Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 juhiuks (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1373)
Rexu777
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T

postitati 08.11.09 20:27 Tsiteeri
Audi A6 juhiuks



Autoks Audi A6 99a 1.8T
Mure nimelt selline, et kui avada juhiuks, siis ei sütti sees tuled. Kõikide teiste ustega asi toimib suurepäraselt. Ning kui võtta signa maha ja avada juhi uks, siis läheb varsti signa uuesti peale nagu ei oleks ust avatudki. Ukse avamine nagu ei anna mingit signaali süsteemile.. :(
Milles võib viga olla? Kaitsmed kõik ok.. Pliis.. HELP :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.11.09 20:31 Tsiteeri


Kas sa nupukese korrasoleku peale pole mõelnud, mis ukse avanemisel "pisut" liigutab ennast ;). Vabandage minu rumalust, kui tõesti c5'l kasutatakse mingit muud lahendust, tõesti ei löö hetkel pilti ette :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 08.11.09 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kas sa nupukese korrasoleku peale pole mõelnud, mis ukse avanemisel "pisut" liigutab ennast ;). Vabandage minu rumalust, kui tõesti c5'l kasutatakse mingit muud lahendust, tõesti ei löö hetkel pilti ette :(.


Kui ma ei eksi siis sellel peaks olema lukusti sees see variant, et kas uks on lahti või kinni, aga ma võin ka eksida.
Ehk siis minu arvamus, et seal sees mingi jama.


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rexu777
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T

postitati 08.11.09 20:34 Tsiteeri


Olen kll.. aga seda nuppu ei pasta mitte kusagilt :( vähemalt mina pole küll tähele pannud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 08.11.09 20:36 Tsiteeri


Ilmselgelt on tegu ju elektroonika veaga, mitte kere ega sisustuse veaga. Ja elektroonika alafoorumis on neid teemasid rohkem kui üks.

Ukseluku sees on mikrolüliti mis on kulunud. Mõned on edukalt ka seda lülitit vahetanud. Alternatiiv on osta lammarist uus (kuigi võid sama reha otsa üsna ruttu astuda) või siis esindusest uus. Lammaris kuskil 500.- raha ja esinduses oli minumeelest 1500.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rexu777
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T

postitati 08.11.09 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Ilmselgelt on tegu ju elektroonika veaga, mitte kere ega sisustuse veaga. Ja elektroonika alafoorumis on neid teemasid rohkem kui üks.

Ukseluku sees on mikrolüliti mis on kulunud. Mõned on edukalt ka seda lülitit vahetanud. Alternatiiv on osta lammarist uus (kuigi võid sama reha otsa üsna ruttu astuda) või siis esindusest uus. Lammaris kuskil 500.- raha ja esinduses oli minumeelest 1500.


Ma väga vabandan.. et see küsimus vales topikus on..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Carolim
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.06
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.10 12:28 Tsiteeri


Müüa uued Audi ukseluku mikrolülitid. Täpsemalt PS.


Sõidukite tuled ja keredetailid http://www.carolim.ee Facebook https://www.facebook.com/carolim.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.9% - SQL: 72.1%]