Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16551)
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 09:33
liiklushuligaan audi roolis:(



Reedel 09.03 (kl 13.40) sõitsime mööda Paldiski mnt-d Tallinna poole, olime jõudnud peale Harkut linna kulgeva lauge laskumise peale, kui järsku meie reas kihutas meile vastu tume Audi oranžide lisanditega. Tegelane oli ikka nii segi, et ei suvatsenud isegi mingitki teeruumi meile jätta. Õnn, et mu mees roolis kiiresti reageeris, sest no ei ulatu meil silmad kurvi taha, et näha, kas mõni idioot hakkab kurvis meile vastu lendama või mitte. Ma senini selliseid isendeid veel audiroolis kohanud ei ole, ikka muud margid esindatud.
Ma ei tea, kas see tüüp ka siin käib või loeb, aga panna ohtlikkusse olukorda 2 väikest last (meist mehega ei hakka rääkima) on kuritegelik. :mad: Kahju kohe, et numbrit ei jõudnud vaadata :( Aga tegelikult on tunne alati selline, et sellistele aitaks vist ainult lask kuklasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 10:10


Ehk siis nagu sõja ajal: s...maja taha ja kuul pähe. Õige!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 16.03.07 10:20


jah, inimesi tuleks ikka rohkem maha lasta. eriti meiesuguste, korralike kodanike poolt kes mitte kunagi mitte midagi valesti ei tee. relvad massidesse!

väiksemate rikkumiste puhul võiks äkki esimene kord sõrgkangiga piirduda, a no see on juba väga subjektiivne ja ühest reeglit paika panna ei saa. võibolla et kui sul sitt päev on, siis ikka kuul kuklasse, kui mitte, piisaks kangiga veretombiks peksmisest.





vabandust, aga minumeelest on sellised omal käel korraloojad kõige hullemad inimesed, keda liikluses võiks kohata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 16.03.07 10:36


Viimasel ajal on jah moodi läinud siin kuuli kuklasse laskmised, hammaste välja löömised jne.
Et nagu kas te aru ka annate endale mida te siin kirjutate?

Ma saan aru, et teeb tigedaks, aga sellised väljaütlemised no ma ei tea.............

meist keegi pole üdini eksimatu, seega ennem kui tulla siia kedagi maha laskma võiks ikka mõelda.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 10:47


Meil kõigil on vahest kiire, aga niimoodi teiste eludega riskides...
Väljendid olid tõesti räiged, aga siiski ülekantud tähenduses. Kedagi tapma ei hakata, kuid tunne on küll vahest selline, et...
Verd on meie liikluses niigi palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 10:47


Kuul kuklasse - kes aru ei saanud, siis oli see kujundlik, püha müristus. Jääb mulje nagu oleksin mina nüüd suurem patune ja ohtlik ühiskonnale kuna leian, et liikluses võiks normaalselt ilma teisi ohustamata liigelda ja olen vihane, kui mõni minu pere reaalselt ohtu seab. Ja möödasõitu tegev segane on nagu püha lehm, kes oma manöövriga ei ohustanud kedagi, hoolimata sellest, et peale meie pidid põike kraavipervele tegema veel mitu autot:mad: Mulle meeldib ka kiiresti sõita, aga seda mitte päise päeva ajal tiheda liiklusega teel ja kindlasti mitte ei tegele ma pimedas kurvis möödasõitudega. Vot nii suitsiidile kalduv ma ka ei ole.
Vigadeta ei ole me keegi, aga lauslollus liikluses on kuritegelik. Kui vaja adrenaliini verre ja oma autot proovile panna, siis selleks olgu õige koht valitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 16.03.07 10:56


Teeb küll jah tigedaks ja ma ei õigusta selliseid lolle, aga siiski selliste lausete loopimine, olgu seda siis kujundlikult mõeldud või tõega, ei tee minu arust kirjutajat suurt targemaks kui see kihutaja.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 11:03


