Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Istme kriuks! (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1342)
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.07 21:31 Tsiteeri
Istme kriuks!



täna avastasin kui paar inimest autos oli (suht palju söidan üksi) ja oli vaja rääkida ning muusika vait oli et taga luuk ja minu iste (juhi) nagiseb ja luuk koliseb ikka mehiselt. luugiga ehk oskaks midagi ette vötta (muidugi kui on ideid siis vöib keegi seda jagada kuidas vaiksemaks saada) aga juhi iste? ma ei oskaks esimese laksuga nagu kuskilt lahti vötta vöi ölitada. ei usu et see eriti vöimalik olekski. on mingeid ideid istme ja ehk ka luugi suhtes. ega muidugi tee ei ole ka köige parem kust ma seda kriuksu kuulen aga ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 16.09.07 11:14 Tsiteeri


Luuk vb lihtsalt liiga lõdvalt lukus kinni. Liiguta seda (mis iganes selle asja nimi on kuhu lukk kinni jääb) natsa kaugemale, sis hoiab luuki kõvemini kinni. Ja luugi nurkades peaksid mingid kummi junnid ka olema, nendega annab ka regullida.

Istme kohta niipalju, et ainuke koht mida sa õlitada saad on siinid kus peal ta liigub. Ehk sinu ainuke lootus on et seal krigiseb, kui sul sees juba midagi krigiseb sis ei aita vist midagi. Proovi panna mingit määret vms siinidele, vaata kas aitab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.07 11:18 Tsiteeri


siinid ei krigise, krigiseb tavaliselt kas kannialuse-seljatoe liigendist, või raami ja istmepolsterduse vahelt, selle teise vastu suurt midagi teha ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.7% - SQL: 75.3%]