Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Esimene auto. (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 5153)
rayer155
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.09 20:33 Tsiteeri
Esimene auto.



Tere!

Sain esmaspäeval load kätte ja nüüd aeg auto soetada.
Autoks siis midagi sellist

Mark: Audi
Aasta: 1999-
Hinnaklass 50 000 - 70 000
Uksed: 4/5
Kütus: ei teagi, mis teie soovitate?
Vedu: tahaks 4 aga esivedu ajab ka asja ära.

Informatsioon ja abi teretulnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 23.09.09 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rayer155

Vedu: tahaks 4 aga esivedu ajab ka asja ära.

Informatsioon ja abi teretulnud :)


Seda on raske isegi ette kujutada...:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vahur102
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Põltsamaa,Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 competition & A4 1.9 tdi

postitati 23.09.09 20:57 Tsiteeri


Toksi auto24 oma tingimused sisse,poogi 2.5 td välja ja siis otsusta oma tahmise järgi ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 23.09.09 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Tsitaat:
Algselt postitas: rayer155

Vedu: tahaks 4 aga esivedu ajab ka asja ära.

Informatsioon ja abi teretulnud :)


Seda on raske isegi ette kujutada...:cool:


Jutt jumala õige :D Tegelikult on päris kõvasti ostuabi foorumites juttu olnud - nii erinevatest mootoritest, ülalpidamiskuludest jne jne. On Ka kütusekulu rubriik olemas, kuhu kasutajad on oma autode küttekulu kirja pannud. Seega mõtle natuke rohkem, mis on sinu vajadused ja mis on võimalused ehk teisisõnu kui palju tahad raha kütusele kulutada ja missugust tõmmet tahad autos tajuda ja palju palju muud. Aga soe soovitus on siiski quattro;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.09 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vahur102
Toksi auto24 oma tingimused sisse,poogi 2.5 td välja ja siis otsusta oma tahmise järgi ära.


See variant peaks toimima väga hästi!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 23.09.09 21:05 Tsiteeri


Neliveolisi Audisid alates 1999 ja alla 70k pakutakse hetkel 5tk. Neist 4 automaati, mida kohe algajale ei soovitaks ja ainus manuaal on 2.5tdi :P Mingi B4/C4 quattro oleks äkki parem variant alustamiseks, et jupid ja auto odavam, jääb kõvasti raha üle ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rayer155
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.09 21:15 Tsiteeri


No kütusekulu võiks 10l kanti jääda linnas, ma kuskilt oled kuulnud, et 2.5 td mootorid pidid sitad olema 250 000 km pealt tahavad mingi jupi vahetust mootoris( ei tea täpselt), ise olen vaadanud a4 ja a6 see: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/918/auto_php-id=645918-www_auto24_ee.html . Tõmmet võiks ikka olla aga ei midagi erilist, peaasi, et saab mööda sõita ja asi ants ei ole eriti kihutamisest huvitatud (veel), üritan auto käsitlemise korralikult käppa saada ja siis vaatab edasi.

Real1 mida on raske ette kujutada?

või soovitate hoopistükis natukene vanemat autot?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 23.09.09 21:21 Tsiteeri


Ise soovitaks tegelikut C4 Quattrot, võta normaalse varustusega ja see mis 70k üle jääb, pane holduse ja remondi peale. Siis peaksid saama väga hea koosluse: suur, mugav, üsna turvaline, vastupidav ja mis peamine, Quattro.

E: Ise võtaks selle: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/151/auto_php-id=631151-www_auto24_ee.html sai seda ka Raadil vaatamas käia ja tõesti, auto kallal oli vaeva nähtud, müüja lubas veel tutikad tagumised suppordid ja kettad ka kaasa anda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 23.09.09 21:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rayer155

Real1 mida on raske ette kujutada?



Raske on ette kujutada(vähemalt minul), et esivedu ajab quattro asja ära. ;)

Tegelikult esimeseks autoks võiks olla siiski esiveoline, arvan. Ja ehk midagi odavamat ja lihtsamat - harjutamiseks ja autode tundmaõppimiseks. Hiljem tead, mida tahad ning rahas kaotad vähem. Seda kõike sel juhul, kui oled ise vähegi nokitseja ja ei jookse iga väikese asjaga kohe teenindusse.
Mul oli enne praegust kaks Audit - üks a90 quattro ning teine a100 esivedu - liitsin need kokku ja sain C4 kerega quattro avant-i ning ei tea nüüd muud tahta.

Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rayer155
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.09 05:54 Tsiteeri


Kui quattrot ei saa siis peab esivedu asja ära ajama. :)
Aga 2.5 td mootori kohta te ikka ei vastanud. Mis arvate sellest a6-st mis ma lisasin?
Küsin ka kohe ära, mis erilisi muudatusi 95-99 tehtud on a6, kui viitsite vastata siis ka a4.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.09.09 06:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rayer155
Aasta: 1999-

Millest selline soov? Mingid kompleksid vanema suhtes või vajadus liisingusse võtta?

Mina soovitaks esimeseks osta odavalt mingi B3 või B4. Seda saad 2 vahtraleheaasta jooksul rappida ja hiljem tead juba ise, mida järgmiseks tahad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 24.09.09 06:26 Tsiteeri


2.5 V6 TDI kohta on siin palju juttu:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44100

(mitte segi ajada 2.5 R5 TDI-ga, aga seda ei leidu C5 kerel)

Mida sa pead silmas muudatuste alla 95-99? Sinna vahemikku mahub mudeliuuendus C4->C5 ja neil autodel on juba nii palju erinevusi, et mõttetu oleks kõiki kirja panna.


Isiklikult soovitaks ka vaadata pigem C4 poole. Nagu juba öeldud on jupid odavamad ja ülesehitus lihtsam.
Lisaks on C4 puhul võimalik saada sama raha eest rohkem, teatud lähenduses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 24.09.09 07:06 Tsiteeri


Minu meelest on ka vanemate audide hulgas c4 viimane ostmist ja omamist vääriv, kui on kindel kinnisidee uuemat osta siis on igati mõistlik teiste markide poole ka vaadata.

Kasutatud auto ostmisel peab osa raha remondifondi jätma, c4 kerega isenditel üldjuhul mingeid eriti kalleid üllatusi ei esine, ses suhtes on see samuti hea valik.

Kui mingites ekstreemoludes igapäevaselt ei sõida siis ei ole mõtet nelivedu ostutingimuseks seada, kuigi eks ta muidugi natuke mugavam ole.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rayer155
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.09 07:30 Tsiteeri


Ei ole mingit kindlat kinnisideed osta uuemat autot aga ema tahab midagi 2000 lähedale, kuigi ma küsisin, mis kasu tema sellest saab, oli mokk töllakil. Aga ma ei jaga autodest suht koht midagi, et c4 siis parem alustuseks?
2.5 td 2003 aasta oma on fail? Vanemad ei olegi? Küsin, sest ma olen just nii aru saanud, et 98-2002 pidi sita mootoriga olema vms või millal neid mootoreid tegema hakatigi. Kuigi üks kurtis seal nukvõllide kohal õlileke tal oli 98a auto, kui teeks sellise asja korda hoolduses kaua kestab?
Mis aastast c4 tuli ja mis aastast c5?
Eriti teisi marke ei taha, audi on kuidagi see õige. :)

Mis arvete nendest autodest?
:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/364/auto_php-id=510364-www_auto24_ee.html
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/468/auto_php-id=412468-www_auto24_ee.html
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/120/auto_php-id=646120-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 24.09.09 07:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: rayer155
Aasta: 1999-

Millest selline soov? Mingid kompleksid vanema suhtes või vajadus liisingusse võtta?

Mina soovitaks esimeseks osta odavalt mingi B3 või B4. Seda saad 2 vahtraleheaasta jooksul rappida ja hiljem tead juba ise, mida järgmiseks tahad.


Mina Black- uga sat meelt. Jupid imeodavad. Ja emale ütledki, et on 2000 aasta masin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.09.09 07:52 Tsiteeri


Ema tahab. :D Emale ostad siis või endale?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 24.09.09 08:02 Tsiteeri


Maru palju küsimusi sul :D Pooltele leiaksid siit ise ka vastuse muidu.

Ilmselt mõtleb su ema et mida uuem auto, et seda vähem remontimist ja/või näeb parem välja. Muud ei oska ma arvata.

Kui see 2.5 TDI korda teha (ma eeldan et sa ikka tead palju see maksab) siis kestab ta jälle järgmised 250k, ühesõnaga piisavalt palju et see auto jõuab mitu korda juba omaniku vahetada.