Okei, vabandan, kui riivasin oma "räige" väljaütlemisega kellegi tundemeeli. Ütleme siis nii, et olin tol hetkel nii vihane, et oleks talle suurest vihast lille ja kauni naeratuse kinkinud kui kätte oleks saanud. Aga mul on hea meel tõdeda, et siin liiguvad nii terve närvisüsteemiga inimesed, kes isegi pühas vihas end lausa oma mõtetes tagasi hoida suudavad ;) Kes patuta, visaku kivi, kes patuga, see...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karlpoiss
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: nii siin kui sealpool soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: a3 1,8

postitati 16.03.07 11:12


Pisut teemast küll välja,aga siiski.Tüüpiline eestlane on kivinägu,vahel ameerikalik keep smile, seljataga salvab kui madu ja avalikkuse ees õiglasem kui jumal.Nii et jõudu silmakirjateenritele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 11:17


Läheb mõtetuks lahmimiseks!

Quattromemmega olen siiski nõus ja tundub, et asjadest saame ka ühtmoodi aru.

"Ära tee nii, nagu sa tahad, et sulle ei tehta!" või "Tee nii, ngu tahad, et sulle tehakse!" Ehk neile, kes JÄLLE asjast aru ei saanud: "Viisakat liiklemist teile kõigile!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 11:18


Mulle meenusid kohe kommentaarid Delfist muide. Teema ala keegi sõidab kellegi surnuks, oli lisaks joobes ka. Ja siis süüdi jääb lõpuks ikka see, kes surma saab, mitte see, kes surnuks sõitis. Sest sõprade arvates oli roolimõrvari näol tegemist superlaheda sõbraga, veel parema pereisaga jne. Ühesõnaga parima inimesega tervel maamunal. Huvitav, kas minu pere seadis reaalselt ohtu mõne siinviibija isiklik sõber. Sest olen kindel, et sellist Audit veereb Eesti teedel ainult üks ja Eesti on teatavasti üks pisike küla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 16.03.07 11:22


Ei ole mind siin miski isiklikult puudutanud, ja pooldan igati viisakat liiklemist, aga siiski saab oma viha ja pettumust muudmoodi välja elada, jättes välja sellised väljendid mida siin viimasel ajal aina tihemini teemades ette tuleb.

Ja see mida iga inimene oma peas mõtleb see on ta enda asi, aga kõike mis sülg suhu toob ei saa välja öelda.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 11:37


Sa ei ole kunagi midagi vihas välja ütelnud? Kohe mitte kunagi. Kohe mitte mitte kunagi?
Vaata üks asi on see, kas inimene ütleb oma mõtteid kogu aeg välja, lisaks veel see, kas omi mõtteid ka teoks tehakse. Mina olen inimene, kes tundeid vaos ei hoia, ei ole selline emotsioonitu. Samas ei ropenda nagu voorimees, ka vihahoos. Aga kujundlikkus kõnekeeles on üks loomulik asi. Sest vaata, kui ma olen vihane, no nii vihane, et tõesti tahaks kohe käed taeva poole tõsta ja karjuda, siis ütleb inimene (mina vähemalt) välja kujundlikult selle, mille ta arvab oma emotsioone kõige paremini kirjeldavat. Olen seaduskuulekas inimene ja kellegile ma tegelikult kuuli kuklasse lasta ei soovi, relva ka ei oma ja surmanuhtlust tavaliselt ei poolda. Seega, kui ma ütlesin, et sellistele võiks vist kuuli kuklasse lasta, siis väljendas see minu viha suurust, aga mitte seda, et kui ta mulle ette oleks jäänud, oleksin tõmmanud bazuuka pagassist välja ja kohe sellega vehkima kukkunud, eks ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 11:57


Aga teemasse uuesti siiski tagasi pöördudes:

tegime mehega ükskord väikese testi. Mööda Tln-Tartu mnt-d sõites kirjutasime üles iga ohtliku manöövri, mida tee peal tehti. Vahemaa pikkuseks oli 90 km ja saanud 10 täis juba esimese paarikümne kilomeetri peal, ma lihtsalt loobusin.
Oma ameti tõttu olen ise ka igapäevaselt roolis ja läbin sihteliselt tihti ka pikki vahemaid punktist A punkti B. Ja kogu selle aja jooksul olen kohanud 2-te patrulli, üks veidi enne Tartut ja üks enne Haapsallu sisenemist. Ja see oli ühe aasta jooksul. Enne seda polnud ma patrulli üldse kohanud. Ja sõidupraktikat ikka jagub. Ühele ohtlikule Audi coupele olen patrulli ka enne Tabasalut välja kutsunud, aga kas nad ka vahele võeti, vot seda ei oska öelda.

