Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kaskokindlustus vanale autole (Vastuseid: 45 | Vaatamisi: 8540)
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 19:29 Tsiteeri
Kaskokindlustus vanale autole



täna ajas mul harja punaseks teade, milles sain teada, mida arvab konjunktuuriinstituut b2 audi väärtusest, ühe komplekti uute kvaliteettootja rehvide väärtus umbes [img]galerii.tarmotomson.net[/img]

sai siis võetud ette kindlustusseltside tüütamine, et kas eestis üldse on võimalik kindlustada üle 20a vanust autot, mis ei ole kantud arvele uunikumina. enamus vastas kohe, et me üle 10/12/15 a vanuseid autosid ei kindlusta. põhimõtteliselt peaks see neile olema ju "easy money" kuna selliste autodega nagunii nii tihedalt ei sõideta, ja kui siiski, siis selliste autode omanikud hoiavad oma sõidukeid oluliselt rohkem.

siit ka siis küsimus, et kas keegi omab mingisugust kogemust või teab mõnda võimalust, et kuidas saaks ka ametkondade arvates vanarauale mingisuguse kaskokindlustuse teha. nagu te ka ise teate, mis hinda maksavad praeguseks nelivedused b2 couped ja sedaanid, siis ma ei ole huvitatud, et mõni suverehvidega ivan mu auto molekulideks rihib ja siis kindlustuselt neljakohalise summa saan põhjendusega: sul ju nii vana auto. selle raha eest ei ole võimalik enam sellist autot osta, rääkimata mingisse arvestatavasse korda tegemisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 07.11.07 19:41 Tsiteeri


Niisama ei saa vist jh kaskot nii vanale autole, olen kuulnud, et siis saab kui võtad liisingusse. Enam ei tehta vist üle kümne aastastele autodele ka kaskot, aga sõber võttis 13 aastat vana auto liisingusse ja sai kasko. Et nagu pangal oleks mingi tagataiski olememas, kui midagi peaks juhtuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rmadis
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 97a. A6 1.8T 97a.

postitati 07.11.07 20:06 Tsiteeri


Kui auto on pidevalt ühe ja sama inimese käes, näiteks ostsid auto 15 a. tagasi uuena poest, siis saad edasi kaskot teha.
Aga üldiselt alla 100000kr. maksvale autole ei pea kaskot tegema, kui liisid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 20:08 Tsiteeri


ma ei küsinud millele saab, vaid otsin võimalust/pakkujat, kes teeks üle 20a vanusele autole kaskot.
kui ma liisiks auto, siis ma marsiks lihtsalt mõnda kontorisse sisse ja teeks selle kasko, aga proovi sa nii vanale autole kaskot teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 07.11.07 20:13 Tsiteeri


Ega kindlustusseltsid hästi vist selliste vanade autode omanike peale ei vaata. Neid väga ei huvita kui haruldane või kui palju raha sa sinna sisse oled matnud. Ja see et kuubikul 20v kone vahel on ka ju tegelikult su enda probleem, kui just pole passi sisse kantud. Siit mu järgmine küsimus, kas mootori vahetus tuleks ametlikuks teha ja kui raske see on? Ma kardan, et läheb vist ümberehitusluba vaja.

Mind huvitab ka see, et kui palju kindlustused on sel juhul nõus vastu tulema. Kuigi alati on variant võtta auto ja raha ning ise korda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
Ega kindlustusseltsid hästi vist selliste vanade autode omanike peale ei vaata. Neid väga ei huvita kui haruldane või kui palju raha sa sinna sisse oled matnud. Ja see et kuubikul 20v kone vahel on ka ju tegelikult su enda probleem, kui just pole passi sisse kantud.

jutt ei ole antud hetkel 20vt kuubikust, vaid 84 aasta sedaanist.

Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
Siit mu järgmine küsimus, kas mootori vahetus tuleks ametlikuks teha ja kui raske see on? Ma kardan, et läheb vist ümberehitusluba vaja.


vastus arkist: ümberehitus ei ole lubatud.

eesti keeles: sul ei ole isegi mitte teoreetilist võimalust seda passi kanda.

Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
Mind huvitab ka see, et kui palju kindlustused on sel juhul nõus vastu tulema. Kuigi alati on variant võtta auto ja raha ning ise korda teha.


võtad 8k-st palju? sellega teed sa mida? ostad uued rehvid ja esituled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 07.11.07 20:45 Tsiteeri


Aga milleks sulle kasko, kui sina pole süüdi siis pole sul kaskoga ju mitte mingit pistmist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 20:48 Tsiteeri


ma küsin su käest veelkord hr k6veric: Mida sa hakkad peale selle 8000 krooniga, mis on auto väärtuseks mingite ametkondade paberite järgi (mis on aluseks kindlustusele väljamakseks)?

ostad uued rehvid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 07.11.07 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
Aga milleks sulle kasko, kui sina pole süüdi siis pole sul kaskoga ju mitte mingit pistmist.


Kui tarmo B2 sõidetakse sisse, siis arvatavasti juba väikese avarii puhul ütleb kindlustus, et seda autot pole mõtet taastada. Kasko puhul ei ole asi nii lihtne.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 07.11.07 20:50 Tsiteeri


No seda ma siin isegi pidevalt mõtlen, et mis nende "vanakestega" teha. Olen näiteks Soome süsteemiga mõnevõrra kursis, kuid kõik seal hakkab sellest, et iga muutus on ka nn. ARK'ile teada jne...
Aga huvitav, kui isegi oleks see Tarmo soovitud kasko, siis kust võtab hiljem kindlustus näiteks Coupe kuubiku tagatule või UR-i stange, kui mingi 2007 aasta Kasko kindlustusega ja firma autoga Ivan mulle sisse sõidab.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 20:55 Tsiteeri


arvatavasti tuleb leppide hetke seisuga ja vältida neid ivanne. leppida siis sellega et ei ole vöimalik teha kaskot.


