Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: A4 B5 uksepolstri käetoed (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 1346)
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 18.02.08 23:30 Tsiteeri
K: A4 B5 uksepolstri käetoed



Kuna algus aastate A4del on probleeme sellega, et värv koorub ukse käepidemetelt maha, kas on kellegil kogemusi, kas käib käetoe plastik eraldi lahti uksepolstrist või on tegu siiski kogu ühe suure tükiga?
Nii palju kui olen netist selle kohta otsinud, pole kusagilt viidet leidnud ja ise uurides pole samuti leidnud, et kas saab seda lahti.
Eriti ei tahaks uskuda, et see kõik on ühes tükis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.08 01:32 Tsiteeri


Saab küll ära võtta.
Ta on seestpoolt kahe kruviga kinni ning need kruvid on selle pehme asja taga. (mingi kummi moodi asjandus), mis on mingi musta liimiga kinni. Kui vaikselt tõmmata siis saab ära.
Ja siis äärtest on nagu mingi klaprite moodi asjadega veel kinni, mida tuleb veits liigutada ja siis ongi käes..;)
Olen ise võtnud ära seda ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 19.02.08 07:52 Tsiteeri


Isegi mõelnud, et suht nõmedad näevad välja ja mõelnud, et ehk oleks lahenduseks alcantraga katmine aga see teeks vist päris tubli summa raha, mis lahendust sa oled mõelnud?
Endal samamoodi rõvedikud.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 19.02.08 15:21 Tsiteeri


Ausalt öeldes olen mõelnud lihtsalt uuesti üle värvida lasta, korralikumalt. Alacantra, helehall (kuna mul selline sisu) ma ei tea, kas oleks saadaval ja võib-olla jääb veidi imelik, kui ülejäänud sisu on kõik tekstiil. Muidu jah, ennast on ka väga härima hakanud need.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rene999
huviline

Avatar


Registreerunud 04.06.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.8Q

postitati 19.02.08 17:57 Tsiteeri


Nii palju oskan öelda käepidemed tulevad lahti kahe kruvi ja kahe kõrva vajutusega. Selle riide vahetusega paras jant, kuna vana poroloon on mingi hea liimiga kinni ning raske eemaldada. Ma sellel nädalavahetusel katsin need käetoed kunstnahaga (nahk istmed autol). Pehmenduseks sai pandud uus poroloon 0,5 cm, tulemusega olen ise väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 19.02.08 18:43 Tsiteeri


Õnneks alcantra on reaalelus ikka väga mõnus ja pehme materjal, ei tea isegi kuidas peaks tegema, üle värvida ka ei taha kuna plastiku peal ei seisaks värv vist väga hästi ja originaal on selline kummimoodi asi.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audiQ
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.07
Asukoht: võru-tartu
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2 93a

postitati 20.02.08 10:25 Tsiteeri


oma a4-jal sama häda käepidemetega..
mina mõtlesin värvida üle.. kuigi kas tõesti pole siis sellist värvi mis plastiku peal püsiks.. nt aerosool auto värvid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 20.02.08 10:32 Tsiteeri


Vabandan Wirxi ees, kuid mulle meeldib tema porsches olev alcantara -päris ilus näeb see asi välja.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 20.02.08 20:09 Tsiteeri


Aga Sul on siis tume sisu?
Ma arvan, et minu sisule siiski ei sobi Alacantra, kuigi seda on vist helehalli ka saada

http://www.zone.ee/raunzx2/Sisu.jpg
Kõrvalistuja käetugi on veel hullem, pool valge-pool hall :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rockkk
huviline



Registreerunud 19.08.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 20.02.08 20:35 Tsiteeri


Mingi võimalus oleks ka lammarist mingi etem org. varaint osta:)
Endalgi see plaanis vast.
(mul on juhipoolsel jõhkrad värvikahjustused, sellega on vist pudeleid avatud vms).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 20.02.08 21:19 Tsiteeri


Olen ka selle peale mõelnud. Samas uuem kulub vast samamoodi ajapikku ära.
Muidugi tuleb siin kohal mängu see, et minu autol on vändaaknad - ei ole eriti levinud. Ning kuna ma tahan niikuinii el.aknaid lisada, siis tuleks osta uued polstrid. Teiseks probleemiks on aga see, et enamus, mida pakutakse müügiks, on inglismaalt toodud autod, polstrid on "valet pidi".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 23.02.08 21:15 Tsiteeri


vaevalt, sa uusi polstreid ostma pead kui hakkad el aknaid lisama, aga natuke polstrit seest mudima pead kyll, et tõstuki mootorid ära mahuksid!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karlpoiss
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: nii siin kui sealpool soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: a3 1,8

postitati 07.03.08 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rene999
Nii palju oskan öelda käepidemed tulevad lahti kahe kruvi ja kahe kõrva vajutusega. Selle riide vahetusega paras jant, kuna vana poroloon on mingi hea liimiga kinni ning raske eemaldada. Ma sellel nädalavahetusel katsin need käetoed kunstnahaga (nahk istmed autol). Pehmenduseks sai pandud uus poroloon 0,5 cm, tulemusega olen ise väga rahul.


Käetoe see osa mis tekstiiliga kaetud on polstri seestpoolses osas kuidagi imelikult kinni sulatatud.Lahti võtmisega pole probleemi,aga kuidas see peale riide vahetust jälle akuraatselt kinni saada.Palun jagada tarkust:D.


Kõik pole kuld mis hiilgab.Kõik pole sitt mis haiseb.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.8% - SQL: 68.2%]