Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: ebameeldiv kogemus veerenni käsipesulas (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4913)
hilfiger
huviline



Registreerunud 01.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 2,0 66 kW

postitati 23.07.08 21:13
ebameeldiv kogemus veerenni käsipesulas



Sain siis taaskord üle pika aja mingi lambi tüüpide pärast vihaseks:mad:, kes ütles, et elu on lill... . Autol oli juba pikemat aega paar väikest iluviga, ja päevi näinud kapott, mis oli plaanis lähemal ajal kõrvaldada...
armastan korralikust kõiges. Algus oli palju lubav, sain siis kontakti
Minismardiga, rääkisin kuidas asjad on ja lubati siis mõnusalt ka kõik korda teha. Öeldud tehtud, viisin siis auto kokku lepitud ajaks kohale... nad vaatasid siis auto üle, ma näitasin suuremad vead ka, millest tahtsin lahti saada... ütlesid, et pole probleemi, poleerime ära ja asi vinks vonks, võid minna õhtul peaks asi korras olema. Päeva jooksul siis helistati, hoiatati siis korralikult ette ka et ei jõuta, selge tulen siis hiljem, see oli väga pro nende poolt... OK!
Õhtul siis autole järele minnes, viskasin siis pilgu kiirelt peale ...
kõik vead olid ikka küljes, no MITTE MINGIT kasu ei olnud, et ma ta sinna viisin, asi veel hullem kõik vead lausa lõikavad silmi, jumala mõttetu käik... raha tuulde loopimine, kust peaks tudeng võtma raha, et asju kümme korda üle teha...
ja see ei olnud veel kõik, peale selle, et nad ei eemaldanud olemasolevad vead... vaid kui auto esiotsa juurde jõudsin nägin kuidas rusika suurene laki kiht täpselt esiotsa eest kadunud, selline nähtav koht, no mida P***i:mad:. Mitte keegi ei helistanud päeva jooksul ja ei öelnud, mis s***a nad seal kokku keerasid... pidin ise tulema ja saama shoki osaliseks, keel vajus lihtsalt kurgust alla, olin sõnatu...
nemad siis vastu, et laki all õhk ... no kui sa näed, et seal õhk on võtta svamm kätte jumal küll, endal peaks ka nagu peanupu all midagi olema.
Mitte üht vabandust ei tulnud sealt poolt, vaid tursa näoga... no jah, no juhtus, "shit happens"... aga miks peab just minu auto p****e keerama.





oskab keegi, ehk öelda palju see asi veel maksma võib minna, sellega ehk saab detsembris tegeleda... no ei ole raha mingeid lollusi parandada:mad:

Need vennad ei tea autode hooldusest midagi, miks siis teha asju mida ei oska, mõttetu koht,
kui Te oma autot tõsiselt vihkate siis on see minismart Teie jaoks loodud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.07.08 22:01


Millised need algsed iluvead olid, millest sa lootsid poleerimisega vabaneda? Tüüpilised krundini kivitäkked iluvõre ümber?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.07.08 22:13


olen kokku puutunud nii "väiksemate" kui ka "suuremate" pesulatega. ei soovita kohti kus sa marsid sisse ja kontvöörana tellid teenust. sellest sinu halva kogemusega kohast 300m linna poole sain mina viimati s6 ga väga kvaliteetse tulemuse. (nii kvaliteetse kui oli vöimalik saada.kadu oli vaid paar märki aga need on ju tagasi paigaltatavad)
eelmise audiga helistas poleerija poole päevapealt et lakki väheks jäänud ja paremaks ei pruugi saada kui väga kuumaks ajab. aga mis teha-vana masin oli ju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vvv
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.07.08 05:57


Raivo ma sain aru, et pidid tarbijakaitsesse pöörduma oma halaga. Sina tahtsid, et kriimud saaks välja, kahjuks aga oli kriim + suur mölk olid läbi laki kihi - seda ei suuda kuidagi keegi poleerida. küsisime su käest 2000 krooni, Auto näeb palju parem välja kui ennem, kriimud on väiksemad. Sa ära hakka mu firma mainet solkima, autot tasub korralikult hooldada, mitte süüdistada meid, et sul kapott kivitäkkeid täis.

