellukese helisema lause - vajab täitmist. Tõsi ta on, et aeg-ajalt tuleb külmainet lisada ka täiesti normis olevatele süsteemidele, aga üldjuhul kipuvad nad tühjaks jooksma mõne väsinud detaili tõttu. Ja need jupid kipuvad raha maksma. Seega - kui toimiv konditsioneer on oluline, siis oleks enne ostmist hea käia ja koos müüjaga asi ära kontrollida-täita. Täitmisel saad kohe teada, kas oli lihtsalt aeg külmainet lisada või vajab süsteem remonti.

Palju see täitmine või jupid maksavad`üldse?

Tätmine oleneb kohast, aga kui otsida, kuskil 700...800 eest võiks juba midagi saada. Kunagi vähemasti tegutses siin foorumis kasutaja Ross, kellega sai asju aetud.
Juppidest - B4 kliimaradika eest küsiti minu käest mõned aastad tagasi 5000 EEk kandis, aga on ka hulk torusid, mille hind ei ole küll 5000, aga ka mitte 500 kahjuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 19.10.10 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Street1
http://auto.motors24.ee/vehicles/302737-Audi-100-1992.aspx?pg=0&sort=paid

Oleks plaanis selline auto osta, et tahaks teada mis on selle auto head ja vead
ja kas see ka laguneb palju ning rääkige oma kogemusi selle autoga.
Kas see aastaarv seal juba liiga väike pole?




Tere:

Lugesin teemat ja kuna konkreetne auto on minu kasutuses, siis mõtlesin, et lisan paar sõna:

Keskmine kütusekulu jääb 10-11 (sõidan keskmiselt)
Kont laseb tõesti kuskilt läbi ei tea täpselt kust, pole ka uurinud!

Auto ise sõidab ja töötab kõik ilusti R5 mootori hääl on muidugi mõnus urin:)

Müügipõhjust: tahan midagi uuemat või siis vaataks S-i poole!
kellel tekkib selle autokohta küsimusi siis võib julgelt ühendust võtta, ei hammusta, just kui ööesl ei helistata!(vajadusel helistan tagasi)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.5% - SQL: 68.5%]