Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: turvavööga probleem (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1101)
juurikas14
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: vw passat 1.9 tdi 2002

postitati 22.04.09 18:44 Tsiteeri
turvavööga probleem



Tere

Mul 2001 a. audil esimeste turvavöödega probleem, nimelt ei taga nad hästi ennast sisse kerida, kui turvavöö vabastada. Lõpu osa tõmbab hästi vaikselt, nii et vahest kiirelt autost väljudes jääb vöö mõnikord ukse vahele. Mis oleks selle probleemi lahendus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 22.04.09 18:47 Tsiteeri


Vot täpselt sama jama ka minu audi B4-l...1-10.korda juba uksevahele jäänud...Ei oska veel midagi talle teha kah


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.09 19:05 Tsiteeri


Ma tegin oma a4-jale keemilise pesu turvavöödele ja peale seda toimivad paremini. Ennem tahsid ka uksevahele jääda. Mul oli keemilise pesu võimalus ka käepärast võtta, sellepärast seda proovisin. Need siinid või mis iganes nad on millega saab kõrgust reguleerida võiks ka ära puhastada. Vöö hõõrub enda külge kogutud mustuse selle külge ja siis ei libise vöö sealt enam hästi üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zayetz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Üle Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.09 19:43 Tsiteeri


Ise olen kasutanus selleks mõeldud silikoonspray'd. See osa turvavööst, mis peidus on, tuleb spray'ga üle lasta ja asi korras. Turvavöö muutub ajapikku jäigaks ja sellepärast ta tagasi ei tõmba.
Ma ei tea muidugi, kas poes müüdavad spray'd jälle selleks sobivad.

Edit: SILICON SPRAY PRF 301 - SILIKOONMÄÄRE on täpsemalt see millest ma rääkisin. Silicon Spray teeb pinnad siledaks ja libedaks. Moodustab värvitu määrdekile, mis on mürgivaba ja sobib kasutamiseks ka toiduainetööstuses. SILICON SPRAY PRF 301 võib kasutada plastmassi-ja toiduainetööstuses, samuti autode kummitihendite ja turvavööde määrimiseks jm. kus vajatakse libedat ja mittekleepuvat pinda. Toimib temperatuuril -40ºC kuni +260ºC

Seda toodet saab ka minu kaudu, kui huvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.04.09 19:44 Tsiteeri


Üpris mustaks lähevad nad ikka jah aastatepikkuse näpardamise tulemusel. Valge särgi peale ei tahagi enamasti vööd tõmmata, kuna pärast autost väljatulekut võib eemaltvaatajale jääda mulje, nagu oleks vöö ikka veel peal. Ok, võibolla natuke üle pakutud, aga enamiku üle 10a vanuste autode vööd, mida on päevast päeva kasutatud, kuid mitte kordagi puhastatud, jätavad valgele riidele jälje.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.1% - SQL: 73.9%]