Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varastatud Audi A8 tumesinine (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 4984)
Kopu
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,5TDi, 2004

postitati 09.03.07 09:00 Tsiteeri
Varastatud Audi A8 tumesinine



Varastatud täna öösel numbrimärgiga 600 AVM Tumesinine


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 09.03.07 09:41 Tsiteeri


Kust kandist?


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.07 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kopu
Varastatud täna öösel numbrimärgiga 600 AVM Tumesinine


No ikka võiks vähe andmed kah panna, A8'aid ju 3 erineva keretüübiga...Lisaks võiks panna ka mootori, sest sõltuvalt mootorist on ka välimusel erinevused (diisel, bens ja 6,0). Lisaks hakkab mulle jällegi see kah silma, kui auto vastu tuleb, kas on xenon, tavalised tuled või siis hoopis bi-xenon.

Aastat on siis 94 või 07!?

Lisaks lisa veel seda, et kust linnast ning kust linnaosast varastati.

Mida rohkem infot jagad seda suurema tõenäosusega üles leiad. Kui ainult numbri ja värvi lisad, siis näiteks mina ei suuda küll seda numbrit meelde jätta ja kui kohtangi tumesinist A8'at siis ei oska selle peale midagi teha ja ma enam kui kindel, et autol juba teised numbrid (kui peaks liikuma).

Ei midagi paha pärast aga liigun väga palju Tallinnas ringi ja tean väga paljusid Audisid ning jälgin kah neid aga kui vaid numbri järgi peaks otsima, siis minu abi jääks suht minimaalseks.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taritz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Tallinn, Kiisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 S-Line 2005

postitati 09.03.07 10:20 Tsiteeri


Kurb, kolme päeva jooksul juba kolmas A8 varastatud :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 09.03.07 13:37 Tsiteeri


Hiljuti oli juba juttu mingist bande vabanemisest kui Kristiines A6 kallal käidi, ei tea kas samad vennad tulid "puhkuselt" tagasi tööd tegema... Päris karm kui kolmas masin juba:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 09.03.07 17:33 Tsiteeri


Väike väljavõte www.pol.ee andmebaasist...

100ASO sõiduauto AUDI A8 QUATTRO Tumesinine WAUZZZ4DZWN017093 Põhja politseiosakond 04.03.2004
608AXS sõiduauto AUDI A8 Hõbedane WAUZZZ4DZTN007031 Põhja PP KRO 03.12.2006
488AVY sõiduauto AUDI A8 Tumepunane WAUZZZ4DZRN000924 Lõuna PP KRO 06.03.2007
880AYH sõiduauto AUDI A8 Tumehall WAUZZZ4E84N004665 Põhja PP KRO 07.03.2007
600AVM sõiduauto AUDI A8 Tumesinine WAUZZZ4DZTN005626 Põhja PP KRO 09.03.2007


Millest võib kenasti järeldada, et mingi kamp on vanglast lahti lastud. Pea 2 aastat ei varastatud ühtegi A8-t. Ja nüüd 4 kuuga 4 tk.
Ehk siis hoidke oma varal rohkem silma peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 09.03.07 21:50 Tsiteeri


see 600AVM on sõbra auto...

nägi veel, kui minema sõitsid ilma tuledeta 30m kauguselt, kuid ikka politsei kätte ei saanud, hoolimata, et kohe neile helistati...

poleks omanik vahepeal teepeal kusele läinud, siis oleks täpselt teolt tabanud ja oleks ehk jõund nii auto päästa kui ka oleks nii mõnelgi mehel ilmselt varastamise isu tükiks ajaks ära kadunud. siin on nüüd musta huumori koht: edaspidi kuseme auto kõrval! :) ok, nali naljaks, kuid ükskõik, mis nali on igatahes parem kui lein.

siit siis detailid:
varastati kadaka tee 159 maja eest öösel 2.30

1995 aasta, tumesinine metallik, 3.7 mootor, esivedu, xenoni pole, antenn murdunud, 16" plekkveljed kilpidega. eritundemärk võib-olla veel see, et üks tuli põles eredamalt, kui teine, sest üks oli uus. mine tea, äkki hakkab kellelegi silma...

täna hommikul kell 7.00 nähti Märjamaal kihutamas... üritavad äkki Lätti viia seda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alan
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.06
Asukoht: Välisriigis
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 11.03.07 14:06 Tsiteeri


mina loen postituse viimasest vastusest(postist) välja ,et A8 mitte ei varastatud vaid RÖÖVITI !!!