EDIT: kui hetkel vanad quattrod (b2) maksavad 40-60t siis kirsa juttu lugedes arvan ma ka et asi nii hull ei ole. neid ju hetkel müügis millest kindlustus onu ka kindlasti aru saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 07.11.07 20:58 Tsiteeri


Minu arust ei ole asi nii hull.
Kui minu 200-le sisse sõideti, siis hinnati autot keskmise turuhinde järele ja see number oli 35 tuhat.

Keskmine tavaline 1989a sigar maksis eelmine sügis kindlasti kõvasti vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:00 Tsiteeri


No kui sulle sisse sõidetakse siis kaskost pole kasu midagi, kasko seda ei korva, seega on ju asi täiesti mõttetu!?

Või ma eksin...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:02 Tsiteeri


84 aasta audi 80 quattro
saksas neliveduste hind 1000-3500 eurot
see teeb keskmiseks hinnaks veidi üle 2000 euro
kui nad isegi kuidagi selle praegukäibeloleva väärtuse kolmekordistaks, siis ma ei saaks ka parima tahtmisega selle raha eest antud autot oma hoovi, rääkimata sellisesse korda tegemisest, mis mul auto hetkel on. väga heas korras b2-d rändavad ka saksas käest kätte hinnaga 3000-6000 eurot.

ja kirsa, konjul on savi, kas sul on fwd või q.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A1
huviline



Registreerunud 28.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:07 Tsiteeri


Kui nüüd emotsioonid ja sentimentaalse väärtuse kõrvale jätaksid, siis Sinu B2-e väärtus ongi paar-kolm jooksu rehve. Veel.

2 kuud tagasi sai teemat uuritud 1956. a ameeriklasele Laki tn IF-is. Ideeliselt saaks summat (ja kuumakset) ise valida. Kindlusta kasvõi triljon kroonile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 07.11.07 21:09 Tsiteeri


Lisa varustust ju arvestatakse kui autot hinnatakse. Võta seda nelivedu kui lisavarustust siis. Ma arvasin, et hind võetakse keskmise sama varustusega auto kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A1
Kui nüüd emotsioonid ja sentimentaalse väärtuse kõrvale jätaksid, siis Sinu B2-e väärtus ongi paar-kolm jooksu rehve. Veel.


sa vist ei ole eriti antud auto hindadega saksas kursis?

Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
Lisa varustust ju arvestatakse kui autot hinnatakse. Võta seda nelivedu kui lisavarustust siis. Ma arvasin, et hind võetakse keskmise sama varustusega auto kohta.


ma võin ju kasvõi üle kullata, point on see, et Üle 15a vanusele autole tundub eestis kasko saamine võimatu, olenemata turuväärtusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: A1
Kui nüüd emotsioonid ja sentimentaalse väärtuse kõrvale jätaksid, siis Sinu B2-e väärtus ongi paar-kolm jooksu rehve. Veel.


sa vist ei ole eriti antud auto hindadega saksas kursis?


miks peaks olema kursis saksa hindadega?
elad eestis ju koos oma b2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
miks peaks olema kursis saksa hindadega?
elad eestis ju koos oma b2


ja eestis on mitu b2q-d müügis?
hetkel siis:
1. fwd 80
2. fwd 90
3. fwd coupe

ja ongi kõik, mitte ühtegi nelivedust

sorry, eksisin, üks nelivedune coupe siiski on: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/730/auto_php-id=353730-www_auto24_ee.html

aga sellest hetkel vähe kasu, kuna 80 ja coupe on erinevad mudelid :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
miks peaks olema kursis saksa hindadega?
elad eestis ju koos oma b2


ja eestis on mitu b2q-d müügis?

no ei uuri just igapäev palju neid just on aga pakun et 1-2 ikka.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:23 Tsiteeri


ma väga vabandan :D kui eksin nüüd aga see
valge kas maha müüdud vöi raha otsa saanud ja ei saa kuulutada enam



EDIT: aga selgus jah et see masin on juba MÜÜDUD


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
miks peaks olema kursis saksa hindadega?
elad eestis ju koos oma b2


ja eestis on mitu b2q-d müügis?
hetkel siis:
1. fwd 80
2. fwd 90
3. fwd coupe

ja ongi kõik, mitte ühtegi nelivedust


Ja kust see info pärineb? Auto24 ei ole kogu Eesti turg, eriti veel vanade autode kohalt


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ja kust see info pärineb? Auto24 ei ole kogu Eesti turg, eriti veel vanade autode kohalt


kahjuks pärineb ka konjunktuuriinstituudi info täpselt samast kohast ja kui antud aastal antud mudelit müügis ei ole, siis võetakse viimane aeg, mis neil tabelis on ja lahutatakse ekspluatatsiooni 5% aastas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.07 21:29 Tsiteeri


ja aru ma ei möista miks peaks kindlustus onu arvestama saksa hindadega?
ma elan eestis ja näiteks nigeerias on a100 hinnas ja kindlustus peaks selle hinnaga arvestama vöi?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 07.11.07 21:31 Tsiteeri


ah et miks ei saa kindlustada?
no palju oleks meil vanade vaevu vaevu sõitvate masinatega "avariisid" mis on kindlustatud "ettenägelikult" näiteks 100k peale?
Süsteem on karm, aga see eest ebaõiglane.


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.9% - SQL: 52.1%]