Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Palun abi Audi ostmisel! (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 6306)
KarlK
huviline



Registreerunud 24.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 24.06.10 23:25 Tsiteeri
Palun abi Audi ostmisel!



Tere!:)

Olen juba pikka aega mõlgutanud mõtteid Audi a6'st (1998-2003). Niisiis nüüd on kätte jõudnud aeg, kui tuleks ostmisega tegelema hakata. Sellest saaks siis minu esimene auto. Ehk räägite, mis on eelnevalt toodud aastakäigul toodetud audide peamised tüüpvead, mida peaks ostmisel kindlasti arvestama jms. Hind ei tohiks ületada 55 000.-. Loomulikult määrab ka hind palju ära, selle raha eest ju kõike ei saa.
Hetkel sattus minu huviorbiiti järgmine masin: http://www.auto24.ee/used/713314
Mida sellest masinast arvate? Saatsin kirja ka a2 autowelti, eks näeb, mis seisukorras see masin on.
Kui palju selline isend võiks umbkaudselt kütet võtta?
Kui auto sõidab ja on muidu enam-vähem korras, kas kiidaksite selle auto ostu heaks?
Avaldage üleüldse arvamust selle auto kohta, kõikide arvamused on oodatud!

Kui kellegil on veel pakkuda mõni eelnevalt toodud aastavahemikus müügil olev Audi a6, mille hind ei ületa 45 000.-,
siis tehke aga julgelt pakkumisi!

Jään teie nõuandeid ootama, aitäh! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 24.06.10 23:32 Tsiteeri


Kahtlaselt odav masin..Mis ma ise näen on see, et juhiiste on täis peeratud suht ja näha kohe, et keritud näitu arvatavasti :) veel häirib see jube sinine sisu ja 2.4 ei pidavat hästi liikuma kah, aga võtab palju kütet. Siis mõtekas võtta juba 2.8 mis väga lollikindel ja vastupidav. See peaks olema pangale tagastatud auto nii ,et ostmisel tasub väga ettevaatlik olla. Ise soovitaks kah siit foorumist kellegilt vaadata, siis vähemalt näha kas miskit tehtud jne. Jõudu auto otsimisel


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
aifu
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,2 Q sedaan

postitati 24.06.10 23:36 Tsiteeri


Ma arvan, et siin peab küll läbisõidule 100k juurde lisama, vaadates neis esiistmeid.Aga selle raha eest on muidugi autot küll. Aga siiski arvan, et seal/sel autol on veel palju tehnilisi probleeme, mida Sina pead hakkama lahendama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KarlK
huviline



Registreerunud 24.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 24.06.10 23:42 Tsiteeri


Suur aitäh senistele vastajatele! KsenoonE'le ütleks seda, et see, et 2.4 mootor väga hästi edasi ei astu, mind eriti ei huvita. Tähtsam olekski just pigem vastupidavus ja bensiinikulu, kuid kindlasti jätan sinu soovitused meelde! Istmed on tõesti jubedalt kulunud ja sinine armatuur häirib ka mind.

Aifu, kui arvad, et läbisõit on kindlasti üle 300 000, siis sellisel juhul ma ilmselt ei tahaks endale autot, mida pean homne päev putitama hakkama.

Auto, mis meeldib mulle iga nurga alt on : http://www.auto24.ee/used/727822
Ainuke asi, mis võibolla esmapilgul häirib, on see jube suur mootor. Kui palju võiks selle küttekulu ja vastupidavus olla?
Mida arvate mõlemast minu välja toodud autost ning ehk oskate neid võrrelda?

Veel pakub huvi : http://www.auto24.ee/used/630360
Mootori poolest mulle väga sobilik auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 24.06.10 23:58 Tsiteeri


Odava otsa C5 kerega A6 hinnaklassist kuni 45k ei oleks minu valik esimeseks autoks. See on ikka kõvasti keerulisem ja kallimate juppidega auto kui eelmine A6. Eks seal odavatel hindadel on ka põhjuseid, et suure tõenäosusega kohe natuke kulub sisse.
Need kasutatud liisinguautod on paljudel juhtudel paljude vigadega. Aga kiirelt saab üsna põhjaliku ülevaate, kui saadad neile e-maili.
Odomeetri näitu ei maksa üldse vaadata, selle järgi tehakse hoolduseid :)
Ma ostaks B4/C4 ja raha jääks remondi/hoolduse/talverehvide jaoks ülegi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KarlK
huviline



Registreerunud 24.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.10 00:06 Tsiteeri


Lunatic - b4/c4 langevad kindlasti välja. Absoluutselt ei meeldi need mudelid. Aga arvad, et see kõige viimasena minupoolt välja toodud audi a6 hinnaga 55000 võiks olla halb kaup? Iseenesest tundub huvitav asi ja saatsin ka kirja neile, eks näis, mis vastus tuleb. Annan siis teada!

