Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Vesi pagassis B3 80 kerel. (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2159)
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 18.10.09 08:56 Tsiteeri


Väga kergelt võib läbi joosta tagaklaasi vahelt. Kuskilt on hakanud klaasiliim aastatega pragunema. Ise otsisin pea aasta oma audi 90-nel seda viga . Silikoon aitas tihendada vigast kohta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.10.09 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ain25
Autoks siis audi 80 1.8 66kw 1990a.sedaan kerega. Ka pagassis olev tuulutus luuk andis läbi,ka selle tegin ära,kuid ikka kuskilt tuleb pagassi vesi sisse.

Kas bensiiniluugi äravoolul on ikka toru all küljes? Või mõtlesidki seda 'tuulutuse' all?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 18.10.09 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: ain25
Autoks siis audi 80 1.8 66kw 1990a.sedaan kerega. Ka pagassis olev tuulutus luuk andis läbi,ka selle tegin ära,kuid ikka kuskilt tuleb pagassi vesi sisse.

Kas bensiiniluugi äravoolul on ikka toru all küljes? Või mõtlesidki seda 'tuulutuse' all?


Bensuluugi äravoolu toru on ikka all küljes.Tuulutuse all mõtlesin seda osa,mis paikneb varuratta poolel,millel on kummist mingid lapakad küljes...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 18.10.09 10:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
Väga kergelt võib läbi joosta tagaklaasi vahelt. Kuskilt on hakanud klaasiliim aastatega pragunema. Ise otsisin pea aasta oma audi 90-nel seda viga . Silikoon aitas tihendada vigast kohta


Selge,eks ma uurin selle osa ka järgi.Natuke nadi on küll,et pean pagassi igakord kuivatama,kui märg on..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 18.10.09 11:07 Tsiteeri


Sikuta luugiava ümber olev tihend selle plekkserva pealt eemale ja vaata, kas see serv on terves ulatuses terve. Mul on ühel autol seal pragu sees olnud ja sealt jooksiski pagasnikusse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 18.10.09 11:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Sikuta luugiava ümber olev tihend selle plekkserva pealt eemale ja vaata, kas see serv on terves ulatuses terve. Mul on ühel autol seal pragu sees olnud ja sealt jooksiski pagasnikusse.


Tänud.eksa ma vaatan ja uuri,milles asi.Kui korda saan siis annan teada..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meli666
huviline



Registreerunud 30.09.08
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4-B5 1,9 81 kw

postitati 18.10.09 16:22 Tsiteeri


Ise olen samuti antud murega hädas. Samuti on tuled silikooniga uuesti pandud ja see tuulutuse luuk sai üldse kinni keevitatud küljepealt. Metallserv on samuti korras, kuhu tihend kinnitub. Klaasi vahelt seda läbitulekut eriti ei usu, kui ta ülevalt läbi tuleks, siis satuks ju vesi tagaaknalauale, kui külgedelt või alt, siis kas vesi mööda neid külgrenne siis ära ei jookseks? Samuti sai igaks juhuks ära tihendatud tagaluuki mineva juhtme ümbrus. Ka sõiduga ei ole asi kuidagi seotud, kuna paar päeva kerge vihmaga kohapeal seistes on kuskilt jällegi vesi sisse immitsenud. Müstika. Peab ikka ette võtma ja kõvema vihmaga pagasnikusse lehte minema lugema, siis saab vast selle koha teada. Ajutiselt lahendasin asja nii, et ehitasin endale garaazi. Pagasnik kohe tunduvalt kuivem ja autol ka parem olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 18.10.09 16:41 Tsiteeri


Minul lasi just ülevalt tagaklaasi juurest läbi ja ei voolanud vesi mitte salongi vaid tagaklaasi piilari tagant pagaasnikusse. Liiguta see iluliistu kummitihend klaasi ja kere vahelt eemale ja vaata egas sinna pole sattunud prahti jne. Mul jäi vesi sinna ühte kohta pidama ja edasi ajapikku nii läbi jooksma hakkasgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meli666
huviline



Registreerunud 30.09.08
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4-B5 1,9 81 kw

postitati 18.10.09 16:55 Tsiteeri


Üks hea mõte, mida kontrollida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 19.10.09 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Sikuta luugiava ümber olev tihend selle plekkserva pealt eemale ja vaata, kas see serv on terves ulatuses terve. Mul on ühel autol seal pragu sees olnud ja sealt jooksiski pagasnikusse.



