Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Tsingitud kere (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3551)
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 04.10.07 22:17 Tsiteeri
Tsingitud kere



...lugesin foorumist ja sain enam vähem selgeks,et AUDI üldjuhul tsingitud kerega alates 85 a.
siiski usutleks veel üle,et kas kas ei ole vahepeale tekkinud mudeleid mingist aastakäigust kus seda ei esine?
...mõne jaoks vist loll küsimus-aga siiski;)
enda omaga olen väga rahul ja soovitasin ka esivanematel AUDI soetada ja valikusse jäi 80 91 a. oma.
AUDI juba pelgalt selle pärast,et ei viitsi selle roosteussiga maid jagada;)
kui kellegil on siinkohal ka miskit huvitavat pakkuda-siis ootan kiirelt pakkumist.
hind peaks jääma kuni 20000.-
...sport vedrustust jne. mitte pakkuda-nad juba pensionärid:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 05.10.07 09:52 Tsiteeri


Jah, on mõned uuemad mudelid, millel ei ole tsingitud kere. Tegemist A8 mudelitega, millel on alumiinium kere.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.07 10:42 Tsiteeri


Lisaks alumiiniumile pole R8 süsinikplastist osad ka tsingitud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.10.07 11:00 Tsiteeri


Võta auto24 lahti, otsi audi 80't aastatest 89+ hinnaga kuni 20k ja valik on F*kking lai - jookse ringi ja katseta ning lõpuks tee valik ja osta ära. Paned ehk mõned nipetnäpet sendid juurde, et pill ka korras oleks ja vanemale generatsioonile sõitmiseks aastateks mõistliku hinna eest ;) Ja mõni roostetäpp vana värvi alt on pigem hea märk, kui liiga sile ja ilus asi, mille värv sirab ja on poleeritud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 05.10.07 11:44 Tsiteeri


Läheb isegi teemasse siis minu küsimus:
C4 kere Avant. Kuskil roostet pole, kunagi enne värvimist oli ustel alumine serv värvist prakt. puhas, tsink haljendas aga ei roostetanud grammigi.
Aga tagumine luuk, sealt paistab et mõned kohad vaikselt mullitavad. Ei midagi hullu, aga olen tähele pannud seda, et näiteks peres olev Golf 4 ka luuk roostetab ja sama olen kohanud ka A4 puhul..
Et kas siis luuk ei ole tsingitud, või on seal mingi muu faktor.?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 05.10.07 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Läheb isegi teemasse siis minu küsimus:
C4 kere Avant. Kuskil roostet pole, kunagi enne värvimist oli ustel alumine serv värvist prakt. puhas, tsink haljendas aga ei roostetanud grammigi.
Aga tagumine luuk, sealt paistab et mõned kohad vaikselt mullitavad. Ei midagi hullu, aga olen tähele pannud seda, et näiteks peres olev Golf 4 ka luuk roostetab ja sama olen kohanud ka A4 puhul..
Et kas siis luuk ei ole tsingitud, või on seal mingi muu faktor.?


Pigem on see avarii tagajärg, mis halvasti likvideeritud.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uunox
huviline



Registreerunud 31.10.05
Asukoht: Tallinn/Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.4D C4, Space Wagon 1,8TD

postitati 05.10.07 18:47 Tsiteeri


ei pruugi olla avarii - endal roostetab sedaanil luugi alaäär samuti ja vanemate sama aasta Avandil samamoodi. Mõlemad luugid olen lahti võtnud ja ei leia seestpoolt vähimatki jälge, et seal kunagi midagi nt kõver või muidu kannatada oleks saanud. Ilmselt... see lihtsalt on nii, samamoodi nagu ustel liistude juurest kooruv värv


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 05.10.07 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: uunox
ei pruugi olla avarii - endal roostetab sedaanil luugi alaäär samuti ja vanemate sama aasta Avandil samamoodi. Mõlemad luugid olen lahti võtnud ja ei leia seestpoolt vähimatki jälge, et seal kunagi midagi nt kõver või muidu kannatada oleks saanud. Ilmselt... see lihtsalt on nii, samamoodi nagu ustel liistude juurest kooruv värv

Tagumistel luukidel on paha komme talviti lund ja jääd kere ja luugi vahele koguda. Autoga sõites luuk liigub tihendite ja hingede peal ja hõõrub värvikihi vastu jääd maha, millele kevadel järgneb rooste.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 06.10.07 12:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Läheb isegi teemasse siis minu küsimus:
C4 kere Avant. Kuskil roostet pole, kunagi enne värvimist oli ustel alumine serv värvist prakt. puhas, tsink haljendas aga ei roostetanud grammigi.
Aga tagumine luuk, sealt paistab et mõned kohad vaikselt mullitavad. Ei midagi hullu, aga olen tähele pannud seda, et näiteks peres olev Golf 4 ka luuk roostetab ja sama olen kohanud ka A4 puhul..
Et kas siis luuk ei ole tsingitud, või on seal mingi muu faktor.?


Mul olid väiksed mullid uste alumistel äärtel (allpool liistu siis). Ja tegu on 2001 aasta autoga, tunduvalt uuem kui sinul, aga täpid olid peal juba. Kusjuures seda täpi teemat olen päris paljudel A6 märkanud. Pealt vaatad et noh on jah väike mullike aga kui vibraga metallini välja olen lasknud siis tuleb sealt rooste laiguke välja. Enamus juhtudel pole need detailid varem ka värvitud, lihtsalt hakkab seestpoolt mulle ajama.

Mis puudutab tagaluuki, siis näiteks mul on sama jama (sedaan kerega). Luugi sisemine alumine äär roostetab kergelt. Peale selle olid mul tagaluugi polstri kruvid nurkades kinni roostetanud :S. Tagaluuk jah selline sitt koht lihtsalt kus jookseb vesi ja talvel ka soolavesi päris tihti läbi, nii ta pikapeale roostetama hakkab kui mõni vigastus ka veel juurde tekib.

See kui värvi tsingi pealt maha viskab, siis on tegu enamasti mingi tehase praagiga. Mingi asi on veits võssa läinud ja värv koorub maha. Ei ole ainult audidel nii, esineb ka teistel markidel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.5% - SQL: 66.5%]