Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe soetamine (Vastuseid: 61 | Vaatamisi: 7961)
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 11:03 Tsiteeri
Audi Coupe soetamine



Nimelt plaan soetada max 37k maksev Audi Coupe.

Auto24-st jäi silma kaks masinat, millest tooksin oma plussid/miinused välja ja ootaksin teie arvamusi, varasem kogemus Coupe-ga ja audidega puudub:

Audi Coupe 2.0 R4 85 kW
+ilus väljanägemine (hõbedane värv)
+ökonoomsem ja muretum mootor (kas ikka on?)
+vahetatud palju juppe
-kehvake helisüsteem
-võimsus (85kW ja ~1300kg...)

Audi Coupe 2.8 V6 128 kW
+võimsam
+väga korralik helisüsteem
-mootor (ülalpidamine, rihmavahetused, õlid, kütus jne)


Nimelt ei oska otsustada, kumb oleks parem, odavam ülal pidada. Selge on see, et ilusam on minumeelest hõbedane, muus osas jääb nagu 2.8 variandile ta jällegi alla. Mida teie soovitaksite?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 02.06.08 11:10 Tsiteeri


minumeelest just see hall on üks igavamaid toone audi valikus, justkui oleks auto värvimata jäänud. coupe kerel väga igav.

coupe on selline mõnus emotsiooni pakkuv auto, esiveolisena ostes kaob pool emotsioonist ära, 85kw tapab selle viimasegi.

parim valik minumeelest oleks antud autol 20v r5 mootoriga, teisena oleks järjekorras 2.8 ja siis see rida4.

esimesed 2 kindlasti quattrona, viimasel pole väga vahet, minu silmis on see hall esiveoline r4 mootoriga audi õiget audit kerepoolest meenutav igav auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 11:17 Tsiteeri


Ok, välimus välimuseks...esialgu. Tumedal on muidu all kenam velg, samuti ilusam esistange, lihtsalt hetkel on tumesinine metallik värviga masin ja sellega on koguaeg jama, et puhtana hoida, hõbedane on selline neutraalne, aga see selleks...

Kuna quattro jaoks raha ei jätku, samuti ei plaani hakata sellega peenestama ja agressiivselt sõitma, siis ei oma see quattro minu jaoks tähtsust. 90% ajast on puhas linnasõit (tallinn).

2.8 mootori kohta olen siin juba paar päeva teemasid sirvinud ja põhiprobleemiks peetakse õlisöömist. Kuidas see väljendub? Kui suurtest kogustest on jutt?

Kui kohe ostes tahaks vahetada rihmad, rullikud, veepumga ja õli, mis summadega sel juhul tuleks arvestada? Kuidas kujueks samade asjade vahetamine näiteks R4 mootoril rahaliselt?

Mis riskid veel on 2.8 mootoril ja kas see R4 on ikka niiväga lolli-ja töökindlam, kui 2.8??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 02.06.08 11:40 Tsiteeri


R4 2.0 85kw on igatepidi odavam üleval pidada kui 2.8 V6 mootorit.
Mul oli kunagi b4 quattro 2.0 85kw mootoriga ja ma ei ütle, et se b4 kere peal lahjaks jäi, hakkas juba üsna madala pöördega üsna ilusti vedama.
Coupe kerel sobib täiesti 2.0 85kw moto, kui on tegu rahuliku inimesega, mitte iga foori taga "mähkiva rullnokaga"
Isiklikel kogemustel 2.0 85kw võttis quattro peal maanteel 7,6 ja linnavahel 8,7L 100 km kohta, rahuliku sõidustiiliga.
2.8 arvesta linnavahel julgelt 10-12 ja maanteel 9-10L 100km kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 02.06.08 11:41 Tsiteeri


Otsing aitab alati:D http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=53489&page=1
Mingi abi peaks ikka sellest olema


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 11:45 Tsiteeri


Ma ise kaldun ka pigem 2.0 poole. Ma ei aja niiväga taga seda audile omapärast Quattrot ega R5-te, pigem meeldib mulle väga selle kuju ja välimus (eriti see B4 ninaga masin) ning natuke ka mugavus. Hetkel sõidan 92a astra Gsi16v-ga (110kW) ja natuke ära hakkab juba tüütama see raputamine, räme sisemüra jms, loodan, et coupe on sellesvallas natuke parem.

