Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Plaan osta diisel audi a6. (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1852)
ralja
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.10
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.10 10:00 Tsiteeri
Plaan osta diisel audi a6.



http://www.auto24.ee/used/747505

Nägin siis sellist kuulutust. Kahtlaselt odav 97 aasta autokohta. Aga asi pakub huvi kuna olen kuulnud et ned 2.5 85kw diislid on audidel yhed parimad diisel mootorid. C4 keret tahan sellepärast et eelmine oli ka c4 ainult et 100 ,meeldib auto ruumikus ja s6idumugavus. Oskab keegi midagi paremat soovitada ehk hinnaklass kuni 60 000 aga selle rahasisse on arvestatud ka esmased hooldustööd ja jooksvalt ilmnevad vead mida ostumyygi tehingu ajal ei tuvastanud.
Ja kas keegi oskab öelda midagi 2.5 103 kw mootorikohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.07.10 10:10 Tsiteeri


Eks ta ole toodetud ikkagi '96, kuid arvele võetud '97 jaanuaris. Muidu hea valik. Kui on korralik, osta ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 27.07.10 10:35 Tsiteeri


85kw- ne ja ka 103kw-ne mootor, mõlemad väga head töökindlad mootorid. Võibolla kiirendus on 103kw natuke parem, aga ega 85 kilowatisel ka midagi hullu ei ole. :)


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 27.07.10 20:25 Tsiteeri


Ära seda küll arva, et hind odav, eks iga-üks hindab autot erinevalt ja äkki ta soovib kiiremini lahti saada. Sõber ostis ka just kaks kuud tagasi A6 2.5TDI R5 97 aasta, ka sedaan ja manuaal, sisu poolest oli isegi ilusam. Ning hind oli 30k, võiks öelda, et auto ikka üpris korralik, kohe kõik vahetamist vajavad osad ära vahetada + kõik rihmad, õlid jne ja auto sõidab pikka aega muretult.
PS! Äärmiselt ökonoomne, sõbral keskmine a'la 5.5l/100'le.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 27.07.10 20:33 Tsiteeri


Ida-Virumaal sõidetakse palju ka Venemaalt tulnud (solk)kütusega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 27.07.10 21:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Ida-Virumaal sõidetakse palju ka Venemaalt tulnud (solk)kütusega?

Kas pöhineb see kuuldustel vöi kogemusel?
Tean tuttavaid, kes samuti samakandi pölevat vedelikku kasutavad - nemad küll ei nurise, et mingi solk on.
Solgi müüjal pole sedasi ju pikka pidu:P

Teemaalgatajale: selle raha eest vöib vedamise puhul ka saada töesti korras isendi, mille juures ei pea silmas mönda tillukest iluviga (tüüpiliselt töllerdavad ukseliistud ja stange kraapsud parkla manöövritest).


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 27.07.10 21:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Ida-Virumaal sõidetakse palju ka Venemaalt tulnud (solk)kütusega?

Kas pöhineb see kuuldustel vöi kogemusel?
Tean tuttavaid, kes samuti samakandi pölevat vedelikku kasutavad - nemad küll ei nurise, et mingi solk on.
Solgi müüjal pole sedasi ju pikka pidu:P

Teemaalgatajale: selle raha eest vöib vedamise puhul ka saada töesti korras isendi, mille juures ei pea silmas mönda tillukest iluviga (tüüpiliselt töllerdavad ukseliistud ja stange kraapsud parkla manöövritest).

Eks igaühel ole oma arvamus ja nii ongi parem. Mina ei soovitaks ka ültse venemaa diislit kasutada! ;) Ja idast jumalapärast autot osta ei tohi. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ralja
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.10
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.10 19:19 Tsiteeri


Venemaa (solk) kytusekohta ei oska midagi öelda. Aga siin kommenteeriti et kytusekulu 5.5. Kas on m6eldud viie v6i kuuekäigulist kasti? Kumba tasuks yldse osta? Antud isendit ma siiski ei osta kuna tuleb hetkel veel muid väljaminekuid, aga diisel 100 v6i a6 jääb ikka meeles m6lkuma. Muidugi olen ka möelnud diisel passatipeale mida toodeti aastatel 1997-2001 kuid siiski olen audifänn, et rohkem kaldun ikkagi audipoole. Kuuekäigulisest olen niipalju kuulnud et talvel ei pidavat soojaks minema kuna pöörded s6iduajal kuuendaga liiga madalad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 28.07.10 19:40 Tsiteeri


Mina mõtlesin viiekäigulise kastiga. Sain teada, et ma isegi liialdasin kütusekuluga. Sõbral maanteesõitu rohkem kui linnasõitu, a'la 70%/30%. Paagitäiega tuli 1500km, suhteliselt uskumatu minu arust, arvestades auto suurust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 28.07.10 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ralja
Kuuekäigulisest olen niipalju kuulnud et talvel ei pidavat soojaks minema kuna pöörded s6iduajal kuuendaga liiga madalad.


Ei pea ju 6. käiku kasutama kui tavalise maanteekiirusega sõidad...
Eks diislid lähevad kõik kehvemini soojaks kui bensiinikad, mida ökonoomsem, seda halvemini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.9% - SQL: 72.1%]