Siiski soovitan sul tarbijakaitsesse pöörduda nagu ka telefonis sai räägitud eile õhtul.

Ole tubli Raivo!


MiniSMART autode ilusalong
www.minismart.ee Kvaliteetsed pesuteenusedwww.cleanservice.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 24.07.08 07:23


See vana auto poleerimine on selline riskantne tegevus. Kõik eelpool kirjeldatud ohud lihtsalt teevad ta selliseks.
Olles enda 92a. auto lasknud poleerida Hansapesula´tes, tuli tõdeda et läbi aegade kõige paremini kulutatud raha auto peale. Tulemus oli müstiliselt hea. Mulgi oli kivitäkkeid ja muud jama kohutavalt. Paljust sai lahti, palju andis must värv andeks. Ühesõnaga poleerija peab olema tegija, on jutu mõte. Ma ei üritagi väita, et Minismardis see nii pole. Pole seal käinud, pole ka seda autot näinud, lihtsalt vahel v-o oodatakse oma vana auto puhul natuke liiga palju tulemusest?


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hilfiger
huviline



Registreerunud 01.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 2,0 66 kW

postitati 24.07.08 07:49


Mina hooldan oma autot nii kuidas minu rahakott võimaldab ja kvalitteetne töö on mulle esmatähtis, mille eest ei ole kahju ka rohkem raha maksta. No aga millest siin rääkida on

esiteks Oliver, sa ei kõrvaldanud neid vigu, mille pärast ma ju õigupoolest sinu poole pöördusin. Kuigi sa said auto üle vaadata ja anda esialgse hinnangu, mis oli kõike lubav.
Sa ei teavitanud mind üldse sellest, et te ei saanud asja parandatud, ma pidin ikka kõike ise üle vaadates avastama...

Aga mis kõige rohkem välja vihastab on see, et milleks ikkagi kapott rikkuda:mad:. Lakk võeti mõnusalt värvini maha. Miks krdi krt mina pole kunagi suutnud sihukest asja teha

kohale tõin ühe auto, tagasi sain kõvasti langetatud väärtusega masina, tuulde visatud raha...:(

Oskab keegi midagi ajutist ehk soovitada, mis võiks värvile peale panna, et ta sealt ära nüüd ei tuleks ?

See enda vigade peal õppimine hakkab juba ära tüütama:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 24.07.08 08:05


Enda viga saab sellise asja juures ainult sellest tulla, et kohe ratsionaalselt ei mõelda ja detaili üle ei värvita, mitte lootma poleerimisele. Mitte keegi ei tea, kui palju kordi on seda autot enne sind juba poleeritud ja kui õhuke võib olla lakikiht värvil, mis on veel järele jäänud. Piisab 1sec käiast, kui imeõhuke kiht minema lendab. Mina võtaks töö tegijana isikult allkirja, et kui see imeõhuke lakikiht maha tuleb, siis pole töötegija selles küll süüdi.

Hetkel oleks mõistlikum kapott üle värvida kui hakata lootma värvi püsimisele. Ühe detaili värvimine pole kah teabmis kulutus kui asja tahetakse filigraansena hoida.

Ise sama reha otsas olnud, aga töötegijast ma küll viga ei otsinud. Keegi pole meist hiromant või selgeltnägija.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M-Tuning
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: wannabe Mugen

postitati 24.07.08 10:13


Tere.

Ma ei näinud eile kahjuks, milline see auto oli enne poleerimist, kuid pärast hakkasid silma ainult mõlgid ja sügavad kriimud ning kõnealune lakiteema kapotil. Muus osas nägi see B4 asjaolusid (auto vanust ja üldist seisukorda) arvestades vägagi hea välja.

Vabandan kui saan teemaalgatajast valesti aru, aga mulle tundub, et poleerides sooviti ka mõlki sõidetud uks jms sirgeks saada.