Teema point oli ju tegelikult siiski see, et kui me tahaks, et meie liikluskultuur aina paremaks läheks (hetkel on trend siiski vastupidine), siis jäägem inimesteks ja teiste liiklejatega arvestavaks ka autoroolis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 16.03.07 12:04


Jah, avaldan siis siingi oma tagasihoidlikku ja kibestunud arvamust, mis paljudele kindlasti hinge läheb. Minu arvamus - selliseid teemasid lihtsalt on vaja. Olekski päris kena, kui saaks liiklushuligaane natuke peedistada, samuti valestiparkijate (audide) jaoks võiks siia üldise häbiposti koos piltidega teha. Mõte ehk polegi nii paha, nii et ärge palun võrrelge seda teemat ja ka mõnda teist "SR foorumi" sarnase jutuga. Oleme ausad, mitte ükski foorum ja autoklubi pole puhas pattudest. Õigemini sõnastaks ümber, auto omanikud on erinevat masti, nende patud lihtsalt on koledad....

Ja ausalt, aru ei saa minagi, kuidas paljudele läheb korda ja südamesse natuke emmotsioneeritud jutt ? Miks ? Kas omal samad patud hinge peal ? Tundub tõesti, et kui keegi seadust rikub ja lihtsalt piltlikus tähenduses toob oma mõtted esile, oled ise selline kurjategija ja huligaan, et peaks lausa kinni minema ja vähemalt 10 korda vabandama oma sõnade pärast. Aga need, kes tegelt kogu saasta kokku keeravad, nemad hakkavad alles peale jama korralikult käituma ja on puhtad lapsed. Ja siis vabandused, et eks tegijal juhtub mõndagi, eks ikka juhtub, et ulja peaga matsu panna ja teised vigaseks sõita. Pealegi kui inimene pärast korralik on, miks siis üldse tige olla, andke teine võimalus veel! Eks ?

Loomulikult olen kindel, et 100% inglikesi pole meist siin keegi (ja kriitikutele - kordan kui mõnes teemas pole aru saanud, ise ka pole parim liikleja, aga valin kohta kus närve rahustada), aga nagu ennegi mainisin mõnes postituses, selline moraalipiir võiks ikka liikluses säilida, mitte "mina ja mu ego ning maailm on minu" suhtumine. Ja tundub, et kui selle ego ja suhtumise peale teravamalt arvamust avaldada, siis siinsed inimesed jagunevad konkreetselt kaheks, ühed kes nõustuvad, et me saaks ise sellise jama hoidmiseks midagi ette võtta ja teised, kes arvavad, et need kirjutajad (kaasaarvatud mina siin) on mõttetud lahmijad ja lihtsalt risustame foorumit. :)
Aga oleme ausad, meil kõigil (olgu siis mina või keegi, kes risti vastupidi arvab) on tõsiselt sünge lugeda seda liiklusstatistikat, kohati tundub see normaalsena, et iga nädal keegi eluga jätab. Ja vahest ka mõne juhi süül veel rohkemgi kui ainult mõni. Ja alati ju tundub, et kõik see läheb kauge kaarega endast mööda, aga see on nagu viitsütikuga pomm, iga sekundiga jõuab see endale lähemale, Eesti on nii väike, lõppudelõpuks tunneb keegi ikka kedagi.

Mis mulle kohale ei jõua on see, et miks ollakse tigedad nende peale, kellele saasta kokku keeratakse, mitte ei hakata arutama pigem seda, kuidas võiks selliseid asju ära hoida, kuidas saaks hoopiski avaliku "häbiposti" püstitada vms, et meie klubi ka au sees hoida ?
Tõesti ei saa ma aru nendest, kes kõike sõna sõnalt võtavad. Kui oskate sedasi sõna sõnalt vötta, võtke siis kahjutegijaid kah sõna sõnalt.

quattromemme'ga olen ühel nõul. Vahest tuleb ennast tigedamalt väljendada. Ja loomulikult on ju kergem aru saada asja tõsidusest, kui lugeda mingit halli teemat tasemel "teate üks kihutas mööda nii, et päris ohtlik olukord oli" oleks sellisest teemast siis kasu ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 12:04


Rohkem tolerantsi teiste inimeste eksimuste vastu! Kõik me eksime, nii oma võimete kui ka liikluseeskirja vastu- mõnikord väga lollilt- mis teha-areneme.

