Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: salongi pesu (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 3247)
traffo
huviline



Registreerunud 08.08.03
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 B4

postitati 15.04.04 13:25 Tsiteeri
salongi pesu



Soovitage mõnda head salongipesu kohta, kus korralikku tööd tehakse. Tavaline tolmupühkimine mind ei rahulda, vaja oleks niiöelda täislaksu. Olen kuulnud, et hinnad kusagil 600-1000. Kel kogemusi, andke aga teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 14.12.03
Asukoht: Rakvere ja Tallinn vaheldumisi
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 635 CSI, E34 M5, E23 , Audi A6 quattro Avant

postitati 15.04.04 16:54 Tsiteeri


Lasin just keemilise eile Rakveres teha ja hinnaks oli 450,-eek.
Tulemusega olen rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 16.04.04 08:26 Tsiteeri


Siin lõunapool olen kuulnud, et hinnad algavad täispuhastusel, mingist 600eek-ust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
traffo
huviline



Registreerunud 08.08.03
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 B4

postitati 19.04.04 10:02 Tsiteeri


tänan mehed. aga kas kellelgi tallinnas kogemusi polegi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 19.04.04 12:06 Tsiteeri


meil 1 klubiline teeb ka vist norm hinnaga keemilist sisepesu. markoc


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 19.04.04 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Jaks
Lasin just keemilise eile Rakveres teha ja hinnaks oli 450,-eek.


Kus sa selle Rakveres tegid?


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Horde
huviline

Avatar


Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 1,8

postitati 19.04.04 13:49 Tsiteeri


Ega keegi tea mis vahendeid salongi pesu juures kasutatakse? Siiamaani olen näiteks viitsind ja aeg leidnud korra kuus oma masinat näiteks väljast vahatada ja oleks üsna huvitatud testima sisepesu erinevaid lahendusi. Kas keegi soovitab mingeid normaalseid, ei taotlegi väga sellel tasemel mis sellise suunitlusega firmad saavutavad ;-)

Ise kasutasin kunagi prooviks mingi tekstiili puhastus vahendit. Pihustasin peale (mingi valge vahtjas kiht ) ja siis pidavat see mustust välja sööbima ja siis kaltsuga lükkasin puhtaks :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 14.12.03
Asukoht: Rakvere ja Tallinn vaheldumisi
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 635 CSI, E34 M5, E23 , Audi A6 quattro Avant

postitati 19.04.04 13:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja brunnts
Tsitaat:
Jaks
Lasin just keemilise eile Rakveres teha ja hinnaks oli 450,-eek.


Kus sa selle Rakveres tegid?

Tegin Rakveres Posti tn 4b. Teeb ka muid pesusid seest ja väljast.
Ivo Õuekallas tel.5010121


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 19.04.04 14:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Jaks
Tsitaat:
Esialgne postitaja brunnts
Tsitaat:
Jaks
Lasin just keemilise eile Rakveres teha ja hinnaks oli 450,-eek.


Kus sa selle Rakveres tegid?

Tegin Rakveres Posti tn 4b. Teeb ka muid pesusid seest ja väljast.
Ivo Õuekallas tel.5010121


Tänud.


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 14.01.08 20:14 Tsiteeri


Tahaks keemilist teha. Kus Tartus seda teha võiks? Võibolla mõni klubiline saab aidata?
Hele sisu ja teha oleks vaja ainult vaip. Esiistmed võtan välja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 14.01.08 20:18 Tsiteeri


No mina sain viimati salongi keemilise ja naha "viksimise" ca. 1000 krooniga. Ja seda siis Tehase Auto-s-Tehase tänaval-Tartus:D

Edit; Seda kah,et väga rahule jäin. Pesevad kah ilusti. Ja suudavad "peita" väikseid iluvigu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 14.01.08 21:07 Tsiteeri


No mul oleks ainult vaip vaja märjalt üle tõmmata, ülejäänud kraamiks ise. Hele vaip ja ääred on mustaks läinud, suvel läks kohvi ka maha ja nüd vahest haiseb:P

EDIT: üks huvitav tähelepanek, kas ma olen ainuke kellel näitab et sellele teemale on 3 vastust tehtud? :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.08 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
No mul oleks ainult vaip vaja märjalt üle tõmmata, ülejäänud kraamiks ise. Hele vaip ja ääred on mustaks läinud, suvel läks kohvi ka maha ja nüd vahest haiseb:P

EDIT: üks huvitav tähelepanek, kas ma olen ainuke kellel näitab et sellele teemale on 3 vastust tehtud? :D


3 jah :P


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Stirlitz
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.08 19:16 Tsiteeri


Mina lasin möödunud suvel enda C4 heleda tekstiili ära teha Ülemiste taga Jazzis http://www.jazzpesulad.ee . Kaalusin kaua, kuhu minna - üks põhjus oli muidugi hind, millest kallimat ilmselt Tallinnas ei küsita (suvel oli 1500, nüüd kodukalt 1800). Rahast oli kahju, aga tulemusega jäin rahule. Eelmisel õhtul viid kohale, järgmisel hommikul hakkavad asjaga pihta ja lasevad päeva jooksul ära kuivada. Õhtul saad kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krimix
huviline



Registreerunud 31.10.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi s6 4,2 audi 80 2,0 audi a4 1,8T

postitati 15.01.08 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Stirlitz
Mina lasin möödunud suvel enda C4 heleda tekstiili ära teha Ülemiste taga Jazzis http://www.jazzpesulad.ee . Kaalusin kaua, kuhu minna - üks põhjus oli muidugi hind, millest kallimat ilmselt Tallinnas ei küsita (suvel oli 1500, nüüd kodukalt 1800). Rahast oli kahju, aga tulemusega jäin rahule. Eelmisel õhtul viid kohale, järgmisel hommikul hakkavad asjaga pihta ja lasevad päeva jooksul ära kuivada. Õhtul saad kätte.

Tean kahte inimest kes on jätnud auto Jazz autopesulasse ööseks ja hommikul oli üks auto mahakandmisele kuuluv ja teine tõsise mootori probleemiga.
Olen ka ise näind kuidas seal ülemiste taga klientide autodega selle talve esimest ja teist lund nauditi.
Mõelge ennem kuhu viite auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.01.08 21:38 Tsiteeri


firmade sooduspakkumiste hulgas:autokäsipesula Saue vallas,kus teema autoriks str. :ootsingutest leiab nii möndagi huvitavat:D
aga ikka lihtsam,kui otsingusse "keemiline puhastus" ja voilaa-ainult otsi sobiv.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 15.01.08 23:17 Tsiteeri


Puhtalt neti põhjal ei saa kah. Ma ei taha väga et mul pärast auto ujub ja käima ei lähe. Ja selle eest veel 1,8k välja käia.
Aga vist leidsin kah juba sobiva.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.3% - SQL: 65.7%]