Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Teisaldatavava veokonksu eemaldus A4 (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 3302)
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 21.06.07 18:44 Tsiteeri
Teisaldatavava veokonksu eemaldus A4



Probleem selles, et mul hakkas teisaldatav konks logisema ja mõtlesin, et võtan ära ja panen uuest kinni (ju siis oli lukust lahti) aga ei ma ei saa seda kätte, mitte kuidagi ei oska. Nüüd ta mul siis koliseb ja see häirib väga.

Või oskab keegi soovitada mõnda key-word'i mille abil googeldada? Kahjuks ise ei leidnud.

Autoks A4 sedaan 95a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vanja
huviline



Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel liikurita

postitati 22.06.07 06:45 Tsiteeri


Millise lukustusega ta sul on? Kas see on võtmetega külje pealt? Mul endal muidu ka jama, võti läheb sisse aga lahti ei tule, ise ka nõutu. Alguses ei läinud võti ka sisse, mustust oli täis, siis lasin 40WD õli täis, nüüd käib võti ilusasti sisse kuid lahti ei tee. Järsku on seal mingi nipp?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 22.06.07 11:50 Tsiteeri


Vot samasugune, veel on nagu keeratav ratas seal ümber lukuaugu, nagu käepide. Igastahes seda proovisin keerata, mitte kuhugi poole ei liigu ning võtmega ka keerasin igale poole ja ei miskit. Aga kohe lähen teen pildi, siis saab vast paremini aru.

Edit: Nüüd pilt


http://www.zone.ee/raunzx2/Konks.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kotkas06
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A4 avant1,9 TDi

postitati 26.06.07 15:42 Tsiteeri


proovi seda ratast välja tõmmata sealt ja siis keerata mul töötab nii


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 26.06.07 16:15 Tsiteeri


Võti sisse ja keerad võtit. Siis tuli tõmmata seda ratast välja ja keerata. Kui konks lahti ei tule, siis las sõber äigab samal ajal haamriga vastu konksu.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 27.06.07 10:01 Tsiteeri


Vot selle leidsin ma isegi üles ja ka proovisin ja leotasin igate pidi konksu aga see ratas ei liigu ei edasi ega tagasi. Igastahes nii jah ta siis käib ja eks ma vaikselt nokin sellega.
Muidugi konks on mul praegu ikka väga lahti - vast 2-3cm annab paremale-vasakule liigutada ja natuke üles-alla ka.
Niipalju sain ka veel teada, et mul on siis lukusti juba lahti aga need kuulikesed mis fikseerivad konksu, hoiavad mul konksu veel küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 27.06.07 17:27 Tsiteeri


Vot see on üks igavene nöök lahendus. Ei saa mina seda konksu kunagi ilma haamrita külge ega küljest ära. Tavaliselt külge panek on hullem kui ära võtmine. Ilmselt pead talle veel haamriga lähenema. Lõpuks kukub küljest ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 27.06.07 17:38 Tsiteeri


Pikalt küljes hoidmine on surm nendel konksudele.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kotkas06
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A4 avant1,9 TDi

postitati 29.06.07 13:04 Tsiteeri


mu autol õnneks töötab korralikult kui vaja ei lähe keeran küljest ära kuskilt kuulsin et näpumeestele pidid need meeldima nii et parem karta kui kahetseda pärast tuleb kogu kupatus uus osta ja paigaldada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 08.07.07 23:57 Tsiteeri


Nii, vahepeal olen konksu küljest ära saanud ja tundub, et suht valutult. Nimelt koksisin seda ratast, mida pöörates saab konksu lahti kergelt haamriga, see ratas liikus sisse poole ja hakkaski keerama. Enne leotasin veel natuke roostesurmaga ja liigub nagu uus :) Muidugi nüüd määrisin tõrvamäärdega ka seda, et konks enam kinni ei jääks.