Jaanus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Xan
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.05
Asukoht: Tallinn / Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 C4 4,2NQ, Audi C4 Q (projekt)

postitati 24.07.08 11:24


Siia pean ka mina nüüd paar sõna juurde ütlema, ja Minismardi kaitseks.
Oliver teeb oma tööd väga hoolega ja põhjalikult, käin ise ja soovitan kõigile teistele ka.

Kui auto on ikka halvasti värvitud/lakitud, ilma korraliku pinna eeltöötluseta, siis värvi/laki koorumist pesula süüks ajada on ikka suht nõme. Korralikule värvikattele ei suuda ükski survepesur midagi teha.

Kusjuures Minismardi survepesur ei ole sugugi võimsaim millega mina/minu auto kokku puutunud olen


Arhitektuurne projekteerimine ja detailplaneeringute koostamine.
Küsi lisa 50 18 059
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 24.07.08 12:01


Pole kunagi kogemust antud firmaga ega väida et seal kehv kvaliteet on. Aga kui klient maksab kallist raha töö eest ja tulemus on selgelt hullem kui alguses ja töö teostaja seda ümber ei lükka, siis miks klient nii lihtsalt kukele saadetakse?
See kes töö vastu võtab omab alati riski loomulikult, kuid enne kui midagi perse keerata tuleks veenduda töö teostamise võimalikkuses. No ja kui läheb pekki midagi, siis kliendist hooliv ettevõte vabandaks alustuseks ja edaspidi lepiks kahjude jagamise vahel kokku.

Teemaalgatajel ka: milleks seda teemat vaja on...hoiatad või kogud kogemusi? Mina sellest antireklaamist igaljuhul mingit kasu ei näe (peale selle, et sul endal süda rahul ilmselt) ja taolised mahategemised üldiselt jooksevad mööda külge maha - kes teeb, sellel ikka juhtub vahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.07.08 14:08


Tsitaat:

Mina võtaks töö tegijana isikult allkirja, et kui see imeõhuke lakikiht maha tuleb, siis pole töötegija selles küll süüdi.


Vägagi õige lähenemine. Sellistel puhkudel siis isegi töövõtja kaitseks. Sest kui näiteks satub pesulasse sisse kõndima minusugune sell ja auto saan kätte siit ja sealt kriibituna või lakk maas või mis iganes ning töötegija seletab, et oli juba enne niru värk, siis vastus oleks: passin enda autot salongist ning sinna välja ma iga päev ei vahi (äkki oligi ennem, kust mina seda tean, minu teada polnud). Seega, kust ma tean, et see oli juba enne ning ei tehtud töö käigus.. Järgneda võiks kõva (kohtu)kepp, mille käigus kindlasti vaadataks sõiduki vanust ja üldist seisukorda jnejne, kuid siiski - tellides töö eeldan ma tegija professionaalsust ja see on tema ülesanne (loe: kaitse) mulle ohud jms teatavaks teha..

Ma pole isiklikult minismarti pesulas käinud ning usun, et tegemist on omaala professionaalidega, aga... näiteks kõnealusel või taolisel juhul, sisendades endale, et enne pesulasse minekut oli mul maailma parim auto, võiks nõuda ka kahjustunud detailide parandamist, asendamist, väljamaksmist.... Tagantjärele on alati raskem, kui mitte võimatu, tõendada ning tõendamiskohustus lasub töövõtu puhul eelkõige tegijal.


Edit: Väike väljavõte VÕS-ist.

VÕS § 641 lg 2 p 2 kohaselt - kui pooled ei ole küll töö omadustes kokku leppinud, kuid valmis töö ei sobi siiski teatud spetsiifiliseks otstarbeks, milleks tellija seda vajab ja millest töövõtja oli lepingu sõlmimisel teadlik või pidi teadma, kui tellija võis mõistlikult tugineda töövõtja erialastele oskustele või teadmistele, siis vastutab töövõtja töö mittevastavuse eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 24.07.08 14:32


