Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Sigareti süütaja vahetamine (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1540)
reflex
huviline



Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Harku Järve
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant 1,8 92kw 1999.a

postitati 14.01.10 18:57 Tsiteeri
Sigareti süütaja vahetamine



Oleks vaja välja vahetada sigaretisüütaja , kuna hetkel ei püsi mitte ükski asi seal sees ...ei aita ka pingutamine seal pesast...ehk siis mismoodi ja kus ma peaksin alustama lammutamist? :D vaja kogu pesa ära vahetada...Ja kas neid sigarisüütajaid on mitut sorti?Mulle tundub,et mul on suht lühike variant hetkel sees...kuigi tean ,et neid ka pikemaid olemas on!Autoks 99a A4 Avant
põhimõtteliselt samasugune http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/415/auto_php-id=663415-view=50-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 14.01.10 21:01 Tsiteeri


Lihtsam on uurida lammarist samale autole. Samas mina olen endale nt opeli küttekeha üldse pannud, seega peaksid suht identsed need süütajad olema. Pole seal midagi rasket, enda sigaril sai kruvikeerajaga vaikselt servasid ettevaatlikult nokitsetud ja käes ta oligi. Tuttav ütles, et tema oli tuhatoosi eest võtnud, ning oli edukalt ligi saanud( audi 80 b3). Taga peaks olema pistik 2 klemmiga ja ei midagi muud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 14.01.10 21:14 Tsiteeri


Aga mis sel kuluda saab? tegu lihtsalt toruga millel vooluklemm põhjas. Loksuvad viletsad pistikud. Tõmma se toos välja selt siis peaks paar kruvi nähtavale tulema ve saad tagantpoolt lükata, et se junn selt kätte saada. Sigareti süütaja pistikut hoiavad vaid nagad mis tõmmates lahti tulevad. Põhimüte nagu tüüblil. Lihtsalt tagantpoolt lähenedes saab asja kergemini lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 14.01.10 21:22 Tsiteeri


Eitea mis seal kuluda saab. Tavaliselt annab süütaja saba:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raizxc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.05
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.10 21:31 Tsiteeri


Mul endale samasugust tuhatoosi vaja, sigarisüütaja toimib. Olen lammutustest otsinud, kuid siiani kahjuks pole saanud. Vabandan teema läbustamise pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.1% - SQL: 69.9%]