Nüüd aga veel üks küsimus - nimelt mul pole seda katet, mis konksu augu ette käib ja mida võiks sinna panna? Kas tõesti on kondoom kõige mõtemak asi? (Veniv, tihe ja piisava jämeduse/pikkusega)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kotkas06
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A4 avant1,9 TDi

postitati 22.07.07 08:20 Tsiteeri


kuhu augu ette kas sinna kuhu konks sisse käib mul ei ole seal midagi ees


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 22.07.07 17:48 Tsiteeri


Sinna jah.
Lihtsalt ma arvan, et kui mingit katet pole läheb igasugu [roppus] sinna sisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 24.07.07 10:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Nii, vahepeal olen konksu küljest ära saanud ja tundub, et suht valutult. Nimelt koksisin seda ratast, mida pöörates saab konksu lahti kergelt haamriga, see ratas liikus sisse poole ja hakkaski keerama. Enne leotasin veel natuke roostesurmaga ja liigub nagu uus :) Muidugi nüüd määrisin tõrvamäärdega ka seda, et konks enam kinni ei jääks.

Nüüd aga veel üks küsimus - nimelt mul pole seda katet, mis konksu augu ette käib ja mida võiks sinna panna? Kas tõesti on kondoom kõige mõtemak asi? (Veniv, tihe ja piisava jämeduse/pikkusega)


Revalis peaks see kate kohe olemas olema. A6 kunagi lõhkusin kõrva, sain kohe uue, hind ei olnud midagi hullu, äkki 120.-? Ei mäleta täpselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 24.07.07 12:08 Tsiteeri


Vot ise mõtlesin ka Revali peale, aga kartsin ,et hind vbl metsik.
Igastahes tänan ja lähen uurin :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 11.09.08 20:39 Tsiteeri


oskab keegi juhendada kuidas selle teisaldatava konksu lahti saaks, kui see võti puudu on?

(80 b4, tehase teisaldatava konksuga)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 12.09.08 06:55 Tsiteeri


Igastahes minul oli võtmeks võtme toorik lihtasalt, proovi, äkki ka Sinul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.09.08 07:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Igastahes minul oli võtmeks võtme toorik lihtasalt, proovi, äkki ka Sinul.
süütevõtme toorikut mul pole. millise võtme toorikuga võiks proovida?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 12.09.08 09:51 Tsiteeri


See on lihtne väike võti, mina ostsin võtmetegemis kohast ca 20.-
Kui Su konksul näeb võtme ava samasugune välja nagu siin http://www.zone.ee/raunzx2/Konks.jpg, siis saad toorikuga proovida. Võtme keele osa on ca 26mmx6mm. Õhtul võin võtmest pildi teha.

Lisaks oled Sa kindel üldse, et Sul lukus on? Ma arvasin ka, et mul lukus aga tegelikult oli lihstalt kinni jäänud. Ca 1h leotamist ja kopsimist jne ja saingi lahti, lukus tegelikult ei olnudki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.09.08 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Lisaks oled Sa kindel üldse, et Sul lukus on? Ma arvasin ka, et mul lukus aga tegelikult oli lihstalt kinni jäänud. Ca 1h leotamist ja kopsimist jne ja saingi lahti, lukus tegelikult ei olnudki.
kindel küll pole, ostes oli konks küljes ja mina seda siiani sealt ära pole saanud. ratas veidikese keerleb ja kang hakkab rohkem loksuma, kuid lahti ma seda ei saa.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.09.08 12:10 Tsiteeri


Mina puurisin oma ühel isendil luku südamiku välja, kuna asi oli nii kinni oksüdeerunud, et ei aidanud ussi- ega püssirohi. Hiljem pead lihtsalt olema hoolas, et ei unustaks seda konksu sinna taha kui liiga lihtsaks selle "ära võtmise" teed. Kui mingit tungivat vajadust pole seda konksu kätte saada, siis las ta olla seal taga "kinni idanenud" olekus ja rahu majas. Ongi talvel libedaga rahulikum sõita, ei pea iga väikse plõksu pärast pabistama, mis tagant tulija libisedes võib tekitada. Endal olid muud põhjused, miks pidin konksu lukusüdamiku "eemaldama".

