Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: audi a4 1,8 turbo või 2,6 V6 kumba eelistada? (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 6827)
salukas8
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Tq 2,2 169+kW `92

postitati 26.06.08 00:10 Tsiteeri
audi a4 1,8 turbo või 2,6 V6 kumba eelistada?



Plaan siis osta edale a4 (b5 kerega) kuid ei oska valida kas 1,8 turbo isend või 2,6 v6 mootoriga auto? Mis mind huvitab on see kuidas see 1,8 turbo mootor liigub? Kiirenduse poolest kas ta jääb V6 jõule alla on sama või parem? Olen kuulnud et see turbokas ei pidavat suurem asi olema ja liikuma nagu tavaline 1,8 92 kW:o.. Ei tahaks nagu hästi uskuda aga äkki keegi oskab nõu anda või selle väite ümber lükata...;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 26.06.08 00:13 Tsiteeri


Vastupidi,see 1,8 turbo on üks õnnestunumaid mootoreid Audil.Minek on kindlasti parem kui tavalisel 92kw...Mina soovitaks sul kindlasti valida 1,8 110kW.Kütusekulu on ka väiksem,kui 2,6;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 26.06.08 02:48 Tsiteeri


No eks sellel 2,6-el on jõudu ikka kõvasti rohkem;)


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 26.06.08 03:48 Tsiteeri


Ainuke võimalus teada saada, on ise järele proovida. Aga kuulu järgi pidavat 1,8T minek olema umb. võrdne 2.8 minekuga.
Ise ei mõtleks ka eriti- 1.8T, otsi see ainult quattro :). Ja kui mineku pärast muretsed, siis ~140kW saab sellest 1.8T'st paljalt tsipiga esimese hooga.
Ostma minnes lase mõnel asjalikumal mehel masin üle vaadata, kas turbo korras nt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 26.06.08 06:45 Tsiteeri


Tere
Kui sa rohkem mineku peal väljas oled siis unusta see 2,6 V6 kohe ära :P Sellisel juhul jääb valikusse 1,8T või 2,8 30V 142kw. Ise sõidan 1,8TQ-ga ja olen seda päris muhedalt juba remontinud (turbo, ketipinguti jne) aga rahul olen ikkagi ja ei vahetaks seda mitte mingil juhul isegi 2,8-se vastu :) Mõlemal mootoril on omad vead ja head... Isiklikult arvan, et seda V6-te on lihtsam hooldada ja ülal pidada aga kindlalt väita ei oska kuna pole omanud... Ja niipalju veel, et minu auto on chipitud ja ma pole veel kohanud 2,8liitrist stock V6-te kes must nö "stripil" jagu oleks saanud. Siit tee omad järeldused 2,6 V6 mootori kohta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 26.06.08 07:35 Tsiteeri


1,8T kasuks räägib ka see, et selle mootoriga rahulikult sõites on kütusekulu oluliselt madalam kui 2,6V6


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 26.06.08 09:04 Tsiteeri


ei ole seda V6 midagi nii odav pidada...
korralisel hooldusel on kuluosasid koguseliselt rohkem
keskmine kütusekulu on suurem
V6 on tuntud oma lekete poolest...

been there, done that
pidanud 1,8T ja 2,4V6

1,8T on kõrgetel pööretel üsna äkiline astuja... (oma olematu litraazi kohta)
V6 veab madalalt üsna lootusrikkalt aga pöördesse minnes ei juhtu nagu enam midagi uut ja huvitavat


1,8T on kergem ja kompaktsem... suurel kiirusel on juhitavust rohkem kui selle kobaka ja üsna jõuetu V6-ga mis ripub üle esisilla ja kipub suunama nina väliskurvi poole...



1,8T omab sisselaske poolel rohkem detaile... mõned neist on ka suhteliselt kallid... samas kui lollusi ei tee, siis pole ka otsest ohtu ju... ja kui midagi juba vahetad, siis selle aja mis auto sinu oma on peab ta kindlasti vastu.


