Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kõrvalistuja uksele klaasitõstuki nupu installimine - kas on võimalik? (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1422)
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 19.02.08 19:03 Tsiteeri
Kõrvalistuja uksele klaasitõstuki nupu installimine - kas on võimalik?



Ehk tobe pealkiri selles mõttes et nagunii on võimalik aga ma parem sõnastaksin selliselt et kui keeruline. Eeskätt on siis tegemist Audi 100-ga. Esiustes olevad aknadklaasid on elektriliselt tõstetavad aga taga väntadega. Juhi ukse sees on mõlema akna jaoks olemas lülitid aga kõrvalistuja pool on uks selles mõttes plank et seal pole tõesti mitte kui midagi. Tobe ja tüütu on kõrvalistujale kogu aeg kui ta soovib - akent yles/alla lasta. Ühesõnaga siis tekkis küsimus et kas eeskätt keegi on seda ise aretanud. Teiseks et kas võib olla ukse sees selle jaoks kaabeldus või peab hakkama ise nikerdama. Oodatud siis nõuanded. Ennem ei hakka lahti kiskuma ... Ette tänades :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 19.02.08 19:19 Tsiteeri


ikka on võimalik. sul läheb vaja seda plastikosa kuhu sisse nupp käib ja nuppu. juhtmed ühendad aknatõstuki mootorist lahti ja ühendad nuppu külge ja nuppust aknatõstuki mootoriga. jääb siis kaks nuppu paralleelselt juhipool(kõrvalistuja akna oma) ja kõrvalistuja pool. endal 4x el.akende paigaldus seljataga juba :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 20.02.08 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
ikka on võimalik. sul läheb vaja seda plastikosa kuhu sisse nupp käib ja nuppu. juhtmed ühendad aknatõstuki mootorist lahti ja ühendad nuppu külge ja nuppust aknatõstuki mootoriga. jääb siis kaks nuppu paralleelselt juhipool(kõrvalistuja akna oma) ja kõrvalistuja pool. endal 4x el.akende paigaldus seljataga juba :D

Nii huvi pärast,et palju selline asi maksma läks,kui palju aega võttis,kui tagumised ka el. akendeks tegid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.02.08 09:28 Tsiteeri


no tegelt olid mul ees el.aknad olemas juba aga tegin natuke ringi. vaja läks 2 el.tõstukit (tagumiste ukste jaoks) juhtmed(ei mäleta täpselt kui palju aga palju :P) nuppud, uued polstrid. kuna sisse läks samal ajal ka el.nahksisu siis polstrid olid kohe olemas. nuppud ja tõstukid - 600.- juhtmed 5-8eek/m. istmetega läks mul üks päev(pidin kinnitused ringi tegema) ja tõstukitega läks natuke vähem aega aga pead vist päevaga arvestama. skeemi ühendamiseks leiad foorumist. on täitsa olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 24.02.08 17:36 Tsiteeri


Nüüd ilmnesid järgmised jamad. Sain lammutusest endale vastava kujuga käepideme ning kiskusin nädalavahetusel polstri maha et uut paigaldada. Lüliti ja kõik muud asjad on paigas aga siis selgus et see käepide mis ma sain on oma mõõtmetelt kitsam ja samas ei katnud enam puit dekoori serva ära. Siinkohal olekski palve, et kui kellegil juhtub olema ära müüa sellist kõrvalistuja käepidet mis oleks lüliti avaga ja sobiks siis annaks privas teada (tln-või lähiymbrus) panen siia ka pildi hetkelisest seisust - silmaga on näha, et käepide peaks olema suurem.


http://ultra2005.planet.ee/Pictures/link.jpg


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 24.02.08 17:53 Tsiteeri


mul on ka neid vaja, hetkel on inglismaa auto pealt ja see ukselink jookseb mööda ülemist serva :( harjusin ära aga suht imelik on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 24.02.08 18:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
mul on ka neid vaja, hetkel on inglismaa auto pealt ja see ukselink jookseb mööda ülemist serva :( harjusin ära aga suht imelik on