Originaalis toimivad enamus konksud nii, et kui asi pagassis vedeleb, siis jääb võti sisse ja välja ei tule (võtme peal on ka väike korgike võtme murdumise kaitseks). Kui autole külge pistad, saad ka võtme kätte. Ega see süsteem eriti kaua ei toimi, sest tavaliselt kaotatakse see võti välja tõmmatult ära ja kui külge jäetakse, siis on "asjatundjad" juba maiad. Mina ühe unustasin koos võtmega külge, teist enam ei unusta :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.09.08 12:41 Tsiteeri


kinni on ta seal üsna korralikult, oluliselt ei loksu. lahti tahtsin puht sellepärast saada, et kui juba teisaldatav on, siis võiks seda ka teisaldada saada.

kuidas tal muidu see käru valgustuse/elektri pisik olema peaks, praegu on see stange all peidus, auto pikiteljega risti. seepärast on käru juhtmete ühendamine veidi keeruline ja manööverdades jäävad need vahepeal ikka väga pingule. ühest teisest teemast lugesin, et tegelikult peaks vähemalt a4 puhul see pistik vajadusel stange varjust välja keerduma, kuid minuoma just eriti lihtsalt ei liigu(päris lõhkuma pole ka julgenud hakata). on sellel mingi nipp, või on lihtsalt aeg oma töö teinud ja pistik on oma kohale kinni mädanenud?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.09.08 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
kinni on ta seal üsna korralikult, oluliselt ei loksu. lahti tahtsin puht sellepärast saada, et kui juba teisaldatav on, siis võiks seda ka teisaldada saada.

kuidas tal muidu see käru valgustuse/elektri pisik olema peaks, praegu on see stange all peidus, auto pikiteljega risti. seepärast on käru juhtmete ühendamine veidi keeruline ja manööverdades jäävad need vahepeal ikka väga pingule. ühest teisest teemast lugesin, et tegelikult peaks vähemalt a4 puhul see pistik vajadusel stange varjust välja keerduma, kuid minuoma just eriti lihtsalt ei liigu(päris lõhkuma pole ka julgenud hakata). on sellel mingi nipp, või on lihtsalt aeg oma töö teinud ja pistik on oma kohale kinni mädanenud?

Roni kuskile kanalisse, siis näed liigendit mispidi asi liigub ning roostelahustiga leotades aja uuesti käima. Murdma pole jah eriti mõtet hakata, kuigi vaevalt see konstruktsioon nii lihtsalt läbi roostetab :) Ja kui see asi sul juba Teisaldatav on, siis millega sa seda asja "võõraste tegelaste poolt" teisaldamatuks muudad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 12.09.08 15:37 Tsiteeri


No mina hoian nüüd konksu pagassis, varuratta sees.
Pistik on jah liigendiga liigutatav ja samuti on see ajapiku kindlasti kinni roostetanud. Igasugu määrdeid vahele ja lahti leotama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.09.08 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
No mina hoian nüüd konksu pagassis, varuratta sees.
Pistik on jah liigendiga liigutatav ja samuti on see ajapiku kindlasti kinni roostetanud. Igasugu määrdeid vahele ja lahti leotama :)
ma unustasin enda masina konksu võtme august päeval pildi teha, aga kui viitsid tee pilt enda võtmest. hakkan vaikselt katsetama kas mul saab üldse ilma seda lukku lõhkumata konksu kätte.
isegi kui konksu kätte ei saa, siis selle pistiku pean igaljuhul liikuvaks saama


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 12.09.08 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
kindel küll pole, ostes oli konks küljes ja mina seda siiani sealt ära pole saanud. ratas veidikese keerleb ja kang hakkab rohkem loksuma, kuid lahti ma seda ei saa.


Mul ka võtit ei ole. Keerad seda ratast natuke siis konks hakkab loksuma. Proovi seda ratast teistpidi keerata kas loks jääb vähemaks.
Revalist uurisin ka. Öeldi et odavam minna mõneluksepa juurde. Nemad põhimõtteliselt vahetavad konksu ära. Ehk siis maksad uue konksu hinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.2% - SQL: 48.8%]