Ma ei tea, kus sina pikki otsi sõidad, aga mina näen patrulle väga tihti tee ääres toimetamas sh. eravärvides autod mida on tüüpiliselt rohkem kui värvilisi.

P.S mul autol oranže lisandeid pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 12:08


Tubli ash!
Quattromemm- meil on liitlasi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 12:13


Ei taha tüli ülesse kakkuda kuid jäid mõned asjad silma... kõik kes nüüd materdama kukkusid mõtlevad hetkel ilusti kenasti rahuliku peaga, teine on tulnud olukorrast mis oleks võinud vägagi halvasti lõppeda ning olen suht 99% kindel, et sellise olukorra avarii korral ei jää keegi meist rahulikuks!!!
Lisaks veel see, et just eile õhtul juhtusin nägema videot kus kihutaja vastassuunas põrkus kurvis kokku vastutuleva autoga (tegi oli küll jah politsei eest ära sõitva masinaga, kuid point ei ole selles). Kohe peale avariid tuli autost välja naisterahvas ja kopteri pildi pealt niipalju kui näha oli läks karjudes ja täielikus hüsteerikas teise auto juurde ja tampis vasta esiukseklaasi (ust lahti ei saanud, sest tema auto oli ninaga seal sees, juht tuli katuseluugi kaudu välja). Naisterahval nimelt oli tagaistmel ka turvahällis laps... naine ise jäi hetk peale seda auto kõrvale seisma täielikult värisedes, politseinikud tõstsid lapse autost välja ja kontrollisid teda...
Eks tehke ise mis järeldused tahate... kuid kui peaksin ise sellise lollusega hakkama saama ei saa ma kuidagi vaadata viltu minule kallale tuleva inimese peale... sel hetkel lihtsalt suuremosa inimesi ei jää rahulikuks!!!

Aaa... ja BTW, pole vahet mis automargiga keegi nii sõidab, selliselt seda lihtsalt lahterdada ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 12:15


Ma olen nõus, et eksime, aga kas teadlikult eksimine on tegelikult ikka nii süütu? Kas teadlikult pimedasse kurvi sõita ja seal möödasõitu arendama hakata on mingi süütu eksimine? Mina olen ka eksinud, vajutanud mõnikord kõvemini gaasipedaali kui tegelikult ju vaja oleks, olen sõitnud sealt, kust tegelikult sõita üldse ei tohikski ning teinud manöövrit, mida tegelikult võibolla teha ei tohiks. Aga...ma ei tee seda siis, kui võin ohustada kellegi teise elu oma eksimustega. Mina olen oma elueksimuse kätte saanud ja aitäh... sellest piisas. Auto katusele keeramine nii, et autost ei jäänud midagi järele, kuid õnneks ise terve ja ilma ühegi kriimuta (ainult šokis), vot enam teadlikult eksida ei taha. Ju siis arenesin, jumal tänatud! Aga ka selle aastate taguse sündmuse ajaks olin nii arenenud,e t sain aru, mida tohib ja mida ei tohi liikluses teha, et teiste elu mitte ohtu seada.

Mulle häbiposti idee meeldib väga. Ja seetõttu hakkan mina liiklushuligaanide (kes siis sõidavad audiga) numbreid üles kirjutama ja siia üles panema. :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.03.07 12:15


Teteate?

Huligaanid ja muidu kimajad.

Minge rahulduse saamiseks piiratudaladele ( vanad lennuväljad, teelõigud jms ) ning ELAGE ennast ükskord välja.

Ei ole ilus liikluses pusserdada, ka öösel mitte.