Aitäh!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KarlK
huviline



Registreerunud 24.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.10 00:44 Tsiteeri


ehk oskate paar sõna ka selle auto kohta õelda.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=132405211&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=sea rchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInF reetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&mi nFirstRegistrationDate=1998-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&maxPrice=4001&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIR ED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.06.10 01:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KarlK
Suur aitäh senistele vastajatele! KsenoonE'le ütleks seda, et see, et 2.4 mootor väga hästi edasi ei astu, mind eriti ei huvita. Tähtsam olekski just pigem vastupidavus ja bensiinikulu, kuid kindlasti jätan sinu soovitused meelde! Istmed on tõesti jubedalt kulunud ja sinine armatuur häirib ka mind.

Aifu, kui arvad, et läbisõit on kindlasti üle 300 000, siis sellisel juhul ma ilmselt ei tahaks endale autot, mida pean homne päev putitama hakkama.

Auto, mis meeldib mulle iga nurga alt on : http://www.auto24.ee/used/727822
Ainuke asi, mis võibolla esmapilgul häirib, on see jube suur mootor. Kui palju võiks selle küttekulu ja vastupidavus olla?
Mida arvate mõlemast minu välja toodud autost ning ehk oskate neid võrrelda?

Veel pakub huvi : http://www.auto24.ee/used/630360
Mootori poolest mulle väga sobilik auto.

2.8 V6 hakkab juba minema. :DPreagu vaatasin autoweek.nl, et kütet võtab asi suht palju, quattro+automaat võtab 2,5l rohkem sajale ehk siis linnas näitab see leht kuluks 16,7 l/100km, mis on veits palju, selle juures veel üsna nutune kiirendus 10,5 s sajani, aga see polnud Sinu jaoks vist tähtis. Automaat võtab rohkem kütet selle lehe andmetel. Viimane mis näitasid on arvatavasti takso olnud, sellest ka see suur jurakas tagumise akna juures. Saksa Auto kasutatud liisinguautodega peaks jällegi ettevaatlik olema, needki pangale tagastatud autod seal enamus. 1.8 T kütti autoweek andmetel võtab 11l linnas.

http://www.autoweek.nl/carbase_data.php?id=16081&cache=no 2.8 automaat
http://www.autoweek.nl/carbase_data.php?id=16071&cache=no 1.8T manuaal

Ei oska lehe usaldusväärsuse kohta midagi öelda vaid..Esimese auto puhul pead muidugi arvestama hooldusega, rihmade jms vahetused. Endal kah esimene 2.8, küll vanem mudel aga rihmade vahetus 5-6k lõi korraks pikali küll, seda enam ,et õpilane olen. Nüüd ära harjunud juba :D Teed hoolduse ilusti ära siis rahu majas!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 25.06.10 01:22 Tsiteeri


Sõitnud C5-ga üle 3 aasta võin kinnitada, et tõepoolest on tegu mõnusa ja ilusa autoga, kuid jagan seisukohta, et sellises hinnaklassis mudelid teevad kõhklevaks. Korralik C4 läheks igatahes enne käiku. Sedaanina on C4 palju ilusam ka ning avantki on kena vaadata, aga maitse üle ei vaielda.