Ja selle 2.3 vs 2.8 teemaga juba tutvusin ning erilit vahet ülalpidamise jms kohta neil ei leidnud, suhtkoht ühte auku mootorid sellepoolest, 2.3 pidi parem hääl vist olema, aga mis see hääl seal 98kW juures ikka näitab...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 02.06.08 12:02 Tsiteeri
OT



Tsitaat:
Algselt postitas: AntiL
Ma ei aja niiväga taga seda audile omapärast Quattrot


Ma mõtlesin kaa alguses, et mis see quattro siis niiväga on kuid enam ikka naljalt esiveolisesse ei istu. Lisaks kipub ratas ringi käima (profiilis oleva auto tagant 2,4 V6 A6 rooli)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 12:08 Tsiteeri


No kui endale GSi ostsin, siis oli ka hõissa trallalaaa ja iga kurvi peal oli rehv kuum (150hj/1000kg), aga ei viitsi nagu eriti peenestada enam, tahaks lihtsalt laheda välimusega, enamvähem ökonoomset ja tehniliselt muretut linnas kulgemise autot, millega oleks ka mugavam sõita (astra GSi EI OLE mugav) ja mis omaks elektrilisi vidinaid (hetkel pole ühtegi) ja selleks oleks audi coupe nagu ideaalne, eriti see 2.0 mootoriga, kui uskuda ülaltoodud linnas ~8L sajale jutte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KinGPiN
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 02.06.08
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe

postitati 02.06.08 12:32 Tsiteeri


ma ise oman v6 2.6 94a. küttet võtab ka normaalselt(7-8 maanteel), oleneb kuda vajutad, minumeelest on v6 sõidumugavus hoopis teine võrreldes rida mootoriga, kuidagi mahedam,
miinuseks vb oleks ainult kindlustuse makse:P(suhteline)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 02.06.08 12:42 Tsiteeri


Vähemalt pildi järgi otsustades valiksin 2,8.

1) tundub ikkagi olevat nelivedu (difri lukk keskkonsoolil)
2) hallil on vähemalt juhiuks teist tooni.

Kurvas seisus tunduvad mõlemad olema, kuid pigem võtaksin auto mille vigu ei ole üritatud peita.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 12:58 Tsiteeri


Milles see "kurb seis väljendub"?

Omanikuga vestledes on tumedal ikkagi esivedu...

Ausalt öeldes ei tee hõbedasel mina küll mingit toonivahet, samuti on omaniku sõnul auto värvkate väga heas seisukorras.

Ja ideaalses seisukorras 16-15a masinat on vist nagunii võimatu tahta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 02.06.08 13:10 Tsiteeri


Ega see difrilukunupp seal salongis niisama ei ole. Äkki omanik ei teagi, et tal nelivedune masin on.
Või siis on keegi selle nupu ja paneeli sinna ise pannud.

Minule jätab see tume v6 päris edeva mulje, vähemalt piltide pealt. Aga eks oma silm ole kuningas ning tasub alati kohapeale vaatama minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 13:11 Tsiteeri


See V6 oleks tore, aga ma ei taha mingeid ebanormaalseid kulutusi endale kaela, seda enam, et auto on VÕIBOLLA neliveoline ja 16a vana neliveolist mina osta ei julge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 02.06.08 13:12 Tsiteeri


Ahjaa, ära helisüsteemi küll kunagi võta auto ostmisel argumendiks. Inimeste kõrvad on erinevad, mis heli maitseb ühele ei pruugi teisele maitseda. Lisaks saab helisüsteemi autosse alati lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 13:18 Tsiteeri


Auto on siit foorumist kasutaja "denis" oma. Profiilis on tal lihtsalt coupe 2.8 kirjas.

Anyway lugejate autode teema alla ma ei pääse, et kindlaks teha, kas tal on Quattro või ei (juhul kui tal on seal auto üleval).

Igatahes poleks probleemi osta see tume, aga selle V6 ülalpidamine ja nelivedu teevad muret (juhul kui on neli).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 02.06.08 13:28 Tsiteeri


Ei ole see V6 midagi nii hull õlitihedaks teha. Olen ühe täitsa pidavaks saanud (ei läinud hingehinda maksma). Õlivahetuste vahel ei kalla grammigi juurde - küll on paar muud viga millest ei hakka mõistus kinni aga see juba auto enda viga mitte mootori tüüpviga ja ei hakka siin teemas seda lahkama.
Ja tooni erinevus on 2-3 heleduse vahet. Vaata tähelepanelikult VE ja VT tiivad on ühte tooni, uks nende vahel aga hoopis heledam. Niisama ei lähe keegi ust vahetama. Kui aga hakkab rääkima, et suur uks vajus ära ning pani lihtsalt uue, siis ära usu seda juttu väga. Ka see praegune (heledam) uks on kergelt ära vajunud (külje jooned ei ühti).
Kurb seisund sinisel on näha VT stange nurk (kriimus) ning veel paar sihukest kohta. Lisaks veel väsinud värv (vajab poleerimist).

