Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Luku avamis leht- missugune välja näeb? (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1428)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 04.10.09 17:03 Tsiteeri
Luku avamis leht- missugune välja näeb?



Mis kujuga see leht olema peab ja kui pikk, jutt siis lehest millega lahti saab selle. Mis uks kõige lihtsamini lahti tuleb ja kustkohast see sisse tuleb lükata?

Autoks C4 100 avant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 04.10.09 17:40 Tsiteeri


Kutsu lukiabi kui võtmed autosse jäid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lehoo
huviline



Registreerunud 25.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.09 17:46 Tsiteeri


Mina tegin rauasae lehele konksu otsa ja sain sellega väga ilusti hakkama. Juhiukse aknaklaasi ja tihendi vahelt õngitsesin natuke ja uks lukust lahti saigi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
putter
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.08
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.09 18:06 Tsiteeri


Kui aus olla siis mina lukuabi ei poolda. Enne lööksin klaasi katki. Nägin kuidas lukuabi väänas sõbra auto ust ülevalt nurgast oma 5cm. peale seda ma tõesti ei usu et uks on 100% originaal. (pole kõver) Ma loomulikult ei tea kas ka teised luku firmad nii tevad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 04.10.09 18:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: putter
Kui aus olla siis mina lukuabi ei poolda. Enne lööksin klaasi katki. Nägin kuidas lukuabi väänas sõbra auto ust ülevalt nurgast oma 5cm. peale seda ma tõesti ei usu et uks on 100% originaal. (pole kõver) Ma loomulikult ei tea kas ka teised luku firmad nii tevad?

Ei tee kõik.
Minul tehti nädal aega tagasi auto uks lahti nii: pinsetimoodi tööriistaga ("pinseti" otsad 90 kraadi painutatud) lukk pinge alla ja siis logistati üsna võtme (tooriku?) sarnase tööriistaga kiiresti edasi tagasi. Kusjuures iga riistaga ei saanudki lahti ja pidi mitut erinevat proovima, kui lõpuks sai. Põhjus: väike blond hetk ja suutsin võtmed niimoodi kuuti jätta, et uksed läksid lukku :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 04.10.09 18:58 Tsiteeri


Uksed lahti:D:D:D. Sain siis umbes 40cm terastraadiga, millel ots 90kraadi painutatud. Surusin luku hoova\lati tihendi kaudu alla ja lahti ta oligi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 04.10.09 18:59 Tsiteeri


See ukseraami väänamine ei ole ka teab mis keeruline ja hull asi. Ma pidin päeva jooksul oma kaks autot sedasi lahti tegema ja ega ei old häda küll. Esimene oli vähe nuputamist, aga teisega läks aega 3 minutit. Ning ei jää sealt küll miskeid märke järgi ega uks kõveraks. Kogu uksesüsteem on piisavalt painduv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.9% - SQL: 70.1%]