Muidugi fakt on see, et tegu on juba üle 10 aasta vanuste autodega ja mis hinda nende eest ikka maksta, kuid muret teebki asjaolu, et võrreldes nt C4 kerega on C5 juba tükkmaad keerulisem ja selle võrra ka kallim remontida. Peale selle leidub seal ka nii mõndagi, mis tundub olevat läbimõtlemata, kehva kvaliteedi ja lapsehädade käes vaevlev. Vanus ja läbisõit on siinkohal vaid puuduseks.
Lisaks on 97-00 toodetud masinatel nõrgem esisild, kui uuematel, rääkimata vanematest "pommikindlatest" mudelitest. Aga just see aastakäik sinu hinnapiiril ongi. Samuti olen viimasel ajal sügavalt pettunud meie inimeste autohoolduse harjumustes. Vähemasti paljud mis müügis on, on sisuliselt hooldamata. Sellist C5-t küll ei tahaks.

Läbisõit on neil kõigil üsna tõenäoliselt üle 300k. Minu 99' C5 tuli Eestisse 2006 ja saksa paberites oli läbisõit midagi 290k, odomeetril aga olid poisid automüüjad ilusti 155k ette kerinud :cool: Kusjuures salong oli sellel autol kohe palju viisakam, kui neil siin kuulutustes olevatel masinatel...

Ütlen ausalt, et ei viitsi süveneda automüügiportaalidesse ja sealt sulle mingit head varianti üles otsima hakata. Esiteks seetõttu, et ei soovi vastutust ;) ja teiseks kuulutused on tihti väga petlikud. Sinu seni lingitud variantidest aga on ainult üks mõeldav - see quattro. Esiteks, quattro on soovitamist väärt, teiseks midagi karjuvalt mööda silma ei torka(va imelikus asendis tagumine kojamees), erinevalt teistest. Samuti on 2.8 meeldiv ja isikikult eelistan manuaalkasti, eriti selliste kahtlase hooldusajalooga masinate puhul.

Mis puudutab 2.8 vs 2.4 ja nende kütusekulu, siis antud teemal on foorumis väga palju arutletud ja mina isiklikultki olen juba varem korduvalt sel teemal sõna võtnud. Loe nt siit: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28977&page=4


Viimase, 2.5 V6TDI, kohta, et seda ei soovitaks vaenlasele kah :D Minu C5 oli V6 TDI ja see oli valus :D Loe siit: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44100

Tahad head mugavat ilusat vastupidavat autot, siis võta korralik C4. Punkt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 25.06.10 04:38 Tsiteeri


Üldiselt ei soovita neid aga kui raha laialt käes miks ka mitte,enda kindel valik oleks kindlasti c4 kerega masin,jääb raha ka korralikeks hooldusteks sillad ka väga pommikindlad;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 25.06.10 05:53 Tsiteeri


Üldiselt on mõtetu nämmutada neti teel.mis hea.mis halb. Oma silm on kunn:D Kui masin meeldib vut vut kuhugi teenindusse ja lasta põhjalik kontroll teha.juhul .kui endal mõistust puudu tuleb.Tüüpiline eestlane valib ikka masinat läbisõidu järgi:D Ma olen sõitnud C4-jaga aastast 96 ,mille läbisõit oli 480k ja ma ei ütleks,et sõitis kehvemini kui 190k läbi vurand masin.Kõik on kinni korralikus hoolduses. Mootoritest on 1.8 sobilik näiteks A3-e.A6-l PEAB V6 olema:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 25.06.10 09:00 Tsiteeri


Ise soovitaks kohe kindlasti C4. Aga miks C4 ei meeldi? On ju C4-st ka olemas täisvarustuses mudeleid koos nahkistmete ja kõige sinna juurde kuuluvaga.
Tõsi ta on et vanem C4 kerega mudel on palju pommikindlam kui selline odava otsa C5. Ma olen üsna kindel, et ostes samas hinnaklassis odava C5, paned remondiks samasse suurusjärku jääva summa nagu auto ostuks kulus. Kui sa nüüd arvutad koguhinna kokku, siis ca. 100000 eest saaksid juba uuema ja veelgi parema. Esimeseks autoks on C4 ideaalne - nagunii peale ostu selgub palju asju, mis kõik tegemist vajab. Eriti kindel on see liisingule tagastatud autode puhul, soovitan neist eemale hoida. C4 remont on aga suhteliselt odav ja kui KOHE kõik ära teha, siis on väga vastupidav auto.
Kalliks kipub remont siis minema, kui ostad auto viimase raha eest ja remondiks raha napib, pidevalt edasi lükates aga läheb enamasti asi hullemaks ja suurt summat korraga on veel raskem välja käia.

