Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Millega määrida katuseluugi liigendeid ja siine? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1866)
symbo
huviline



Registreerunud 29.05.05
Asukoht: Maardu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3 ja Audi 100 2,3 R5

postitati 15.06.07 10:14 Tsiteeri
Millega määrida katuseluugi liigendeid ja siine?



Oman seda vanemat vändaga varjanti ja keeramine natuke raskeks muutunud.Määriks aga millega,ega ometi selle va solidooliga?Ette tänades.


nr.247
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 15.06.07 10:42 Tsiteeri


MINA ARVAN ET MINGI ÕLIGA :D:D Äkki universaalõli teeb paremaks.Proovi universaalset õli.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 15.06.07 11:29 Tsiteeri


Proovi leida kuskilt PTFE baasil määrdeõli.Müügil aerosoolides.Kindlasti on olemas MOTIP tootesarjas.Väga heade määrimisomadustega,tekitab tugeva õlikelme,samas ei võta igasugust tolmu ja prügi eriti külge.Samuti parim määre uksehingedele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.06.07 11:56 Tsiteeri


Whie Grace (õigekirjapildis pole päris kindel) - aga töötab! Proovitud. (Kasutatakse auto uksehingedel)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 15.06.07 12:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Whie Grace (õigekirjapildis pole päris kindel) - aga töötab! Proovitud. (Kasutatakse auto uksehingedel)


White Grease'l on minu kogemuste põhjal üks viga.Pikemas perspektiivis muutub see muidu mõnusalt vedel määre,rõvedalt paksuks seebitaoliseks massiks.
Katuseluugi siinid on suht palju ka päikesevalgusele avatud.Minuarust see määre päikesega läheb eriti käest ära.Samuti tänu oma võitaolisele olemusele liimub sinna igasugune tolm ja muu jama.Audi klaasiajamites kasutatakse samuti White Grease määret,kes neid ajameid on laiali kiskunud see teab millest ma räägin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 16.06.07 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Whie Grace (õigekirjapildis pole päris kindel) - aga töötab! Proovitud. (Kasutatakse auto uksehingedel)


White Grease'l on minu kogemuste põhjal üks viga.Pikemas perspektiivis muutub see muidu mõnusalt vedel määre,rõvedalt paksuks seebitaoliseks massiks.
Katuseluugi siinid on suht palju ka päikesevalgusele avatud.Minuarust see määre päikesega läheb eriti käest ära.Samuti tänu oma võitaolisele olemusele liimub sinna igasugune tolm ja muu jama.Audi klaasiajamites kasutatakse samuti White Grease määret,kes neid ajameid on laiali kiskunud see teab millest ma räägin.
Krt. minu arust vastupidi - täiesti tolmu - ja vett tõrjuv asi tundub olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.8% - SQL: 73.2%]