Tundub, et teema algataja lasi esimest korda elus autot poleerida. Üks auto värv kannatab max 2-3 poleerimist ja ilmselt on seda tehtud ennem sind korduvalt + aastad teevad värvi ja lakiga omatöö ( päike). See on selge, et osad kahjustused tulevad peale poleerimist paremini esile ( kivitäkked, mõlgid).
Kui su autol lakk tükina maha tuleb on ta kehvasti värvitud/ lakitud ja see oleks maha tulnud mis iganes pesulas.
Isiklikult imetlen alati, kui isuga ja korralikult seal pesulas tööd tehakse ja soovitan, seda soojalt kõigile.
Teema algatajale: klaari asi silmast silma ära ja ma olen kindel, et leitakse lahendus mitte ära hala siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 24.07.08 23:24


Siit selgub see, et enamik siin sõna võtnutest ei teeks teist nägugi, kui kusagil poleerimisega tegelevas firmas võetaks nende autolt osa värvi või lakki maha.
Seda peab ikka professionaal teadma, kas autot tasub poleerida või mitte(kas võtab vastutuse oma peale), kust peab seda teadma tavakodanik, kes on juba auto kümnes omanik.
A`la viin oma auto elektriku juurde kuna esituled ei põle, õhtul saan auto tagasi ning ei põle sellel esi- ega tagatagatuled....AGA auto on puhtaks pestud! Firma omanik ütleb: "no üldilme on ju parem, auto sai puhtaks aga ega mina teadnud, et teie auto elektrisüsteem nii vana ja habras on, hakkasin näppima, kõik põles maha...peate kõik välja vahetama, makske mu tasu nüüd kinni, päris pikalt jamasin"

Selliseid teemasid siia varemgi tehtud, miks see konkreetne nüüd nii halb siis on, et teemaalgataja ei tohi halada.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 25.07.08 04:44


Esiteks ei nimetaks ma teemaalgataja juttu halaks,kuna inimesel on jure ja soovib seda kurta kellegile ja võibolla saada ka nõu mis edasi teha....
Teemasse ka...
Mul oli analoogne juhus mölgimeestega..lasin pagasnikust kaks mölki välja võtta..millest ükst tuli isegi välja ja teine ei tulnud...vabanduseks oli see,et alumiinium on nii tugev,et me ei saa seda välja..no krt...inimesed kes seda tööd teevad,nende ülesandeks on hoiatada inimest ja ka rääkida võimalikest riskidest ja tekkivatest kahjudest ja ka sellest,et ÄKKI ei õnnest 100% kliendi soovi rahuldada,olgu siis selleks mölkide välja võtmine või kriipsude kraapsude välja poleerimine.sama kehtib ka poleerimise kohapealt...kuna b4 ei ole uus auto siis oleks viisakas öelda,et võib juhtuda midagi mida klient ei oska oodata..samas kui laki maha poleeris oleks olnud viisakas helistada vms,mitte oodata kui kleint kohale tuleb ja s_takrambid saab..või poleerija ei näinud seda ja avastas selle pärast koos kliendiga?ei usu mina seda.
asja mõte on see,et töö lõpuni samas lubatud asju osaliselt mitte tehes ,peaasi,et raha saaks küsida,sest poleeritud auto ju oli ometigi.ei ole midagi oliveri ega tema firma vastu ja minu arvamus oli lihtsalt üldine.
Tarbijakaitsega pole sul midagi teha ,arvan mina..pigem leida mingi mõistlik kompromiss Oliveriga.maksku sulle raha tagasi või maksku osaliselt kapoti taastamine.
Samas kohas oma autosid poleerinud,pesnud,vahatanud jne kus Ice-gi ja olen ka mina väga rahul HPD teenustega.Et minna sinna kus inimestel on kogemusi,sest poleerimine on väga keeruline ja täpsustnõudev töö.
olen näinud autosid mis pärast asjaoskamatut poleerimist on läinud üleni värvimisse...