Kirsa jutus on see iva mida mina mõtlesin eelmist posti tehes :)
Helisüsteemist veel niipalju, et hea on ka ilma musata ringi vurada - oi kui hea (eriti jäärajal külg ees) :cool:

Aga jah, piltide järgi ei saa auto tehnilist seisundit hinnata. Ära veermiku muresid väga karda - need ei ole tavaliselt kallid jubinad. Pigem karda kui autol on konstruktsiooni elemente vahetatud või nendega midagi tehtud - see võib auto ka vabalt lammarisse viia kuigi NÄIB ju ilus.
Kõige kindlam - vaata mõlemad üle, kraba sõbramees kaasa kes tehniliselt hindab, ja siis teadki kumb on hea ja kumb seda ei ole.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 13:56 Tsiteeri


Ohjah, ei oskagi nüüd otsustada...

juhul, kui nüüd lähen selle V6 teed, tahaks kohe teha ära rihmavahetuse ja muu selega kaasneva, kuidas selle hinnad on? Kuuldavasti pidavat V mootoritel see kõvasti kallim olema, kui R mootoritel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 02.06.08 14:08 Tsiteeri


V6-l tegin just rihmavahetuse: mõlemad rihmad, kõik rullikud, veepumba, termostaadi, simmerid, ühesõnaga kogu pudru mis seal ees vahetada tuleks. hinnanguliselt nii 6500.- peaks kokku minema
(mul läks mõnuga rohkem, sest muli oli vända rulliku kiil puruks täiesti - asi mida audihoolduse jutu järgi nemad varem vabalthingaval kohanud pole, tüüpviga see pole)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 14:10 Tsiteeri


uh, päris kirves, kui aus olla...

eitea ikka, miski tõmbab mind ikka selle 2.0 poole, välimus on kuidagi puhtam ja ilusam, mootor ökom ja palju juppe vahetatud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 02.06.08 14:30 Tsiteeri


Mul läks kuskil 3000+ kaks rihma, 2 rullikut, termostaad ja veepump nii et pole eriti palju midagi :). Töö raha oleneb muidugi paljuski sellest kas elad Pärnus või Tallinnas;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.06.08 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
minumeelest just see hall on üks igavamaid toone audi valikus, justkui oleks auto värvimata jäänud. coupe kerel väga igav.

Hõbedane on ilus, tumehall kupee oleks suht kole ja igav. :P
Tsitaat:
Algselt postitas: AntiL
2.3 pidi parem hääl vist olema, aga mis see hääl seal 98kW juures ikka näitab...

Seni, kuni ise kogenud pole, ei näitagi midagi.
Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Vähemalt pildi järgi otsustades valiksin 2,8.

1) tundub ikkagi olevat nelivedu (difri lukk keskkonsoolil)

Sumps on otse, seega ilmselt ikkagi esivedu, millele on pandud quattro keskkonsool.
Tsitaat:
Algselt postitas: AntiL
See V6 oleks tore, aga ma ei taha mingeid ebanormaalseid kulutusi endale kaela, seda enam, et auto on VÕIBOLLA neliveoline ja 16a vana neliveolist mina osta ei julge.

Ega Audi Oopel ole, et 16-aastase neliveolise ostu kartma peaks. ;)
Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Ja tooni erinevus on 2-3 heleduse vahet. Vaata tähelepanelikult VE ja VT tiivad on ühte tooni, uks nende vahel aga hoopis heledam.

See võib vabalt asfaldilt peegeldus olla. Kohapeal üle vaadates saaks selguse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 17:50 Tsiteeri


Krt kas mitte mingit võimalust ei ole pääseda ligi liikmete autode alla, et lugeda selle hõbedase coupe teemat ja mis temaga täpsemalt tehtud on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 02.06.08 18:05 Tsiteeri


Loodan, et "Denis" ei pahanda:

Tsitaat:
Algselt postitas: Denis
Tere.

Sai siis omale ostetud esimene ja isiklik liikur ,milleks valisin Audi Coupe 2.8 .Eelkõige olen väga rahul minekuga ja mugavust jätkub ka.Kohe kui auto Eestisse tuli sai talle tehtud täishooldus.Autole on pandud sport vedrustus,sport pütt, 16" valuveljed ning korralik helitehnika.Hetkel siis rohkem suurt midagi ei olegi rääkida,lisan vaid mõned pildid ja eks ma vahetevahel kirjutan mis autol vahepeal uut tehtud on.Esimese asjana tahaks toonklaasi panna


Tsitaat:
Algselt postitas: Denis
Kuigi teha on veel palju aga seniks siis jõudnud nii kaugele ,et sai pandud:
*Xenon tuled ette
*Chip tuning ära tehtud
*Koonusfilter külge pandud
*Ja nipet näpet veel tehtud.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 18:31 Tsiteeri


Mis seal ikka, seda konkreetset V6 väga ei taha ja see ilus hõbedane just müüdi ära. Ma arvan, et hetkel olen piisavalt infot kogunud coupe kohta ja võib selle teema lukustada!

Jätkan otsingutega:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 02.06.08 19:21 Tsiteeri


Kindlasti on Coupe huvilisi veelgi. See, et Sina oma küsimustele vastused said, ei tähenda seda, et selle teema peaks lukku panema.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.2% - SQL: 59.8%]