C4 1994-1997
C5 1998-2004 (facelift alates 2001 lõpust)

See on puhtalt minu arvamus, aga 2.4 on minumeelest suhteliselt mõtetu mootor. Kütet võtab palju ehk samapalju kui 2.8, aga edasi läheb kehvemini. Ja see A4 on nagu hinna poolest mööda veits, samakallis kui A6 aga midagi etemat seal küll ei ole.

1.8T, 1.9TDI on normaalsed ökopillid. Meeletult edasi astu, aga kütet ka ei võta. Ja kui ära chipid siis läheb nats paremini edasi kah.
2.8 on juba suht püss, võtab kütet ka rohkem.
4.2 nagu siin foorumis ka öeldud on pommikindel mootor, ainult kalla ja talla. Aga see ilmselgelt on liig sulle hetkel.

EDIT: Mootorivalik käib siis C5 kohta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 24.09.09 08:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ema tahab. :D Emale ostad siis või endale?


Ma arvan, et ema ostab ja poiss sõidab.

Tsitaat:

Mis aastast c4 tuli ja mis aastast c5?


Kõige pealt pead selgeks tegema, kas suur ja mugav keskklass A6 või tema väiksem vend A4, neid ei saa üks-ühele võrrelda.
Kui A6, siis minu soovitus sammuti C4 kere(tuli tootmisse 91-94 audi 100 nime all ja 94-98 oli A6 nime all)
Kui aga tahad väiksemat venda A4 siis on siin teised mehed, kes sellel teemal räägivad.
Kütus: mida eelistad ja kuidas sõidad? Kui tahad ecotada-vali diisel R4 1,9Tdi või nati jänusem R5 2,5tdi
Kui disla lagin ja hais ei istu-vali bensakas aga üle 2,0l(minu soovitus isegi V6)
Ja vedu: siin pead arvestama oma põhi marsuudiga ehk siis kus sa rohkem liiklema hakkad.
Kui üle 75% on linn, siis soovitaks automaati ja vabalt võib olla esivedu.
Kui elad linnast väljas aga sinu trass 95% hooldatud ja jää-lume vaba, siis ajab ka esivedu asja ära.
Kui aga 50% trassist on hooldatud ja teine 50% on II järgu tee siis kindel valik quattro ja manual.

Ehk on abiks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rayer155
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.09 11:36 Tsiteeri


2.5 tdi mootori parandus oli ~15 000.-? Lugesin mingist teemast. Et kui selle saaks korda teha siis oleks bueno?
Ema ostab mina sõidan, emal jah mingi loll arvamus, et mida uuem seda uhkem/ilusam/parem jms.
Marsruut oleks nii linnas, kui ka kuskil külavahe/metsa teedel vms. Aeg ajal ikka satub maale. Samas linnas läheb rohkem sõiduks. Kuna isal on nelikvedu tahaks endalegi. Alustuseks kõlbaks ka mingi ökopill nagu mainiti 1.8 T ja 1.9 tdi. Automaati ei tahaks ise juba. Aga need autod, mis ma eelpool tõin? Neid annab tingida ka arvatavasti.
Millist autot ise ostaksite sellise raha eest?
lisan paar autot veel:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/042/auto_php-id=648042-www_auto24_ee.html
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/534/auto_php-id=643534-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 24.09.09 12:59 Tsiteeri


2,5 V6 TDI puhul ei pääse sa ilmselt 15k-ga. Õlilekke kõrvaldad küll, aga vaevalt, et seal õlileke ainus probleem on. Pigem korruta see arv 2-ga ja siis on ka väga hästi läinud. Lihtne soovitus on sellest eemale hoida.
Võib spekuleerida, et kui mootor täiesti korda teha, siis on mõnus pill, aga selleks vajaminevaid kulutusi ei oska keegi täpselt prognoosida + remondiga kaasnev närvikulu. On siis seda vaja? Pigem kohe selline, millega saad südamerahus kallata ja tallata.


Nagu eelpool näha ostaksid paljud selle raha eest C4/B4 ja ülejäägi jätaks hooldus- ja remondifondi. Aga kui sa nii kangesti C5-t tahad, siis mina isiklikult võtaks 2,8Q. Põhjenduse on Laur oma postituses praktiliselt ära seletanud. Iseasi, kas selliseid müügis on.