Sqad


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vvv
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.08 06:36


oehhhh, kallid inimesed saage aru, laki kiht ei tulnud poleerimisega maha vaid survepesuga, kuna kapott oli kivitäkkeid täis väga tihedalt. Klienti sai ka hoiatatud, et kapotilt kivitäkkeid välja ei poleeri. Samas oleks suvalises statoili või jazzi pesulas se laki kiht maha tulnud - se oli ainult kokkusattumus, et se juhtus peale meie poleerimist ning pesu. Klienti sai eile kutsutud kohapeale, et vaadata auto veel kord üle ning pakkusime välja maha tulnud laki koha värviparanduse. Kuna meil tehakse ka värvipisiparandusi. Ja nn iluvigadeks nimetas antud klient vaid kahte kriimu, kuid kui autolt tolm maha sai võetud, oli näha, et terve auto oli kriimuline, sillerdas. Oli ka sügavamaid, mille eest sai kohe HOIATATUD, et need ei pruugi poleerimisega välja tulla. Auto sai väga ilusaks (v.a. see lakikiht, mis ei puutunud ka üleüldse poleerimisse).


MiniSMART autode ilusalong
www.minismart.ee Kvaliteetsed pesuteenusedwww.cleanservice.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.07.08 08:03


BTW, kas Eestis ka mõni koht enne poleerimist lakikihi paksust mõõdab? Mäletan veebis mingit Veyron'i poleerimise ülevaadet, kus enne käia pihkuhaaramist mingi seadmega (ilmselt ultraheli baasil) iga kerepaneeli laki paksus üle mõõdeti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hilfiger
huviline



Registreerunud 01.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 2,0 66 kW

postitati 25.07.08 08:09


Kivitäkkete välja poleerimist ma ei oodanudki ja see ei olnud minu käigu eesmärk. Pöördusin sinna kõigest paari kriimu pärast, mis saidki võimaluse piires välja, nagu ma aru saan.
Ja selles ei olegi probleemi. Probleem ju selles, et kui ma auto hooldusesse toon, siis ainult selleks, et ta väärtust tõsta aga mitte uute vigastuste läbi selle langetamine :S.
Milleks siis erinevad hooldused on loodud, kui mitte asjade eluea pikendamises.

Auto ei ole jah kõige uuem, kuid siiski olen siiani püüdnud hoida ta korras nii seest kui väljast. Ja kuigi ma ise olen veel autonduses suht kogenematu, siis viingi enamasti auto oma ala professionaalide juurde, kellelt ootan ennekõike töö kvaliteeti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 25.07.08 08:32


Jah, osaliselt saan sinust aru. Isegi istunud pesulas ja vaadanud pealt kuidas mu autot('89 aasta auto ja seega värv ikka igast kivi ja muid täkkeid täis) pesti. Peale kuivatamist leidsin samuti et kapoti esiosa pealt suurte lahmakatena lakki kadunud. Nägi nukker välja küll ja meelt heaks ei teinud. Esimene reaktsioon oli samuti, et "krt, miks nad hoolsamad ei olnud".

Samas, enne kui suu lahti jõudsin teha sai õnneks pisut ka mõeldud. Ma olin samade tegelaste juures pesus käinud juba mitu aastat. Kogu aeg on nad ühte moodi pesnud, lihtsalt seekordne pesu oli viimane mida see lakk kannatas. Mis teha.
Võrdleks seda näiteks maja või korteriga, mille juures võid aastast aastasse jooksvalt väikseid parendusi teha, aga teadud vanuse saabudes on ikkagi kapitaalremondi aeg. Miski siin ilmas ei ole igavene. Kahjuks või õnneks, kuidas võtta.

Ütleks kokkuvõtteks siinkohal, et lihtsalt ju oli sellel lakil aeg ümber.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
vvv
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.08 08:39


ja paluks mitte segi ajada poleerimist ja survepesu.


MiniSMART autode ilusalong
www.minismart.ee Kvaliteetsed pesuteenusedwww.cleanservice.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.08 08:56


Nimetage seda kuidas tahate mida ta teeb siin ma teadsin juba eile, et "kannatajale" pakuti välja varjanti, et teevad korda kapoti st lakivad üle ei sobinud on vaja siia teema teha. Kui inimene nii tahab tarbijakaitsesse minna las siis läheb oliver on teinud rohkemgi, kui tegema peaks ikka ei sobi. Kindlasti foorum aitab!
Teinekord, kui vaatan, et miski koht hakkab maha kukkuma või on juba minekul viin käsipesulasse auto hea nende kaela ju valada.
See oleks juhtunud mis iganes kohas eile või täna pole vahet.
Minul isiklikult ajab keema, kui nimi valatakse "p....ga" üle, mitte ei otsita lahendust mida talle pakuti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 25.07.08 09:13


Praegu ma ei saa küll pihta päris täpselt, miks hilfigeri ving edasi kestab? Kommenteeri palun, miks sulle ei sobi välja pakutud värviparandus? Selle üle sa siin ju kurdadki?