___


ükskõik kumb mootor, igal juhul on ta quattrona põnevam.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 26.06.08 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiMihkel
No eks sellel 2,6-el on jõudu ikka kõvasti rohkem;)


Tsiteerides seda tsitaati siis:
1,8T = 110kw
2,6 V6= 110kw
Ehk siis füüsikaliselt on neil samapalju "jõudu", isiklikult häirib mind 1,8T puhul madalalt olematu jõud (vb minu isendi viga), samas pedaali asendi muutusega on võimalik seda korrigeerida. Kütusekulu on tänase päeva teema ja turbomasinaga on võimalik ökotada küll, kuigi jällegi isiklikult olen tähele pannud, et aeg-ajalt tahab turbo ikka spinnida ka, peale spinnimist töötab masin hoopis teisiti.
Tore on turbomasinaga chipist saadav võimsuse kasv + suurem turbo rõhk (1,8T omab internal WG-ga turbot, mille rõhku juhib aju, chipi muutmisega peaks saama 1,3 bar ülerõhku, tehase seades aga max 0.7 bar ülerõhku).


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.06.08 10:22 Tsiteeri


tuleb nöustuda eelmiste arvamustega,kuid kui soov ikka küttelt kokku hoida siis valik kaldub turbo mootori poolele.
v6-l on madalamalt parem minek ja audimihkli jutule,et 2.6-sel jöudu rohkem on,ei pea paikka-2.6 v6-l eelis 1.8t ees peitub pelgalt ainult väändes,kuid sealgi on puuduseid ja eeliseid.
v6-l on muidugi mahedam hääl ja käiguühtlus.

2.6 v6
110kw(150Hp)/5500rpm-225Nm/3500rpm

1.8 t
110kw(150Hp)/5700rpm-210Nm/1750-4600rpm

küttekulu tehase andmeil:
2.6 v6
90 km/h-7.0 120km/h-9.0 linn-12.8

1.8t
90km/h-6.5 120km/h-8.4 linn-10.9

enda 2.6-l olen saanud trassil söites kiirusega 90-100 km/h kusagil 8 liitri kanti +- möni milliliiter,kuid turbo kindlalt ökom.
kiirenduse kohta seda,et siiani pole sama kw-dega turbodele alla jäänud,kuid eks see ka söltub suuresti juhist.
turbel motodel jällegi suurem eelis saada rohkem vöimsust,ehk siis suurem vöimalus mootorit järele aidata,kuid eks sellel alal annavad näpunäiteid asjaga rohkem kodus olevad isikud.
aga soetamise otsus jääb jällegi ostja teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 26.06.08 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Tsitaat:
Algselt postitas: AudiMihkel
No eks sellel 2,6-el on jõudu ikka kõvasti rohkem;)


Tsiteerides seda tsitaati siis:
1,8T = 110kw
2,6 V6= 110kw
Ehk siis füüsikaliselt on neil samapalju "jõudu", isiklikult häirib mind 1,8T puhul madalalt olematu jõud (vb minu isendi viga), samas pedaali asendi muutusega on võimalik seda korrigeerida. Kütusekulu on tänase päeva teema ja turbomasinaga on võimalik ökotada küll, kuigi jällegi isiklikult olen tähele pannud, et aeg-ajalt tahab turbo ikka spinnida ka, peale spinnimist töötab masin hoopis teisiti.
Tore on turbomasinaga chipist saadav võimsuse kasv + suurem turbo rõhk (1,8T omab internal WG-ga turbot, mille rõhku juhib aju, chipi muutmisega peaks saama 1,3 bar ülerõhku, tehase seades aga max 0.7 bar ülerõhku).

Minek ja jõud on kaks erinevat asja ikkagi,mina räägin ikkagi väändest:P


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
salukas8
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Tq 2,2 169+kW `92

postitati 26.06.08 10:47 Tsiteeri


no praegu oman audi 100 2,6 v6 jõust tal nagu puudu ei tule aga samas kiirendus on selline et madalaltelt pööretelt paljulubav kuid pööretega vajub asi ikka ära... Nii siis pidasingi ühe tutava remondimehega aru ja tema arvas küll et pigem jääda ikka V6 juurde et palju parem hääl ja palju muhedamalt tühikäigul töötav kui ridamootor... Aga põhimõtteliselt pole ju mul sellest häälest ja tühikäigust kasu kui ta linnasõidus turbokale ikkagi alla jääb ja kütust ka rohkem neelab....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 26.06.08 13:33 Tsiteeri
räägime siis väändest edasi...



