Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Aidake otsida - hõbedane A6 reg. numbriga 527 AZO - leitud (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 11320)
rexon
huviline



Registreerunud 08.06.09
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.09 19:38 Tsiteeri
Aidake otsida - hõbedane A6 reg. numbriga 527 AZO - leitud



Kui kellelgi on inffi hõbedase A6 kohta reg. numbriga 527 AZO siis oleks igati tänulik.Olen langenud pettuse ohvriks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ats666
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,0 TDI Q

postitati 08.06.09 19:41 Tsiteeri


Ma leian, et kui küsid foorumis abi siis võiks ise ka natuke probleemist lähemalt rääkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.09 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rexon
Kui kellelgi on inffi hõbedase A6 kohta reg. numbriga 527 AZO siis oleks igati tänulik.Olen langenud pettuse ohvriks.


Ja ma ei saa aru miks keegi autot ei kirjelda nagu ei soovitakski, et keegi teda märkaks!!!???

Alusta aastast ehk keretüübist, kas sedaan või avant jne jne jne.


Kui kirjeldad kõik ära on 100x rohkem võimalusi, et saad ka kelleltki abi, nii numbri järgi on paras loto autot üles leida...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ats666
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,0 TDI Q

postitati 08.06.09 19:50 Tsiteeri


Juksil täiesti õigus. Kui täpsemat infot ei jaga ei saa ka keegi aidata. Võiks rääkida ka pettusest endast. Vähemalt hoiatuseks teistele klubilistele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 08.06.09 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rexon
Kui kellelgi on inffi hõbedase A6 kohta reg. numbriga 527 AZO siis oleks igati tänulik.Olen langenud pettuse ohvriks.


Kirjelda oma probleemi ...kui seda teha ei taha siis pead paraku pöörduma Eesti Politsei poole.

Nii numbri järgi ei hakka mitte keegi seda autot mööda Eestit taga otsima.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rexon
huviline



Registreerunud 08.06.09
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.09 20:13 Tsiteeri


Asi selles et sai lolli peaga järelmaksu peale antud ja algul oli kõik ok rahadega aga nüüd vennike on 3 kuud kadunud ja raha ka ei maksa. Autoks siis A6 2000 aasta ja universaal. Ja peaks liikuma Tallinna kandis ma arvan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.09 20:32 Tsiteeri


Ega ometi ostja nimele juba kirjutanud pole?
Kui ei on asi lihtne.
Kui oled, siis kas te järelmaksu lepingu tegite?


07.05.2009 on teinud uue kindlustuse.
Nimi on ikka teada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rexon
huviline



Registreerunud 08.06.09
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.09 20:41 Tsiteeri


Õnneks on auto minu nimel aga lepinguga on sitad lood kuna siis oli endal kiire ja leppisime kokku hilisema aja aga kuna vennike hakkas telefone vahetama ja enam ma temaga ühendust ei saanud siis on hetkel jõus suusõnaline leping.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 08.06.09 21:33 Tsiteeri


Siis lihtne, mine tee avaldus, et auto varastatud. Seda enam, et lepingut ka ei ole. Teine võõimalus, et mine vöta auto ajutiselt arvelt maha, küll siiis raha ka kohe tulema hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.06.09 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Siis lihtne, mine tee avaldus, et auto varastatud. Seda enam, et lepingut ka ei ole. Teine võõimalus, et mine vöta auto ajutiselt arvelt maha, küll siiis raha ka kohe tulema hakkab.

Tõenäosus, et kodanik seadusesilme alla jääb, on ikkagi suhteliselt väike, nii et see eriti "ei toida", aga noh väike võimalus loteriil on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 08.06.09 22:07 Tsiteeri


Ja mida täpsemalt siis tegema peaks,kui seda autot kuskil näeb?


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.06.09 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Ja mida täpsemalt siis tegema peaks,kui seda autot kuskil näeb?