Tõenäoliselt saad korralikult hooldatud C4 ennemini kui C5. Miks? Sellepärast, et C5 hoolduskulu on kindlasti kallim kui C4-l ja fakt on see, et enamik inimesi müüb Audi maha siis kui rahakott enam remondile ei hakka. Tõsi, et kõik oleneb konkreetsest autost, võib ka õnneks minna ja leida ideaalses korras masina, kuid see on üldiselt väga harv juhus samas vanuses olevate autode kohta.
Vanema mudeli käigukastid ja sild on oluliselt vastupidavamad kui uuemal.

No kui raha on, miks mitte, aga kui juba see 100000 on olemas, siis võiks vast mõne parema/uuema auto valida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KarlK
huviline



Registreerunud 24.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.10 10:09 Tsiteeri


Tänan vastajaid!
No c4 ei meeldi kohe üldse millegi pärast:(
Aga ehk siis samas mõni muu auto selle raha eest teil välja pakkuda, mis ei oleks Audi?

MIDA SELLEST ARVATE?

http://www.auto24.ee/used/720468


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.06.10 10:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivipallur
Sõitnud C5-ga üle 3 aasta võin kinnitada, et tõepoolest on tegu mõnusa ja ilusa autoga, kuid jagan seisukohta, et sellises hinnaklassis mudelid teevad kõhklevaks. Korralik C4 läheks igatahes enne käiku. Sedaanina on C4 palju ilusam ka ning avantki on kena vaadata, aga maitse üle ei vaielda.

Muidugi fakt on see, et tegu on juba üle 10 aasta vanuste autodega ja mis hinda nende eest ikka maksta, kuid muret teebki asjaolu, et võrreldes nt C4 kerega on C5 juba tükkmaad keerulisem ja selle võrra ka kallim remontida. Peale selle leidub seal ka nii mõndagi, mis tundub olevat läbimõtlemata, kehva kvaliteedi ja lapsehädade käes vaevlev. Vanus ja läbisõit on siinkohal vaid puuduseks.
Lisaks on 97-00 toodetud masinatel nõrgem esisild, kui uuematel, rääkimata vanematest "pommikindlatest" mudelitest. Aga just see aastakäik sinu hinnapiiril ongi. Samuti olen viimasel ajal sügavalt pettunud meie inimeste autohoolduse harjumustes. Vähemasti paljud mis müügis on, on sisuliselt hooldamata. Sellist C5-t küll ei tahaks.

Läbisõit on neil kõigil üsna tõenäoliselt üle 300k. Minu 99' C5 tuli Eestisse 2006 ja saksa paberites oli läbisõit midagi 290k, odomeetril aga olid poisid automüüjad ilusti 155k ette kerinud :cool: Kusjuures salong oli sellel autol kohe palju viisakam, kui neil siin kuulutustes olevatel masinatel...

Ütlen ausalt, et ei viitsi süveneda automüügiportaalidesse ja sealt sulle mingit head varianti üles otsima hakata. Esiteks seetõttu, et ei soovi vastutust ;) ja teiseks kuulutused on tihti väga petlikud. Sinu seni lingitud variantidest aga on ainult üks mõeldav - see quattro. Esiteks, quattro on soovitamist väärt, teiseks midagi karjuvalt mööda silma ei torka(va imelikus asendis tagumine kojamees), erinevalt teistest. Samuti on 2.8 meeldiv ja isikikult eelistan manuaalkasti, eriti selliste kahtlase hooldusajalooga masinate puhul.

Mis puudutab 2.8 vs 2.4 ja nende kütusekulu, siis antud teemal on foorumis väga palju arutletud ja mina isiklikultki olen juba varem korduvalt sel teemal sõna võtnud. Loe nt siit: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28977&page=4


Viimase, 2.5 V6TDI, kohta, et seda ei soovitaks vaenlasele kah :D Minu C5 oli V6 TDI ja see oli valus :D Loe siit: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44100

Tahad head mugavat ilusat vastupidavat autot, siis võta korralik C4. Punkt.

Tsiteerides Kivipallurit :D
Diislil osad jupid kirved ja selle 2.5 TDi kohta olen kuulnud hirmutavaid lugusid, aga mõnel on see siit foorumist täitsa olemas, eks uuri nende käest :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.06.10 12:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KarlK
Kui palju selline isend võiks umbkaudselt kütet võtta?

