Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kliima mootorid A6 (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1345)
Energeetik
huviline



Registreerunud 03.12.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 - C4

postitati 20.05.07 10:26 Tsiteeri
Kliima mootorid A6



Olen siin mitu aega juba tuhninud kuid ühest vastust küsimusele kus asuvad kliima mootorid pole leidnud. Kui kas selline teema kusagil on siis antagu mulle andeks ja juhatage sinna. Auto on 96 aasta A6
Probleem siis selline, et peale edukat talve üleelamist hakkas kliima streikima. Esimene probleem oli, et ei puhunud külma kui lumehelbekese aktiveerisin. See probleem kadus kui korra kliima kaitsme tööpealt eemaldasin ja tagasi panin. Teine ja kestev probleem on, et õhku puhub sealt kus ise tahab - s.t. et algul puhus jalgadel ja aknale ning ei puhunud salongivõredest. Peale eelpoolkirjeldatud kaitsmetrikki puhub ainult salongi ja ei puhu kusagile mujale (mässa nende nuppudega kuidas taha). See oli siis lühikene ülevaade olukorrast.
Nüüd küsiks siis, et kus asuvad need kurikuulsad mootorid mis klappe liigutavad (pidi neid neli olema) ning kuidas neile ligi pääseda. Täpsemalt huvitab loomulikult see mootor (id) mis õhu liikumist juhib.
Kas keegi teab mootorite ehitus/tööpõhimõtet - on need tagasisidega samm-mootorid või lihtsalt kinni-lahti põhimõttega klapid/mootorid. (ehk siis kas klapp käib ainult kinni ja lahti või on tal ka mingi vahepealne asend olemas)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.07 19:00 Tsiteeri


See nö. sooja-külma õhu klapi mootor kindlasti reguleerib ennast sujuvalt (võib igas suvalises asends olla), teiste kohta ei tea. Natuke imelik, et 2 mootorit korraga jamasid sul ja kaitsme välja võtmine/tagasi panek asja muutis. Äkki hoopis kliima plokk "kalab"? Ühes teemas soovitatid kliima plokil juhtmed küljest võtta ja nende juhtmete kaudu igasse mootorisse 12 V sisse lasta, mõnikord pidi aitama.
A6 kohta täpselt ei tea, aga võibolla on isegi samamoodi nagu mul 94 a 100-l: üks mootor igatahes on kapoti all soojendusradika/vendika otsas, juhi poolel, üsna salongipoolse ääre ligidal. Teist olen näinud salongis kõrvaistujapoolt alt armatuuri alla (keskele suunas) vaadates, teisi kahte pole näinud, vist peab mõned asjad eest ära võtma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 20.05.07 19:32 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39705


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 23.3% - SQL: 76.7%]