Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A 100 juhipoolne kojamees jätab pool ekraani pühkimata. Milles viga? (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 1670)
arx51
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.07
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: 100 C4 2,3; A6 C5 2,5Q

postitati 30.01.08 19:49 Tsiteeri
A 100 juhipoolne kojamees jätab pool ekraani pühkimata. Milles viga?



Said siis uued kojamehed ostetud lootuses, et vanades oli viga, kuid lugu sama. Ülevalt vasakult nurgast hakkab peale ala mis jääb pühkimata ja jookseb poolviltu üle ekraani.


Purjus inimese sõnad on kaine inimese mõtted
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.01.08 19:56 Tsiteeri


Vars liigub ikka vedru jõul vastu klaasi või surub teda sinna vastu kinni roostetanud liigend? Puksis lõtku on tunda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 30.01.08 20:13 Tsiteeri


Mul oli sama teema. Proovisin ka erinevaid klaasipuhasteid, tolku mitte midagi. Lõpuks nii muuseas avastasin kõige lihtsama ja loogilisema asja et klaasipuhasti varst oli liiga lõdvalt peal (mutter näpuga keeratav). Lõtku tundis alles siis, kui vars üles tõsta.
Need vedrud on üldiselt seal piisavalt tugevad et normaalselt toimida. Kui just iga päev pole kommet varred ööseks üles tõsta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arx51
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.07
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: 100 C4 2,3; A6 C5 2,5Q

postitati 30.01.08 21:10 Tsiteeri


Vedru on seal küllaltki asjalik veel, kuid puksis on korralik loks sees.
Milline oleks siis ravim sellele ? Kas annab puksi seal eraldi vahetada või tuleb suurem hakkimine käsile võtta ja kogu süsteem välja vahetada ?


Purjus inimese sõnad on kaine inimese mõtted
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tagakumm
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C3Q ,C4 s4 V8,C5,C6Q

postitati 30.01.08 22:27 Tsiteeri


tegelikult audi 100-l käib see kojameeste mootor koos hoovastikuga suht kergelt kapotialt välja,nii et vaata järgi, ma usun ,et kuskilt romulast leiad ühe korraliku hoovastiku ka ,kui on vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.01.08 23:05 Tsiteeri


Võtad juhipoolse kojamehe pihku, painutad keskelt veidi ja toimib jälle. Hoovastik plekib uuest peast 2k+ ja lammarist saad samasuguse surnud asja. Kui viili oskad käes hoida siis saad seda soont kah väiksemaks, mis vedrul takistab asja klaasini minna ;) Vana asja rõõmud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 31.01.08 14:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arx51
Vedru on seal küllaltki asjalik veel, kuid puksis on korralik loks sees.
Milline oleks siis ravim sellele ? Kas annab puksi seal eraldi vahetada või tuleb suurem hakkimine käsile võtta ja kogu süsteem välja vahetada ?
See puks seal koosneb kahest osast ja on täiesti vahetatav.Probleem on ainult selles,et mõõdud on kui õieti mäletan sisemine 13 ja välimine 15mm ja ise omal ajal ei leidnud sellist mõõtu vasktoru millest uued lõigata. Lõpuks kasutasin vana alumiiniumist suusakeppi mille mõõdud sobisid ja mingi 3 aastat on kestnud juba. Aga kui on odav treial olemas võib ju grafiitpronksist lasta uued teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kirikas
huviline



Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1,8L

postitati 31.01.08 21:56 Tsiteeri


Mina tegin starteri pronks puksist.Küsid poest mõõdu järgi ja maksab ainult mõne krooni


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arx51
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.07
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: 100 C4 2,3; A6 C5 2,5Q

postitati 01.02.08 20:39 Tsiteeri


Täna oli siis natuke aega ja sai uuritud milles asi. Puksis küll loks sees, kuid kui kojamehed on kõige püstisemas asendis ei puutu juhipoolne ka mitte kõige parema tahtmisega vastu esiklaasi. Kuna tegutsesin väljas ei olnud tahtmist palju seal hakkima hakata ei jõudnud lahendusele eriti kaugemale, niisiis küsimus: Kas on võimalik kuidagi sealt altpoolt neid nurkasid ja/või asendeid muuta, et asja paremaks saada ?


Purjus inimese sõnad on kaine inimese mõtted
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 02.02.08 13:36 Tsiteeri


No painuta siis vart niipalju kui vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 02.02.08 18:34 Tsiteeri


mul jätab juhipoolne silmade eest nii tolli laiuse riba pühkimata, kaardilugeja oma pühib ilusti. kuu vanad kojemehed küljes. olen proovinud kojamehi omavahel vahetada, kuid ikkagi on ainult minu ees see puhastamatu sektor.
niipalju vahepeal abi on, et puhastan kojameest ennem sõitmist, aga selle kasutegur hävineb kohe kui keegi mulle ette satub(klaasipuhastusvedelik ei aita ka sellevastu)

kas see jama võib ka kuidagi olla seotud kojamehe liiga nõrga survega, või mingisuguse liigendite veaga?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 03.02.08 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
mul jätab juhipoolne silmade eest nii tolli laiuse riba pühkimata, kaardilugeja oma pühib ilusti. kuu vanad kojemehed küljes.


Kasuta jõudu ja suru hoob tihedamalt vastu klaasi, peaks mure lahedatud olema. Võid ka pisut varre-painutamist harrastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 03.02.08 17:15 Tsiteeri


Ise olen vart painutanud ja tulemus oli hea ja odav :D:P


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sinku
huviline

Avatar


Registreerunud 14.08.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 avant 2.6 V6

postitati 04.02.08 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
mul jätab juhipoolne silmade eest nii tolli laiuse riba pühkimata, kaardilugeja oma pühib ilusti. kuu vanad kojemehed küljes. olen proovinud kojamehi omavahel vahetada, kuid ikkagi on ainult minu ees see puhastamatu sektor.
niipalju vahepeal abi on, et puhastan kojameest ennem sõitmist, aga selle kasutegur hävineb kohe kui keegi mulle ette satub(klaasipuhastusvedelik ei aita ka sellevastu)

kas see jama võib ka kuidagi olla seotud kojamehe liiga nõrga survega, või mingisuguse liigendite veaga?

Seljuhul võib viga olla esiklaasis arvan, lihtsalt mingil osal klaasist on kivitäkkeid äkki liiga palju!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sass28
huviline



Registreerunud 14.10.07
Asukoht: Harku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 1995 Quattro 2.8 ,Audi 80 1.8 1987a

postitati 05.02.08 11:48 Tsiteeri


Oli sama viga, viilisin pisut seda alumist alumiiniumist osa, et kojamees saaks rohkem vastu klaasi minna. Loksu polnud mul kuskil ja kaardusse väänatud kojamehe varred mulle ei meeldi nüüd töötab ideaalselt:) Loogilist seletust ma selleks ei leidnudki(äkki on kojameeste ehitus läbi aegade muutunud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 05.02.08 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sass28
Oli sama viga, viilisin pisut seda alumist alumiiniumist osa, et kojamees saaks rohkem vastu klaasi minna. Loksu polnud mul kuskil ja kaardusse väänatud kojamehe varred mulle ei meeldi nüüd töötab ideaalselt:) Loogilist seletust ma selleks ei leidnudki(äkki on kojameeste ehitus läbi aegade muutunud?
painutasin neid veidi ja keerasin kojameeste otste mutreid rohkem kinni, väikene loks on neil veel sees.
esiklaasis võib viga küll olla, sest peale väänamist ja pingutamist läks küll paremaks, aga ikkagi on too triip alles.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]