Tsitaat:
Algselt postitas: KarlK
ma ilmselt ei tahaks endale autot, mida pean homne päev putitama hakkama.

Sellise kahe kommentaari kohta tekib mul isiklikult vägisi kaks mõtet...
1. See on su esimene kasutatud auto ost?
2. Sa valid valet marki.

Sa muretsed kütusekulu pärast ja selle üle, et Sa ei peaks oma auto hooldusele liiga palju kulutama. Vabandust küll, aga miks kuradi pärast sa vaatad üle kümne aasta vanuseid Saksa luksmasinaid?
Sellise auto hind ei ole absoluutselt mingi näitaja. See number võib seal suvaline olla, sest juba aastaga (kui mitte mõne kuuga) taod sa sinna sisse ligemale ostusummale. Bensiinikulu on sellise auto puhul kõige viimane asi millele mõelda ning putitamist jagub alati.

Kui nüüd tekib küsimus - "Miks osta üldse sellist masinat?", siis kõik on kinni sõidumugavuses. Alates mugavasse istmesse istumisest, mis sõidab ühe nupuvajutusega Sinu lemmikusse isteasendisse ning lõpetades sellega, et maanteel sa mitte ei keera raadiot kõvemaks, et ta mürast üle karjuks, vaid lülitad selle hoopis välja ja naudid vaikust.

Kõik see ei tule kätte tasuta. Mida rohkem lisavidinaid autol on, seda rohkem neid katki saab minna. Sinu teksti järgi soovitaksin sulle mõnda Hondat või Toyotat, katki lähevad vähem, kuid sõidumugavus võrreldes sama ajastu sakslasega puudub.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 25.06.10 13:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: KarlK
Kui palju selline isend võiks umbkaudselt kütet võtta?

Tsitaat:
Algselt postitas: KarlK
ma ilmselt ei tahaks endale autot, mida pean homne päev putitama hakkama.

Sellise kahe kommentaari kohta tekib mul isiklikult vägisi kaks mõtet...
1. See on su esimene kasutatud auto ost?
2. Sa valid valet marki.

Sa muretsed kütusekulu pärast ja selle üle, et Sa ei peaks oma auto hooldusele liiga palju kulutama. Vabandust küll, aga miks kuradi pärast sa vaatad üle kümne aasta vanuseid Saksa luksmasinaid?
Sellise auto hind ei ole absoluutselt mingi näitaja. See number võib seal suvaline olla, sest juba aastaga (kui mitte mõne kuuga) taod sa sinna sisse ligemale ostusummale. Bensiinikulu on sellise auto puhul kõige viimane asi millele mõelda ning putitamist jagub alati.

Kui nüüd tekib küsimus - "Miks osta üldse sellist masinat?", siis kõik on kinni sõidumugavuses. Alates mugavasse istmesse istumisest, mis sõidab ühe nupuvajutusega Sinu lemmikusse isteasendisse ning lõpetades sellega, et maanteel sa mitte ei keera raadiot kõvemaks, et ta mürast üle karjuks, vaid lülitad selle hoopis välja ja naudid vaikust.

Kõik see ei tule kätte tasuta. Mida rohkem lisavidinaid autol on, seda rohkem neid katki saab minna. Sinu teksti järgi soovitaksin sulle mõnda Hondat või Toyotat, katki lähevad vähem, kuid sõidumugavus võrreldes sama ajastu sakslasega puudub.


Väga õige, ise just hiljuti sõitsin tuttuue Corollaga ja ikka kuradi hea tunne oli pärast oma autosse istuda. Maitse asi.

Omadused mis Corolla juures ei meeldinud olid: ebamugav iste, ideaalset sõiduasendit ei leidnudki, salong tundus olevat "odavast" plastikust, mootori ja teemüra mis salongi tuli, häiris maanteel sõites kohutavalt, lisaks väga äkiline ja ebastabiilne juhitavus, maanteel 110-ga sõites oli üsna ebakindel tunne. Lisaks mootor, mis vastas ütlusele palju kisa vähe villa - no ei liikunud kohe üldse mitte edasi, jne.