Üldjoontes on kõige olulisem ikkagi konkreetse isendi seisukord ja seda ei oska sulle keegi pelgalt auto24 kuulutse pilte vaadates öelda, kui just midagi karjuvalt valesti pole. Vali üks meeldiv välja, mis sobib nii hinna kui mootori ja varustustaseme suhtes ja lase mõnes pädevas remonditöökojas või Audi esinduses ostueelne ülevaatus teha ja on pilt selge, kas on korralik või mitte.

Kas C4 või C5 pead siiski ise otsustama. Esimese puhul põhimõtteliselt pole mootorit, millega ämbrisse astuda, kogu auto on lihtsa ülesehitusega ja töökindel ning üpris odav remontida, kui peaks vajadus tekkima. Esimeseks autoks piisavalt mugav liikur, mõne arvates ülemääragi ehk. Kui ostueelsel ülevaatusel selgub, et auto on korralik, siis suure tõenäosusega mingite üllatuste osaliseks sa ei saa ja võid auto rahulikult ära osta.

C5 on omajagu keerulisem ja mitte nii töökindel. Ka ostueelsel ülevaatusel heakskiidetud auto võib üllatusi pakkuda. Kui 2.5TDI välja jätta, siis vaevalt, et mootoritega midagi juhtub, küll võib jamada elektroonika - andurid, juhtmoodulid jms, mitte küll laiaulatuslikult, aga kindlasti tõenäolisemalt, kui C4 puhul. Lisaks on C5 sillad keerulisemad, kui C4-l ja ka detailid on kallimad. Ilu(mugavus) nõuab ohvreid, kuid sellise eelarve puhul ma kardan, et saab sellise isendi, mille korral võib ohverduste osa otstarbetult suureks kujuneda.
Jutt C5 A6 kohta kehtib laias laastus ka B5 A4 kohta.


Mis puudutab nelikvedu, siis jah - ka ise saan kasutada aeg ajalt üht nelikveolist ning vahe on tuntav, aastaringselt. Samas igapäevaliikur on esiveoline C4 ja pole kurta, ka rasketes teeoludes saab hakkama(paremini kui C5).
Sellele vaatamata leian, et esimeseks autoks sobib kõige paremini mingi suhteliselt lahja esiveoline. Võimsa nelikveolisega võib juhtuda, et talvel minnakse libedal teel auto jõudu ja oma oskusi katsetama ning leitakse end mõnest puust. Lahja esiveoline loodetavasti pole nii kutsuv, et paarutama minna :P

Nojah... Pikk jutt s*tt jutt ja palju on juba eelnevalt mainitud ning kogu jutu võid isegi foorumit lugedes kokku panna, aga kirjutasin selleks, et puust ja punaseks saaks, või nii...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rayer155
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.09 13:19 Tsiteeri


suured tänud, sain nüüd ise ka palju targemaks. Arvatavasti läheb siis c4 loosi aga kas keegi oskaks auto24-st vms leheküljelt mulle näidata mõnda head isendit? esi või nelikvedu siis.

palju ülevaatus võib maksta teeninduses kas auto tip top korras.

Tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 24.09.09 13:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rayer155
suured tänud, sain nüüd ise ka palju targemaks. Arvatavasti läheb siis c4 loosi aga kas keegi oskaks auto24-st vms leheküljelt mulle näidata mõnda head isendit? esi või nelikvedu siis.

palju ülevaatus võib maksta teeninduses kas auto tip top korras.

Tänud ette!


Siin ju puust ja punaselt juba:
Tsitaat:

Üldjoontes on kõige olulisem ikkagi konkreetse isendi seisukord ja seda ei oska sulle keegi pelgalt auto24 kuulutse pilte vaadates öelda , kui just midagi karjuvalt valesti pole. Vali üks meeldiv välja, mis sobib nii hinna kui mootori ja varustustaseme suhtes ja lase mõnes pädevas remonditöökojas või Audi esinduses ostueelne ülevaatus teha ja on pilt selge, kas on korralik või mitte.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rayer155
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.09 14:25 Tsiteeri


ok. See on siis c4 kerega jah? http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/534/auto_php-id=643534-www_auto24_ee.html
arvatavasti ostan selle, helistan vaatan ja räägin asjast, kuidas on jms.
Oskate midaig öelda mida küsida kohe?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.09.09 14:29 Tsiteeri


C4 kerega on 91-94 100 ja 94-97 A6.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=599238
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=645007

PS. Palun kasuta lauset alustades suurtähti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rayer155
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.09 14:38 Tsiteeri


Ülemine on siis c5? Minu oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.8% - SQL: 47.2%]