Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Probleem A6 C5 -02 Sedaan signaaliga (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1187)
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 01.08.08 13:49 Tsiteeri
Probleem A6 C5 -02 Sedaan signaaliga



Nimelt pulma ajal piiksutati kõvasti signaali nagu ikka (siit moraal onju) ja mingil hetkel enam signaal lihtsalt enam ei teinud piuksugi, võtsin siis kaitsmekarbil kaane maha ja selgus, et kaitse terve ja ka relee teeb klõps-klõps kui signaali vajutada aga piuksugi ei tee pasunad- kas relee andis järele (klõpsub küll aga ehk muul moel suri ära) või veel ideid?
Ontlik kasutaja nagu ma olen, kasutasin ka otsingut aga sellealaseid vihjeid ei leidnud- maru tobe kohe ka teenindusse lipata.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
HT
huviline



Registreerunud 03.01.05
Asukoht: Tallinn,Saue
Kasutaja on eemal

Auto: üks teine VAG

postitati 02.08.08 06:35 Tsiteeri


Kui relee klõpsub on ilmselt pasun ise läbi.Mõõda kas signaali vajutades pasuna juhtmetele pinge jõuab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 02.08.08 09:00 Tsiteeri


Teadupärast Audil 2 pasunat, kas on reaalne, et mõlemad surid korraga maha- vaevalt küll.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 02.08.08 20:14 Tsiteeri


Oled kindel, et enne pulmi mõlemad prääksud töötasid. Üks suri vanadusse ja teine laulu kätte.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.08.08 09:05 Tsiteeri


Mul on 11 aastat vana A4 ja originaal prääksud siiani, sellel A6 on 6 aastat vana ja juba mõlemad surnud?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 04.08.08 09:23 Tsiteeri


No mida siin ikka niipalju oletada, võta see pistik sealt küljest lahti ja mõõda ära kas sinna vool jõuab või mitte.


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.08.08 10:03 Tsiteeri


Jep.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.1% - SQL: 70.9%]