Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Alcantara (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 3889)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 17.12.07 09:46 Tsiteeri
Alcantara



Tere,

Otsingust midagi asjalikku ei leidnud. Tegin selle teema, et teada saada ja levitada informatsiooni alcantara või selle asenduse kohta.

Kelle käest Eestis ja selle lähiümbrusest on võimalik osta alcantara't? Lisaks pakub huvi, millised on alternatiivid alcantara'le? Olen kuulnud ja näinud autosid, millede istmetel on kasutatud alcantara asendust vms. Lisaks palun märkige ära kogemused ja millised on hinnad.

Tänud ette

Marko


Edit:
1. Teema S2 foorumis
2. Mulgi antud link
3. ICE - Alcantara on selline kallis materjal (2x kallim kui naturaalne nahk), millega tehakse luksautode sisusid. Sisu hind u. 25-30kilo. Meenutab väliselt mocca-nahka (pööratud)
Esiistmete keskosade alcantaraga katmine, tagaistme katmine kunstnahaga ja alcantaraga, uksepolstrite katmine alcantaraga ning piilarite katmine alcantaraga u. 18000.-
Siimu masina salong


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 17.12.07 09:53 Tsiteeri


Prix666 minumeelest ka rääkis sellest kunagi, et neil vist kohapeal pole aga vist saab tellida vms ja tema käest saaks siis õhukest nahka mis sarnane alcantraga.
Ehk Prix666 ise kommenteeriks teemat.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 17.12.07 15:44 Tsiteeri


Ma võin sulle seda müüa vabalt, hind u. 1,5k meeter (laius 1,4m). Saadaval on ka aukudega (nii ümar kui kandiline).
Odavam "alcantara" nimega alcantras (tuntud kui Vienna) maksab u. 300.- meeter. Üks sobib autosse ja teine vaat et üldse mitte.
Alcantara vastupidavus on täiesti teisest puust, lisaks puhastamine.
Sa võid mulle külla tulla ning mõlemat materjali näppida.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 17.12.07 18:09 Tsiteeri


Siim, sa oled neid näidiseid mulle näidanud. Aus olla, siis mulle ei paku antud juhul huvi edasimüüjate informatsioon, kuivõrd maaletooja(d) ja nende kontaktid.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.0% - SQL: 74.0%]