2.6 v6
110kw(150Hp)/5500rpm-225Nm/3500rpm

1.8 t
110kw(150Hp)/5700rpm-210Nm/1750-4600rpm


Nii, ja ca 140kW peale tsipitud 1,8 20VT oma ca 65nm rohkem, kui stock = 210+65=275nm. Mis teeb 50nm väänet rohkem, kui 2,6. See on tuntav vahe. Kui nüüd pilli lõhki ajama hakata :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 26.06.08 18:35 Tsiteeri


Üldiselt on alati võimalus ju ka mõlemad mootorid ära proovida ning selle alusel ise ostustada...Kellele ema,kellele tütar ikkagi ju;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
salukas8
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Tq 2,2 169+kW `92

postitati 26.06.08 19:01 Tsiteeri


seda nüüd küll jah... et kuna siis juba 2,6 ära proovitud ja leitud nii plusse kui miinuseid sellel autol sii ei jäägi muud üle kui 1,8T ära proovida... ;)

Nüüd aga seisan järgmise küsimuse ees - kas quattro või esivedu????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 26.06.08 19:12 Tsiteeri


Sellest kas valida quattro või esivedu on jahutud siin lõpmatuseni ja ilmselt nii see ka jätkub :D . Selle koha pealt pead küll ise otsuse tegema. Mina pole küll esivedusega hätta jäänud kuigi ma ei kahtle, et sõidurõõmu võib sellest päris omajagu leida. Omad plussid ja miinused sellel asjal ja kindlasti on oluline kuidas rahakott kannatab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 26.06.08 20:31 Tsiteeri


nii olen omanud mõlemat, 2.6Q ja 1.8TQ mõlemad 110kw.. 2.6'ga on maanteel möödasõite parem teha.
1.8T on linnas jälle ekrsam kui natukene pööret anda autole:) isikilult soovina 1.8T. siin edasi ei ole midagi valida kas q või esivedu. ikka Q ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 26.06.08 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wookie
V6 2.6 110kW kohta võib öelda nõnda, et esiveolise küljes ehk kuidagimoodi aga quattro peale nagu üldse ei sobiks.

Kusjuures, tundub mulle, et mitte jõud ei ole see, mida tal vähe on (eeldame ikka, et autot kasutatakse igapäevasõiduks, mitte rallimiseks) vaid pigem särtsakus ja täpsus on need, mis vajaka jäävad - selline üsna "tuim ja tundetu" tükk, nagu penskarile mõeldud...
Lisaks on tal üpris väike jõuvaru alla 1500rpm'i, mis esiveolisega väga silma ei paistagi, kuid quattro puhul teeb see maastikul manööverdamise tülikamaks.

Teisalt, vedada nagu jaksab, kiirendust on piisavalt - mööda sõidud tegemata ei jää, V6 kohta hea lihtne hooldada kah.
Et noh.. tegelikult ei ole üldse halb mootor, eriti esiveolisele, kuid... midagi oleks nagu puudu - ei tekita sellist "easy't" tunnet.... ei ole nagu mugav või nii, mis sest, et jõudu ja kõike nagu oleks.
Et noh, ei pea mumeelest olema veel suurem ega veel võimsam, vaid täpsem ja särtsakam. Usutavasti on kasvõi seesama 1.8T oluliselt mugavam ja rohkem "easy" juhtida kui 2.6 V6.


Tegin ühest teisest sarnasest teemast copy-paste.

Nõustun täielikult Wookie tekstiga ning mina valiks kah 1.8 turbo ;)
Peavalu vältimiseks tuleks otsida hooldatud isend.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 26.06.08 21:35 Tsiteeri


Samas vaata turgu, palju on saada 1.8TQ? Avante on paar, aga sedaane ... tutkatki ;) (Ok, 1 praegu on)

Ise olen ca 1.5a pidevalt silma peal hoidnud, et kui tuleb midagi head, aga alati on kas esivedune turbokas korraliku varustusega või Q "pooliku" varustusega. Muidugi pre-face-lift'e pole enam vaadanud. Ja kõige uuemat B5 kerega 1.8TQ sedaani polegi müügis näinud.

Ise valiksin kas 2.8 30V või siis 1.8T, 2.6 on alati tundunud selline poolik lahendus. Ennem juba siis 2.4

Aga sõiduomadesed on samuti Q'l hoopis teised võrreldes esivedusega. Nimelt esivedusel on tagasild põhimõtteliselt üks suur tala, mille otsas veerevad rattad ja ebatasele teel annab see tunda. Quattro aga omab sõltumatut vedrustust ja näiteks kehvemal teel ei raputa autot nii palju. Kurvisõidu omadused (kui A4l neid on :D ) on samuti paremad, muidugi ise kogenud ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 26.06.08 22:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Samas vaata turgu, palju on saada 1.8TQ?