Vaatasin järgis,serv on täiesti terve.Kuid kas on võimalik,et tihend on surnud.Kust saaks uue tihendi?Kas kuskil poes või auto teeninduses müüakse?
Netist olen otsinud,kuid ei leia..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Romb
huviline



Registreerunud 12.09.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3 66kW

postitati 19.10.09 17:48 Tsiteeri


Endal sama asi läbi käidud.
Võta tagatuled küljest, eemalda vana mastiks (seal pole kummitihendeid!) ja pane happevaba silikooniga tagasi. Peab aitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.10.09 17:54 Tsiteeri


Vöimalus katsetada ka luugi tihendite korrasolekut sedasi, kui veejoaga käid luugi ümbruse üle - voolikust tulev veesurve näitab ehk tihendi nörga koha välja.Sama vöid proovida ka tulede ümbrusega.
Kunagi Opelil sai seda katsetatud ja toimis, eelnevalt kuivatasin paberrätiga tulede ja luugitihendite ümbruse nii seest kui ka väljast.
Katsetada ju vöib !


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 19.10.09 18:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Romb
Endal sama asi läbi käidud.
Võta tagatuled küljest, eemalda vana mastiks (seal pole kummitihendeid!) ja pane happevaba silikooniga tagasi. Peab aitama.


Tagumised välimised tuled vahetasin üldse uute vastu.Tulede kohapealt on ok.,kuid pagassi luugi tulesi pole veel kontrollinud,ega vahetanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 19.10.09 18:51 Tsiteeri


Kui on katuseluugiga isend siis võibolla on C-piilari sees olev vee äravool umbes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 19.10.09 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
Kui on katuseluugiga isend siis võibolla on C-piilari sees olev vee äravool umbes.


Ikka katuseluugiga isend..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kickija
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.08
Asukoht: Antsla/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9L TDIQ '97

postitati 29.10.09 18:58 Tsiteeri


Aga mina tean, mis autol viga on- auto on katki.
Ei tõsiselt, see on vist mingi tehase praak, vesi ründab kere liitekohalt.
See ühenduskoht, mis hakkab pagassi nurgast ja läheb tagaklaasi tihendi alla.
Ma olen käinud juba pagassis lehte lugemas :D
Üritasin parandada silikooniga, aga tihendivahele ei pääse nii kergelt ja siis jäi
see tegemata ning ikka raip lekib. Edu parandamisel.


Paadunud traktorist ehk väänet peab olema.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 30.10.09 18:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kickija
Aga mina tean, mis autol viga on- auto on katki.
Ei tõsiselt, see on vist mingi tehase praak, vesi ründab kere liitekohalt.
See ühenduskoht, mis hakkab pagassi nurgast ja läheb tagaklaasi tihendi alla.
Ma olen käinud juba pagassis lehte lugemas :D
Üritasin parandada silikooniga, aga tihendivahele ei pääse nii kergelt ja siis jäi
see tegemata ning ikka raip lekib. Edu parandamisel.




Avasatasin sama vea.Kuid jah jama et lekib,pole nagu eriti aega ka et see viga kõrvaldada,kuid katsun hakkama saada.Asi on selles,et pole omal garaasi,et saaks nokitseda.Eks mõtlen midagi välja.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
enri
huviline



Registreerunud 06.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.09 22:39 Tsiteeri


Audi 100. Vesi tuli pagassi läbi seade augu. Need asuvad luugi tihendist paremal ja vasakul ca 3 sentimeetrit, tihendi alaserva pikendusena. Augud on kaetud mingi teibi moodi asjandusega, pigitatud ja värvitud. Minu autol oli teibi ülaserv lahti ja kõik vesi mis auto katuselt tihendi kõrvalt alla tuli jooksiski sisse. Stange ülaserva alt peaks neid nägema, mõlema tugevduse tala, mis jooksevad piki pagassi põhja, otsas. Seest neid ei näe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.7% - SQL: 66.3%]