Lehvitad ja naeratad :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.06.09 06:08 Tsiteeri


Lihtne oleks ju lasta auto tagaotsitavaks kuulutada, kuid see oleks mõnes osas politseile valetamine. Mina läheks ja prooviks mõne politsei asjapulga käest vähe infot hankida kuidas avaldust teha, et pärast omal pahandusi ei tuleks. Ja igasugu juriste on ju ka olemas. Kui ise leiadki masina üles siis mis teed? Lähed võtad auto ära ja äkki kakled ka natuke? Kuna inimene ennast teadlikult varjab, pole mõtet põdeda, vaid seaduse jõuga auto tagasi võtta. Mina ei maksaks ka varem makstud raha tagasi ( just varjamise eest) aga eks igaüks teab ise oma võimalusi ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 09.06.09 07:03 Tsiteeri


Ise olen kasutanud inkasso "mehi" nendega lihtne ja kiire asju ajada. Maksad neile paar kilo ja auto ilusti hommikuks hoovil tagasi. Endalgi selliseid probleeme olnud. Ei taha siin küll omakohtule õhutada kuid sellistele oleks vaja küll keretäis peksu, siis äkki hakkavad mõtlema kui palju kahju nad teistele tekitavad sellise nahaalse käitumisega.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 09.06.09 08:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ise olen kasutanud inkasso "mehi" nendega lihtne ja kiire asju ajada. Maksad neile paar kilo ja auto ilusti hommikuks hoovil tagasi. Endalgi selliseid probleeme olnud. Ei taha siin küll omakohtule õhutada kuid sellistele oleks vaja küll keretäis peksu, siis äkki hakkavad mõtlema kui palju kahju nad teistele tekitavad sellise nahaalse käitumisega.:cool:


Räägi nendest inkasso "meestest" lähemalt kellega on "lihtne ja kiire asju ajada".
Omakohtuga olen nõus, kuna meil ei ole õigusriik, siis - varastele kang selga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rexon
huviline



Registreerunud 08.06.09
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.09 09:54 Tsiteeri


Selles see jama ongi et politseisse tegin avalduse aga 2 nädalat ei kippu ega kõppu ja raha ma nagunii enam ei näe siis saaks autogi tagasi.Kui keegi näeb seda masinat siis võiks teada anda kus kandis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rene162
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.03.06
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: 200 20V; Coupe typ81; A6 C7

postitati 13.06.09 23:21 Tsiteeri


No asi suht lihtne kui ikka sinu nimel. Mine ARKi ja võta ajutiselt arvelt maha (ei maksa midagi). Ja anna politseisse teada et ilma õiguseta ja mitte arvelolev masin ringi liigub. Vast laheneb. Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 14.06.09 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rexon
Kui kellelgi on inffi hõbedase A6 kohta reg. numbriga 527 AZO siis oleks igati tänulik.Olen langenud pettuse ohvriks.



Kas sul on näiteks mõni kontakt ka, et saaks ühendust võtta, kui peaks autot keegi kuskil nägema? Veel parem, kui sul oleks autost mõni pilt siia üles laadida?


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 27.06.09 08:51 Tsiteeri


Sai seda autot nähtud eile tallinnas kadakateel. Aga mis ma peaksin selle infoga peale hakkama?


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rexon
huviline



Registreerunud 08.06.09
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.07.09 10:08 Tsiteeri


Kui peaks nägema seda autot siis kõige targem teatada politseisse ja kui viitsimist siis jälitada kuhu auto suundub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lupiinia
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4B Allroad BiT 184KW

postitati 08.07.09 11:17 Tsiteeri


Ja anna teada, kui auto kätte oled saanud, sest võibolla liigud juba ise sellega ringi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rexon
huviline



Registreerunud 08.06.09
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.09 18:29 Tsiteeri


Asi ei ole veel lahendusi jõudnud,vend varjab end koos autoga ikka täiega.Lisan siis vennikese nime ka et äkki on kellelgi inffi.Selline mees kui RENE SUSI.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.09 19:08 Tsiteeri


Kas enne lepingu vormistamist sa ta nime ei googeldanud?
Ma poleks peale esimesi vasteid enam edasi tegutsenud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 01.10.09 19:29 Tsiteeri


Kodanik liigub ringi suure tõenäosusega tumerohelise MB Vitoga, reg. nr oli vist 422MLU.

Juhul, kui keegi peaks nägema selle auto taga ka punase tendiga Lukoili haagist numbriga 803 gp, siis võib kodanikud julgelt maha joosta ning sellest teada anda numbril 110. Vabalt võib ka mulle helistada.

Vaevatasu pakuks ka mingi...5000.-?


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bricrius
huviline



Registreerunud 26.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.09 18:40 Tsiteeri


Kas auto on ikka tagaotsitav?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.9% - SQL: 52.1%]