Jah, ega neid eriti saada pole. 2.6 V6 Q on jälle suht ülepakkumine.
Ise olen omanud alates 2007 suvest juba teist B5 1.8TQ. Sedaan TQ läks vastu teist autot kahjuks katki. Õiget talve veel polnud olnud, asi jäi minu jaoks poolikuks ning oli vaja uus leida.
Kumbki masinatest kusagil portaalis müügis polnud:P
Hea varustusega oli muidu see isend. Paraku, kui seda vaatamas käisin, küsiti veel ~100k, mis oli natuke liiast.
Korralikku, asjalikku TQ A4 müügis pole eriti (ise otsisin aasta alguses peaaegu 2 kuud, indro otsis vist ka umbes samakaua).

Lisan siia ka B5 tehniliste andmete lingi.
Tehase andmetel võtab 1.8T linnas isegi vähem kütet kui 1.8 tavaline. Reaalselt sõita on T parem. Kiirenduse järgi käib nullist sajani paremini kui 2.6 V6.

1,8T pole mingi paugutaja, mis iga vajutusega peatoega vastu kukalt lööks. Aga ta on pisike, tubli ja sitke... ja üsna mõistliku isuga ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 27.06.08 07:18 Tsiteeri


Lisaks veel omaltpoolt, et saksamaalt ei saa head autot odava hinnaga, enne endale auto soetamist uurisin kohalikelt mis masinaid kohapeal pakutakse ja nii ongi, et korralik masin, korraliku varustusema maksab kõvasti rohkem, kui meil siin üles putitatud masin.
3000 EUR-i eest sai tollal ainult 1,6 ja 1,8 mudeleid, 1,8T oli juba 4000 eur-i.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 27.06.08 07:55 Tsiteeri


Jaa, seda hõbedast 132kw plaanisin isegi vaatama minna, ainuke takistus mu jaoks oli Avant ja muidugi hind, mis oli alguses tõesti veidi kõrge - samas olid/on autol põhimõtteliselt kõik lisad mis sel ajal A4le sai. Aga jah,ise otsin sedaani.

Ja nagu siin eelnevalt öeldi, siis 2.6Q on way kõvasti saada.

Jaak ütles ka õigesti, veel ca 1a tagasi sai veel natukene odavamalt Saksast, aga nüüd hind sama ja lisa veel toomiskulud ka otsa. Ainuke pluss, et valik on kordades suurem.


Kokkuvõtteks - see teema muutub jälle üldiseks A4 teemaks, ehk selline teema on olemas ostuabi all olemas nii, et nagu Sa ise ka välja lugesid, eelista 1.8T(Q)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
salukas8
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Tq 2,2 169+kW `92

postitati 27.06.08 10:27 Tsiteeri


igatahes aitäh neile kes vastasid! Nüüd siis tuleb hakata uurimistööd tegema kust saaks sellise isendi! Korraliku 1,8Tq ja eelistaksin ikkagi sedaani mitte avanti... aga tundub et see otsimine saab olema pikk, sest neid sedaane eriti ei liigu jah turul praegu.. ja mingit esimest ettejuhtuvat "päevi näinud" isendit ka ei tahaks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 27.06.08 20:06 Tsiteeri


Loomulikult 1.8T`d odavam hooldada.

Toon ka selle siia ära, et mu eelmine 1.8 92kw manuaal a4 tarbis rohkem kütust kui pragune C5 A6 1.8T tiptronic.
Ehk siis keskmine 11l/100km versus 10l/100km.

Muidugi suur pluss 1.8T poole on see, et kui võimsusest puudu tuleb, siis annab seda alati juurde tekitada ;)


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.07.08 08:52 Tsiteeri


Kuna neid teemaarendusi tuleb ikka aeg-ajalt ja paljud kasutajad oskavad inglise keelt, siis oleks mõistlik panna siia see link erinevused siis 2,8 vs 1,8T


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.07.08 09:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Kuna neid teemaarendusi tuleb ikka aeg-ajalt ja paljud kasutajad oskavad inglise keelt, siis oleks mõistlik panna siia see link erinevused siis 2,8 vs 1,8T

Minu arust oli kogu see jutt ülalpool eesti keeles juba ära räägitud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.1% - SQL: 52.9%]