Arvestades sinu sõnavõttu ühes teises teemas siin, siis tundub, et sa tõesti väga palju ei tea autodest. Isegi mitte kriimudest, täketest jms. Tsiteerin:
Tsitaat:
tere
selline probleem, et auto kapotil mingid väiksed valged täpid ja lapiga hõõrumisel ära ei tule...
oskab keegi öelda, millega tegu võiks olla...
kas tõesti ainuke lahendus oleks üle värvimine
:(


Ehk siis nagu paljude teistegi viga on oodata 15 a vanuselt autolt peale poleerimist uut autot. Kui autot vahepeal värvitud pole, siis ei saagi midagi paremat oodata ja selliseid autosid polegi mõtet ülikorralikku poleerimisse viia. Selle kahe tuhande krooni eest oleks sa võinud auto värvikotta sisse lükata ja pärast järgi minnes oleks kapotilt uue värvikihi avastanud.

PS! Mitte, et ma kaitseks või propageeriks ebakvaliteetset tööd. Ei ole ka ise seal pesulas kunagi käinud ega ole töötaja(te)ga seotud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hilfiger
huviline



Registreerunud 01.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 2,0 66 kW

postitati 25.07.08 10:12


???

Et kui inimene on alagaja autojuht, siis tuleb teda lüpsta nii kuidas annab ???

Oliveriga sai juba asja arutatud ja lähiajal viib auto uuesti sinna, mida siin veel kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 25.07.08 10:20


Kui pesulas pesu käigus lastakse survekaga lakk/värv maha, siis see ei ole pesija viga jumal küll. Järelikult on värvkattega ikka mingi jama, kivitäkkest lahtine lakk või roostekoht. Mis krdi kompenseerimisest saab siin juttu olla? Pesijal pole võimalik selliseid asju ette näha, et mis näiteks kuskil liistu all toimub (tüüpiline audi probleem).
Kui nüüd lakiparandusteks läheb siis muidugi kvaliteetselt saab seda teha vaid terve detail üle lakkides. Värvi saab veel hajutada, lakki kvaliteetselt küll mitte.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.08 10:47


Tulin just garaazi juurest, pesin autot, 91 aasta auto.

Maha jäi suht põnev kogus musta värvi ja lakitükke mis autoküljest lahti pudenesid :)
Mõned kohad lasin ise sihilikult, et lahtine lakk ja värv minema lendaks, siis ei kogu sinna vahele erinevat saasta mis soodustaks rooste tekkimist.

Kaeban survepesuri tootja kohtusse, et pesur rikkus 17 aastat vana auto juba lahtise värvkatte?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 25.07.08 11:16


Seda saadgi komenteerida et mis lahendus sulle välja pakuti, praegu viskasid tüübile avalikult ämbri [roppus] vastu silmi ja siis kui nemad on omalt poolt sulle mingi lahendi pakund siis sa kuulutad et mis siin ikka komenteerida eriti nagla oled. Soovitus pesule omanikule pane suured kirjad üles kus seisab et ei vastuta ebakvaliteetse või vana värvkate püsimise eest mis on juba lahti koorund, see kaks autot mis sull selle kirjapäras tulemata jätab ei kompenseeri seda jama nagu praegu.


Tsitaat:
Algselt postitas: hilfiger
???

Et kui inimene on alagaja autojuht, siis tuleb teda lüpsta nii kuidas annab ???

Oliveriga sai juba asja arutatud ja lähiajal viib auto uuesti sinna, mida siin veel kommenteerida.



Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.4% - SQL: 54.6%]