Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kasko ja rooste garantii (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1867)
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 04.05.07 17:53 Tsiteeri
Kasko ja rooste garantii



Esmalt oleks mul küsimus, et kui kaua on audi kerele rooste garantii?
Mure ise on selline, et juhtus väike plekimõlkimine ja nüüd kasko remont ootamas.Kui autole nüüd paigaldatakse Bosa poritiib siis kes garanteerib, et sellele osale ka rooste garantii kehtib?
Või on Bosa selles suhtes ka kvaliteetne, et polegi muretsemiseks erilist põhjust?
Kas peaks nõudma kindlustuselt orig.osa paigaldamist milles ma sügavalt kahtlen, et seda tehakse.Kuidas antud olukorras käituda?
Auto ise on 5a.vana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 04.05.07 17:57 Tsiteeri


tavaliselt ikka panevad a varu osasi vähemalt mulle väideti nii aga ei tea kui õige see jutt on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
auditibi
huviline



Registreerunud 31.07.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4

postitati 04.05.07 18:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Esmalt oleks mul küsimus, et kui kaua on audi kerele rooste garantii?
Mure ise on selline, et juhtus väike plekimõlkimine ja nüüd kasko remont ootamas.Kui autole nüüd paigaldatakse Bosa poritiib siis kes garanteerib, et sellele osale ka rooste garantii kehtib?
Või on Bosa selles suhtes ka kvaliteetne, et polegi muretsemiseks erilist põhjust?
Kas peaks nõudma kindlustuselt orig.osa paigaldamist milles ma sügavalt kahtlen, et seda tehakse.Kuidas antud olukorras käituda?
Auto ise on 5a.vana.


kuni 5 a vanustele autodele on a varuosad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
auditibi
huviline



Registreerunud 31.07.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4

postitati 04.05.07 18:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Esmalt oleks mul küsimus, et kui kaua on audi kerele rooste garantii?
Mure ise on selline, et juhtus väike plekimõlkimine ja nüüd kasko remont ootamas.Kui autole nüüd paigaldatakse Bosa poritiib siis kes garanteerib, et sellele osale ka rooste garantii kehtib?
Või on Bosa selles suhtes ka kvaliteetne, et polegi muretsemiseks erilist põhjust?
Kas peaks nõudma kindlustuselt orig.osa paigaldamist milles ma sügavalt kahtlen, et seda tehakse.Kuidas antud olukorras käituda?
Auto ise on 5a.vana.


kuni 5 a vanustele autodele on a varuosad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 04.05.07 18:24 Tsiteeri


Okey.Aga kui nüüd saab külge A osa siis kas esindus ka seda aksepteerib kuna paigaldus pole teostatud esinduses?
Kuidas mina kui klient seda kontrllima peaksin kas sai A osa või mitte.Mul esimene kasko kogemus ja sellepärast ka sellised küsimused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.07 18:45 Tsiteeri


roostegarantii on 12a
paigaldada tuleb selline osa, et garantii ei katkeks, kindlustus ei saa selle nõude vastu vaielda

äkki uurid revalist järgi, millise osa ja kus paigaldamist nad nõuavad, et garantii jätkuks

uute autode kaskojuhtumid tehakse küll esinduses korda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.3% - SQL: 67.7%]