Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Stangeliistud + tulede vaheline liist! mis värviga värvida? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1462)
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 17.09.08 20:48 Tsiteeri
Stangeliistud + tulede vaheline liist! mis värviga värvida?



Stanged on mul küljest võetud ja ootavad värvimisele minekut. Kuna stangeliistud tuli nagunii eraldada ja nad mul väheke kriimustatud ja tuhmiks muutunud, siis kavatsen nad ise üle värvida. (Mustaks)
Mis värvi kasutada, et see liistult paari aasta pärast maha ei kooruks.
Olen tähele pannud et liistud mis on kerevärvi värvitud on paljudel kooruma hakanud, enda autolgi tagumise stange liistud on kunagi hallid olnud, väiksed täpid on veel sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tagakumm
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C3Q ,C4 s4 V8,C5,C6Q

postitati 17.09.08 22:25 Tsiteeri


kunagi enda autol värvisin neid musta plastiku värviga, mis oli aerosool purgis, olid teised samamoodi halliks pleekinud ja väikseid täkkeid täis.
karestasin enne mingi 0-liivapaberiga ja lasin värvi peale ,nüüdseks siis juba pea kaks aastat värv ilusti peal seisnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 18.09.08 20:08 Tsiteeri


Selge, stange liistud sai täna ära vibraga matistatud ja homme musta sprei plastikvärvi ostma, Arvatavasti peaks selleks olema matt must akryl värv.

Nüüd aga tulede vaheline liist? Kas keegi on selle kunagi punaseks värvinud( numbri alune plastik) et tekiks koos tuledega terves pikkuses punane joon taha, oleks suht moekas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
salukas8
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Tq 2,2 169+kW `92

postitati 21.09.08 11:17 Tsiteeri


stangeliistude kohta vel nii palju et on müüa ka spetsiaalset plastikule käivat kruntvärvi! Ma enda autol kavatsen igatahes enne kruntida ja siis värvida!! Mis tuledevahelisse plastikusse puutub siis kui ei proovi ei saa ka teada võibolla tulemus saab hea.. olen näinud üht valget audil millel on see plastik valgeks värvitud see sobis küll päris hästi;)


ESS:)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 21.09.08 13:11 Tsiteeri


Jah, panin poes isegi tähele et krunt värv täitsa olemas. Kindlasti jääks tulemus parem, endal aga tegin hetkel kõvaplastiku värviga, lasin natukese aja tagant väikeste kihtidena 3-4korda üle (nii esi kui tagumiste stangede liistude peale kulus terve 500ml pudel ära). Tulemusega võib rahule jääda, parem oleks kindlasti olnud kui oleksin kasutanud veelgi peenemaid liivapabereid, mina piirdusin 240paberiga (masinaga lihvides).
Kui stanged värvimisest kätte saanud ja auto koos liistudega komplektne, lisan ka pildimaterjaali.

Tagumise tuledevahelise liistu kohta jah niipalju et eks ta maitse ja proovimise asi ole. Kuna hetkel endal veel b4 sedaan ka siis katsetangi vast mingiaeg sellepeal, et kuidas on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
melkukas
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 d3 4.2

postitati 25.09.08 08:32 Tsiteeri


et musti liiste uuendada, sobib hästi must kingaviks, see ju veekindel ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.1% - SQL: 71.9%]