Edit: "alamõõdulise" mootori omajad, kes armastavad "tõmmelda": ostke/hankige endale korraliku mootoriga ( üle 200KW ) liikur ning proovige siis "tõmmelda", tüdinete kiiresti, kuna vastaseid ei ole ning rahuldute kiiresti. Seega, sõitke rahulikult "alamõõduliste" mootoritega edasi ning ärge "tõmmelge".


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 12:16


Väike soovitus: kui tahate pingevabalt sõita nii, et teie närvid perse ei lähe, siis sõitke maanteel 95 ja linnas 55-ga. Alguses tundub küll, et nagu seisaks, aga sellega harjub ära. Lihtsalt hakkasin sedasi sõitma, kuna viimasel ajal pold võimalik kiiremini liikuda ilma et midagi ohtlikku sündind ei oleks ja ilma et mingi tropp suga võidu ajama hakkaks rääkimata mitmetest hoolimatutest ettekeeramistest ja nii mõnedki korrad on tulnud ka needsamused lihtsalt ristmikul kinni püüda ja asi kõnes selgeks teha. Aga mis sest kasu? Rikud oma päeva lihtsalt ja kõik. Nüüd tõesti... kõik autod tuhisevad sust mööda ükskõik kus-- see näitab, kui vähe Eesti inimene reeglitest hoolib-- olgugi isegi 10 km/h üle. Aga vähemalt nädalase praktiseeringu käigus tõesti, superrahulik on kulgeda ja üldse ei koti, kui ohtlikult keegi sinu ette süstib, sest see süstija niikuinii kimab ees minema ja kui pidurdabki, siis vähemalt süüdi jääb tema. Nii et, kes närve puhata tahab, siis võite proovida. Mul sai sellest adrenaliinivärgist kõrini igatahes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 16.03.07 12:17


Nõustun Sinuga 100%, aga paraku on ju ikka nii, et need kes saavad aru asja tõsidusest, need ainult lähevad sinna end välja elama, samuti jääradadele jne. Aga need ülejäänud.... :P

Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Teteate?

Huligaanid ja muidu kimajad.

Minge rahulduse saamiseks piiratudaladele ( vanad lennuväljad, teelõigud jms ) ning ELAGE ennast ükskord välja.

Ei ole ilus liikluses pusserdada, ka öösel mitte.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 12:25


rantz: just tahtsingi lisaks kirjutada, et need, kes minu vihast ise aru ei saanud, neil vist ei ole endal lapsi. Kui mul ei ole lapsi autos ja keegi tee peal lollust teeb, siis ma ka ei lähe nii endast välja. Aga... kui ma sõidan perega, mul on autos lapsed, üks neist kahene ja teine 6-kuune, vot siis ma ausalt ei tea, mis ma teeks inimesega, kes tõega meile avarii peaks põhjustama. Ühe ema jõetu raev võib ületada nii mõnegi füüsikaseaduse. Ja sellisel korral avariipõhjustajale kallale minna poleks probleemi mitte ühelgi naisterahval, kellel on lapsed. Paraku...
Ja ma saan aru, kui avarii tekitaja oleksin mina ja siis mind mõni emalõvi (või ka isa) ründama peaks, mõistaksin seda täiesti. Oleks kindlasti valus, aga tõenäoliselt ei protesteeriks. Mõnel jällegi jääb õigust kindlasti ülegi.

Janar103 - jõudsin samale järeldusele ja see on tegelikult positiivne. Ühtsuses peitub jõud!

:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 12:30


to quattromemm--- see, et sa vihane oled, on õigustatud, aga... mis edasi? Me team nüüd kõik, et sa oled vihane sellise asja peale, ja kes ei oleks? See ei tekita vähem selliseid idikaid rooli taha ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 12:31


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
to quattromemm--- see, et sa vihane oled, on õigustatud, aga... mis edasi? Me team nüüd kõik, et sa oled vihane sellise asja peale, ja kes ei oleks? See ei tekita vähem selliseid idikaid rooli taha ju.

Sellekohapealt on sul õigus jah... see teema on sellekohapealt täiesti mõtetu tüli ülesse kiskumine erinevate väljaütlemiste tõttu... reaalselt liiksuses ei muuda see mitte kui midagi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]