Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6 (C5) ukseluku kohta küsimus (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1800)
clubmusic
huviline

Avatar


Registreerunud 04.06.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8, Audi A4 1,9 TDI

postitati 03.01.08 16:36 Tsiteeri
A6 (C5) ukseluku kohta küsimus



Tekkis vajadus parem esimene ukselukk ära vahetada kuna ust avades ei hakka tööle laevalgus ja jalgade juures olev valgus ning kompuuter ei näita et uks lahti. Sai siis romulast auto margi järgi uus lukk osta, aga töökojas vahetamisel tuli välja et pistik ei istu uuele lukule. Töökojast üteldi et mul on vaja 10 klemmiga pistikut ning see mis mulle romulast anti oli 8 klemmiga. Helistasin siis romulasse tagasi ja soovisin ümber vahetada kuid nemad nagu polegi kuulnud 10 klemmiga pistikust. Nad ütlesid et neil on vaid 8 ja 9 klemmiga ukselukud sellele mudelile. Äkki siis keegi oskab ütelda mitme klemmiga võiks olla A6 (C5) 1998. a. ukselukkude pistikud. Äkki saab ilma ise lahti kiskumata mingi vastuse :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andero
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinna lähedal
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 3.0 TDI Quattro

postitati 03.01.08 20:36 Tsiteeri


Minu autol (a6 99.a) on 9 klemmiga pistik. Arvan, et sinule läheb sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indr
huviline



Registreerunud 02.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.08 21:13 Tsiteeri


A6 98a.esiukse lukul 9-ne pistik.Kui sul seda vaja,võta ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 03.01.08 22:16 Tsiteeri


Selleks pole vast vaja vahetada kogu lukku. indr puhul on rikkis ainult see mikrolüliti, mis asub lukustuskeele alla ja on U kujulise plekkklambriga kinni, kuid jah aknaraam tuleb ikkagi välja võtta. Ma ei tea mis hinda küsitakse tagumiste lukkude eest, kui osta odavaim ukselukk ja sealt ainult mikrolüliti võtta. Tavaliselt hakkab jama tekitama vaskpoolne esiukse lukk, kuna see käib kõige rohkem lahti ja korpuses on võtmega lukku keeramiseks ava vahepuksi jaoks ning sealt veel võimalus niiskusele sisse pugemiseks. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 03.01.08 22:19 Tsiteeri


sorry indr,postitus oli mõeldud clubmusic-le


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
clubmusic
huviline

Avatar


Registreerunud 04.06.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8, Audi A4 1,9 TDI

postitati 04.01.08 15:46 Tsiteeri


tänud indr pakkumise eest kuid ma saan selle vale ukseluku ümber vahetada :) lihtsalt tahtsingi teada kas remondimees ei osanud lugeda või siis ei teadnud romulamehed 10 klemmiga pistikust midagi.
Samas küsiks kas uksepolster on kinni vaid kahe väikese kruviga või on mõni kruvi veel kusagile peidetud. Ukselingi all küll midagi näha ei olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andero
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinna lähedal
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 3.0 TDI Quattro

postitati 04.01.08 19:52 Tsiteeri


Ainult kahe kruviga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.4% - SQL: 67.6%]