Vaevalt sulle siit foorumist keegi muud autot soovitab peale Audi - olles korra Audit omanud, enam nii lihtsalt teist marki ei vali.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 25.06.10 13:18 Tsiteeri


Hullem varjant on kui tüüp ostab mingi suvalise rüma, millest rahakott üle ei käi ja pärast halab,et audi ei kõlba karu p,,,,,,,,,:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 25.06.10 13:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Hullem varjant on kui tüüp ostab mingi suvalise rüma, millest rahakott üle ei käi ja pärast halab,et audi ei kõlba karu p,,,,,,,,,:cool:


Kisub OT-ks. Aga tulebki vastupidav ja hea auto valida, seda nõu saigi siin antud. Eks igaüks otsustab lõpuks ise, mille ostab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.10 13:31 Tsiteeri


Ise vaatasin ka vanemaid a6 ja 100-asi kuid ikka jääb silm mõnele 80mnele.
Ehk ei ole ta nii mugav kuid autot on küllaga ja ostad 25 tuhandese 80mne viskad sinna alla ka natukene raha veel ja saad esimeseks autoks väga meeldiva sõiduriista:)
Mul oli esimeseks autoks daihatsu charade 1.0 vot see on esimene auto noormehele:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.06.10 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heix75
Väga õige, ise just hiljuti sõitsin tuttuue Corollaga ja ikka kuradi hea tunne oli pärast oma autosse istuda. Maitse asi.

Väga OT-ks kisub ära, aga Corollat C4 kerega võrrelda on natuke mannetu, peaks võrdlema Avensist. Avensis on oluliselt vaiksem, kui Corolla.
Samas, siis on jälle ebaaus, kuna Avensis oleks palju uuem. Kui võtta 98a Avensis, siis ega seal väga midagi kiita pole.

Teemasse ka - ühe asja unustasin mainida. Soe soovitus - ära vaata nii vana auto puhul üldse läbisõitu. See ei ole oluline. Isegi kui ta seal ehtne oleks (mida ta nagunii pole), siis see läbisõidu number ei ütle mitte kui midagi.
Ma pigem valiks hästi hooldatud 300 000 sõitnud auto, kui 180 000 sõitnud rondi...

Need kilomeetrid seal ei näita Sulle seda, kuidas autot on pruugitud, hooldatud. Osta tuleb auto hetkeolukorda ning selles hea spetsialisti abil alati veenduda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 25.06.10 14:15 Tsiteeri


Kui mul kulus eelmisel aastal korrapäraselt hooldatud ja muidu heas korras C5 2.8q peale umbes 30 000-40 000 eek (remont ja hooldus), siis kujutan ette, palju võib kuluda liisingule tagastatud või lihtsalt käest lastud C5 peale, eriti peale ostu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 25.06.10 15:05 Tsiteeri


Vast pole ka nende odavamatega A6 C5 kõige hullem. Raha remondi jaoks pead kindlasti alla panema, lihtsalt pead tegema kindlaks mida pead autol kõige olulisemaks. Ma usun, et A6-l on kõige kallimaks läheks mootori ja automaat käigukasti remont, samas veermiku remont on võrdlemisi odav. Näiteks enda A4 oli ostuhetkel veermik täiesti läbi koos amortidega, samas mootor tundus korras olevat. Veermiku remont läks ca 10 kilo. Hetkel on masin sõidukorras. Samas hoolduskulud on 1997 A4 sama kallid kui 1990 Vectral. Samas ei tohiks A6 ka olulisemalt kallima hooldusega olla.
Teiseks ei soovitaks eriti autoaedadest niisama osta. Tuleb meelde ühe autoaia müüja jutt: "Kõik on korras aga see ja see ei tööta".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KarlK
huviline



Registreerunud 24.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.10 15:11 Tsiteeri


Aitäh kõigile!!

Kuid ehk oskab keegi otsida siis Auto24st näiteks välja sellise c5 audi, mille endalegi ostaks ja mis oleks siis enam-vähem korralik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 25.06.10 15:26 Tsiteeri


Sellise pakutud hinna eest korralikku C5 audit ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KarlK
huviline



Registreerunud 24.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.10 15:28 Tsiteeri


ja mis hinna eest siis saab minimaalselt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.3% - SQL: 52.7%]