Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Amortisaatori tugilaagri vahetus. (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 3078)
roy
huviline



Registreerunud 02.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.10 08:01 Tsiteeri
Amortisaatori tugilaagri vahetus.



Tahaks teada mis erivahendeid on vaja ja kaua see aega võtab? b4 2,0 85kw amordi tugilaager.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 02.07.10 11:23 Tsiteeri


Erivahendid? Võibolla erilised tõmmitsad.millega vedru kokku tõmbad.Võibolla suruõhu püstol.Endal lihtsam:P Aega läheb täpselt niipalju,kui õlut jätkub.Teise poole teed kiiremini,sest õlu on otsas,hammas verel ja kiirelt vaja poodi minna:D Üldiselt on jabur küsimus "palju aega võtab" Helista kuhugi remonditöökotta ja küsi. Nagunii keevitavad 30 minutit otsa :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 02.07.10 11:34 Tsiteeri


Loe siit teemast, lehekülg viis on enamus juttu. http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=70869&page=5
Peale tõmmitsate on üks eritööriist veel;)

Üks sõber tegi mul selle töö isegi nii ära, et amorti alt ei kiskunud. Olevat läinud mingi 5-10 min püstakuga. Mina ise leian, et b4 on nii lihtne püstakut alt kiskuda, et miks hakkata, aga oleneb iinimesest. Endal läheb umbes 30 min püstakuga või vähem. Eeldusel, et kõik poldid tulevad ilusti lahti. Üldiselt pole probleemi tekkinud. Samuti soovitan rooliotsa lahtisaamiseks kasutada tõmmitsat. Kangiga on kerge roolivarras kõveraks painutada. Pärast kokkujooksud valed ning sööb rehvi.

Soe soovitus ka, ära kindlasti osta b varuosatugilaagrit.

No seda surtuõhupüstolit küll seal vaja ole. Üks polt on vaja lahti kiskuda ning rooliotsa mutter. Tavaliste võtmetega pole see, mis raske töö. Muidugi Pooltelje polt/kuuskant vaja ka lahti teha, aga see suure võtmega vaja lihtsalt lahti kiskuda. Toda poldikest iga püstol lahti ei kanguta.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roy
huviline



Registreerunud 02.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.10 11:51 Tsiteeri


Ma ise ei tahagi teha aga tütrepoeg lubas teha. Ta on ennegi mõnda asja teinud aga siin on pinge all oleva vedruga tegemist ja ma ei taha, et ta haiget saaks. Miks ma peaks töökojast küsima kui siin targad mehed koos. Kui ma juba töökotta lähen, siis lasen ka sääl ära teha. Küsimus on milleski muus ja seepärast küsingi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 02.07.10 12:01 Tsiteeri


Kindlasti tõmmitsatega teha jah, kätte saad need poest 100-200kr eest. Ükskord nägin kuidas ühe pooletoobine ei viitsinud panna tõmmitsaid külge. Pärast oli tal tükk tegu padja muttri otsimisega. Teadupärast pole see just tavaline mutter ka. Hea et ise vastu nägu ei saanud :D


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.7% - SQL: 66.3%]