Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse


Deprecated: str_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 403
Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: autode keretööd! (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2069)
qic
huviline



Registreerunud 27.09.09
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.09 20:31 Tsiteeri
autode keretööd!



Soov üle värvida Audi A4 avant 1997 esistange, kuna kivitäkkeid täis
Kus, kes teeb? Kogemusi?

Tartus või selle lähedalt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jatsek
huviline



Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro

postitati 02.10.09 20:38 Tsiteeri


Soovitan julgelt Oü Automaaler.Asub kusagil vangla lähistel Ringtee tn.Täpsemalt asukohta seletada ei oska.Poisid teevad korralikku tööd.Olen rahul enda autol kindlustuse laksuga tehtud töödes selles firmas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tarmiito
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C4 S6 V8 ; B4 2.0 karbussiga

postitati 04.10.09 17:11 Tsiteeri


Palju huvitav auto täieliku värvimise eest raha küsitakse. Pean silmas täielikku värvivahetus, st uksevahed ja muud kohad kaasaarvatud. Orienteeruv hinnavahemik huvitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urps
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.09 00:06 Tsiteeri


teeninduses maksad 25-40tuhhi linnast väljas 15-25 ja eks oleneb sellest ka kui vigane plekk on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tiit
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant tdi

postitati 05.10.09 08:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tarmiito
Palju huvitav auto täieliku värvimise eest raha küsitakse. Pean silmas täielikku värvivahetus, st uksevahed ja muud kohad kaasaarvatud. Orienteeruv hinnavahemik huvitab.


Hetkel käsil auto ülevärvimine kaasaarvatud uksevahed ja muu, salongi ja mootoriruumi ei puutu- matejalikulu juba 10-15 tuhat kui teha kvaliteetsete materjalidega, sinna arvesta veel tööraha ka otsa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 05.10.09 08:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lennukiga
Hetkel käsil auto ülevärvimine kaasaarvatud uksevahed ja muu, salongi ja mootoriruumi ei puutu- matejalikulu juba 10-15 tuhat kui teha kvaliteetsete materjalidega, sinna arvesta veel tööraha ka otsa.


10-15 tuhat läheb materjalide peale vist ainult siis kui ühtegi sirget pleki ei ole. Mul läks kõige rohkem maksma värv, sest see toon mis mulle meeldis, kattis väga halvasti (värvi kulus 6.5L). Aga suurusjärk toonivahetusel on tõesti seal 15-25 tuhande vahel.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taistoo
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.09 08:34 Tsiteeri


Ka mina soovitan sulle OÜ Automaaler. www.automaaler.eu. Olen ise seal töödanud, töö on väga kvaliteetne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.2% - SQL: 73.8%]