Minuteada peaks see juba röövi alla minema kui käiva mootoriga auto minema viiakse sinu nina alt (loe: nägi 30m eemal kuidas tuledeta minema sõitis).

Samas ei saa küll aru kuhu see mees siis ku*ele läks ,et auto nii ära viidi ,et ta pealt aind vaatas.

lisaks siis "lammastele" selle ka ,et 95 aasta kere on vana kerega A8.

Siin kohal tekkis küsimus,et kui seda autot on NÄHTUD PEALE VARGUST sõitmas(kihutamas) Märjamaa kandis siis seletage mulle see ära mida te siis peale selle teate saamist tegite ,et seda autot leitud pole ??? istusite siin ja kirjutasite lisaposte v ???

kui on teada kus kandis liikus siis politseile helistamine peaks olema esmajärjekorras (kui meenutan siis liiklus mendid on IGA PÄEV seal plekkiliisu juures patrullimas Märjamaal)
Kui ise teada saaks ,et on oma autot seal liikumas nähtud oleksin maksimum tunniga kohapeal uurimas"värskeid jälgi ja infot" :O ?

Kui on arvamine ,et auto liigub(liikus) läti suunas siis minuteada lisa info Politseile ja Piirivalvele(eraldi veel ikla piiripunkti) ei peaks kaua aega võtma ja ei tohiks NII raske olla ??


nüüd seletage mulle ära see milliste kohtade pealt ma midagi valesti olen aru saanud ?!:P

Postist ei loe ma välja ka seda mis signa ja lisa varustus turvalisuse tagamiseks kasutusel oli ????

ise kusjuures hoian küll peale selle lugemist siin väikemehe püksis suvalise kohapeal vee laskmise asemel ja kasutan "puhastatud" statoili peldikuid (seal saab auto lukku panna ja seisab seni kaamera all kuni ihuvaevasid kergendan ) ... midagi sellist siis :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 11.03.07 14:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alan
mina loen postituse viimasest vastusest(postist) välja ,et A8 mitte ei varastatud vaid RÖÖVITI !!!

Minuteada peaks see juba röövi alla minema kui käiva mootoriga auto minema viiakse sinu nina alt (loe: nägi 30m eemal kuidas tuledeta minema sõitis).


Röövimisest siiski asi päris kaugel (Röövimine - võõra vallasasja äravõtmise eest selle ebaseadusliku omastamise eesmärgil, kui see on toime pandud vägivallaga) tegu ikka "tavalise" vargusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 11.03.07 19:51 Tsiteeri


kus on kirjas, et mootor töötas ja auto omanik kuskil auto juures kuses?

auto oli pargitud maja ette, ise oli aga kuskil ulapeal. tulles ulapealt tagasi käis vahepeal kusel ja kõndis edasi. siis aga nägi, kuidas auto minema sõitis. mis siin nii keerulist on? point oli selles, et poleks kusele läinud, oleks teolt tabanud kutid... kas ma räägin keeruliselt? omaarust mitte. :)

helistatigi kohe politseisse, kui Märjamaal autot nähti, kuid ikka ei ole leitud. kas ma pean siia ka kirja panema, et nüüd mindi seda sinna otsima ja mis kõik edasi tehti? see on iseenesestmõistetav, et asjast teavad ka kõik vajalikud organid. nii puust ja punaseks pole ka vast vaja teha....

pealegi on märjamaalt võimalik sama kiirelt kaduda, kui sinna ilmuda. kõiksuguseid maanteid ja külateid hargneb sealt igasse suunda, kus just ei käi väga vilgas inimtegevus, seega on väga raske mingit jälitustegevust korraldada.

ise ei olnud ei nägija ega ka helistaja, kuid lisan siia selle info lihtsalt selleks, et võivad ka muukandi mehed silmi lahti hoida igaks juhuks, mitte ainult tallinna inimesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matu
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 11.03.07 21:04 Tsiteeri


Mind huvitab see,et need kes kriitikat teevad on neil kunagi auto ära varastatud!
Igatahes klubilised,silmad lahti:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.07 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alan

lisaks siis "lammastele" selle ka ,et 95 aasta kere on vana kerega A8.