Kusjuures ka minu oma on saadud Inglismaalt pärit auto küljest. Tabasalust audilammarist tõin. Huvitav kas inglismaalt pärit masinatel on selline eripära et nad kitsamad on need käepidemed. Osadel audidel on nad sellelsse nahkosasse installitud (käetugi) aga sinna ei taha nagu mingi hinna eest aretama hakata sest see variant on sobivaim


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokker
huviline

Avatar


Registreerunud 10.07.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 '96 ABK

postitati 24.02.08 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Nüüd ilmnesid järgmised jamad. Sain lammutusest endale vastava kujuga käepideme ning kiskusin nädalavahetusel polstri maha et uut paigaldada. Lüliti ja kõik muud asjad on paigas aga siis selgus et see käepide mis ma sain on oma mõõtmetelt kitsam ja samas ei katnud enam puit dekoori serva ära. Siinkohal olekski palve, et kui kellegil juhtub olema ära müüa sellist kõrvalistuja käepidet mis oleks lüliti avaga ja sobiks siis annaks privas teada (tln-või lähiymbrus) panen siia ka pildi hetkelisest seisust - silmaga on näha, et käepide peaks olema suurem.


http://ultra2005.planet.ee/Pictures/link.jpg


Minu meelest käivad sellised lülititega lingid tagumistele ustele. Ees peaks olema lõlitid käetugedes.


joyrider
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.02.08 18:20 Tsiteeri


ees on ka ikka sama sugused aga see asi on et see käepide on sellise varjandi oma millel pole puit liistu.Ma ka alles hiljuti vahetasin ukse polstrid ära ja olid sama asi aga õnneks sain laiad lingid ukse polstriga kaasa


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 24.02.08 18:20 Tsiteeri


Ei, vaid juhiuksel on käetoe sees.
Vt pilti (vabandust suvalise a24 linkimise eest).

Tsitaat:
Algselt postitas: jokker
Minu meelest käivad sellised lülititega lingid tagumistele ustele. Ees peaks olema lõlitid käetugedes.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokker
huviline

Avatar


Registreerunud 10.07.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 '96 ABK

postitati 24.02.08 18:25 Tsiteeri


Ma suhtkoht oletasin ka, lihtsalt nagu nendel audidel, mis ma näinud olen, on käetoes olnud.


joyrider
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 24.02.08 21:02 Tsiteeri


Aga äkki keegi oskab soovitada kust sellist käepidet võimalik hankida oleks. Mõnd tallinnas olevat head lammarit vms?


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
uko
huviline



Registreerunud 11.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad(132 kiluvatti),Avensis (130 kiluvatti)

postitati 24.02.08 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokker
Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Nüüd ilmnesid järgmised jamad. Sain lammutusest endale vastava kujuga käepideme ning kiskusin nädalavahetusel polstri maha et uut paigaldada. Lüliti ja kõik muud asjad on paigas aga siis selgus et see käepide mis ma sain on oma mõõtmetelt kitsam ja samas ei katnud enam puit dekoori serva ära. Siinkohal olekski palve, et kui kellegil juhtub olema ära müüa sellist kõrvalistuja käepidet mis oleks lüliti avaga ja sobiks siis annaks privas teada (tln-või lähiymbrus) panen siia ka pildi hetkelisest seisust - silmaga on näha, et käepide peaks olema suurem.


http://ultra2005.planet.ee/Pictures/link.jpg


Minu meelest käivad sellised lülititega lingid tagumistele ustele. Ees peaks olema lõlitid käetugedes.


mul on kõrvalistuja uksel samamoodi lingi juures see lüliti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 24.02.08 21:16 Tsiteeri


Aga sa poe hindu oled uurinud, sest tänapäeval saab poest vahel isegi mitu korda odavamalt kui romulast. Ise nt otsisin tagaustele väikest tihendiriba mille eest küsiti romulast üle tonni aga poest sain 500-.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.5% - SQL: 65.5%]