Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi V8 Quattro 3.6 i V8 184 kW - Hiiu Autod (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2607)
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 13.01.09 09:02 Tsiteeri
Audi V8 Quattro 3.6 i V8 184 kW - Hiiu Autod



http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/849/auto_php-id=409849-www_auto24_ee.html

ON ehk keegi seda vaatamas käinud või teab mingit infot.
Kuna ise elan tallinnast väga kaugel siis ainult vaatamisepärast seda sõitu ette ei tahaks võtta.
Tänud siis igasuguse info eest:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 13.01.09 16:27 Tsiteeri


Auto on seal müügis aastakese juba kindlasti müügis olnud või enam, seega võib järeldada et on mingite märkimisväärsete vigade või puudustega, võin eksida täiesti, puhas oletus. Aga eks keegi siit kindlasti uurimas käinud seda ja oskab pajatada selle olukorrast.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 13.01.09 16:59 Tsiteeri


Ma täpselt ei tea aga ma arvan , V8 on selline auto mida kannatab osta ka eestis sõitnuna . Kohale minnes võid koheselt aru saada (auto välimusest ja omanikust ) millega on tegu . Meil on kahtsorti V8 omanikke : 1. ostab auto sest see on nii odav ja mõne aja pärast avastab , et ei suuda peale kütuse sinna midagi osta ja 2. ostab auto , teeb hooldused ja muu sinna juurde kuuluva korralikult ära ....aga mingil hetkel avastab , et tahab midagi muud ja huvitavat :)
On ka kolmas varjant : (nagu mina ) kes on soetanud omale auto , sõitnud sellega ja pidevalt investeerinud sinna ning mingil hetkel avastanud , et sinna paigutatud summad on niivõrd suured ja müük on täiesti mõtetu .
Mina pole oma auto müüki isegi mitte mõttesse võtnud :cool:


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 13.01.09 18:20 Tsiteeri


Ma käisin seda vaatamas. Sisu oli natuke näru: armatuurilt oli päikesega nagu kiht lahti tulnud ja üles koorunud. Mootor tegi parema poole pealt mingit tiksu, aga samas see oli ka külmalt. Proovisõitu ei saanud teha ja auto tegelikku seisu ei näinudki ja sellepärast kaup katki jäi. Vahetult peale mind tuli ka üks noormees ja hakkas ka koos sõbraga seda autot hoolikalt üle vaatama. Ilmselt temast ka siis ostjat ei saanud.

Ja hind on ka neil aasta aega 28000. Selle hinnaga jäävadki müüma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 14.01.09 10:52 Tsiteeri


Tänud,
Ma ei hakka siis seda pikka otsa ette võtma:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 23.01.09 23:45 Tsiteeri


Kui auto Eestsse jõudis, oli sellel parema tagumise tiiva väike kõks, mis nüüdseks on korda tehtud !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 24.01.09 01:24 Tsiteeri


Olen ise seda autot näind. minu meelest oli see seal platsil ültse kuidagi väga väsind välimusega.


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 25.01.09 17:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HannesT
Mootor tegi parema poole pealt mingit tiksu, aga samas see oli ka külmalt.

jäävadki müüma.



hüdrotõukurid läbi, uued 32tk = 8848.-(odavamad tõukurid 5000 midagi 32tk) + tööraha mootor ülevalt lahti.
teoorias saab neid kuidagi kindlaks ka vist teha, et milline on läbi aga see pidavat liiga mõttetu töö olema.
võimalik, et sobivad ka s4/s6 abh/aec hüdrokad - ei tea, uurige


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.6% - SQL: 71.4%]