See oli siis minu pihta vä!? Kust kohast ma selle esimesest postist pidin välja lugema, et tegu on 95a autoga...!?


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 11.03.07 21:17 Tsiteeri


Ärge lahmige ja mölisege kogu aeg üxteise peale.

Inimesed, kes omavad selliste autode äraviimiseks vastavat tehnikat ei võta neid lõbusõiduks, seega on võimalus, et SEDA autot nähti tegelikkuses 0, sest nendega ei sõideta. Vähemalt mitte nii, et see auto kellegile silma võiks paista.

Arvatavasti on kaader `puhkuselt`välja lastud lubadusega, et nad enam nii ei tee.

Krt, uuemast A8-st ma saan veel aru, aga kellele neid 4DZ 100/120k maksvaid asju vaja on ???

Jääb küll imeväike võimalus, et keegi on omale VAG grupi autode äraviimistehnika taas soetanud ja hakkab neid juppidena turustama.

Muide, ei ole olemas sellist signat/immot, mis proffi peataks. Ka isetehtud lülititele ei saa eriti loota, seda just kallimate autode puhul, mida on kellegile väga vaja.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alan
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.06
Asukoht: Välisriigis
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 28.03.07 12:33 Tsiteeri


minu postitus ei käinud kellegi kohta konkreetse vaid pidasin vajalikuks tuua välja need teemad.

kuna A8 läheb hetkel nagu sooja leiba tuleks ettevaatlik olla - kuna ise ka A8 omanik ja väga palju vaatan linnas sama margi autosid siis tooge mingi eristus autost esile värv ja nr ei ole mingi suurem abi - neid liigub juba piisavalt et kõik ei tea kõigi autosid.

Sry for OT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 16.06.07 17:36 Tsiteeri


muide, see auto leiti üles metsast :)

vedeles kuskil märjamaalt pärnu poole, kui õigesti aru sain asjast...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaupz
huviline



Registreerunud 01.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: volvo v70/99/2,5tdi/vag R5, vw NewBeetle 99 1,9tdi 66kw

postitati 13.07.07 06:49 Tsiteeri


nii et ei ole varaste jaoks probleem signalisatsioon maha võtta? olgu siis Gemel või Cobra 6000,- ?


kunagi rääkis tuttava tuttav mitsu esindusest, et üks varastatud pajero saadi kätte, kuna väike Mazha(rotveiler) oli autos ja koeravõrgust läbi roninud. kaitsmeblokk oli tühjaks tehtud, ja "vajalikud paar ühendust otse traadiga pandud" ja auto sõitiski.

aga kui uuematel (u alates 1995-6 VAG) on võtme sees ju ka tehase immo või kiip? tõmmatakse veel üks lisa juhe ja ongi jälle blokeering maas ?

Tsitaat:
Algselt postitas: Rallymees
Väike väljavõte www.pol.ee andmebaasist...

100ASO sõiduauto AUDI A8 QUATTRO Tumesinine WAUZZZ4DZWN017093 Põhja politseiosakond 04.03.2004

608AXS sõiduauto AUDI A8 Hõbedane WAUZZZ4DZTN007031 Põhja PP KRO 03.12.2006 ........ 1996

488AVY sõiduauto AUDI A8 Tumepunane WAUZZZ4DZRN000924 Lõuna PP KRO 06.03.2007 .......1994

880AYH sõiduauto AUDI A8 Tumehall WAUZZZ4E84N004665 Põhja PP KRO 07.03.2007 ....... 2004

600AVM sõiduauto AUDI A8 Tumesinine WAUZZZ4DZTN005626 Põhja PP KRO 09.03.2007 ............1995
enamasti siis vanad mudelid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.5% - SQL: 58.5%]