Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 istmetekatte materjal. (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1184)
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 08.03.07 18:34 Tsiteeri


Tere saatuskaaslane :D Täpselt sama probleem ka minul (v.a lapsed :D )
Vahepeal kasutasin istmekatteid aga tunnistan, et need näevad ikka väga rõvedad välja, nii sai need ka minema visatud. Olen proovinud ka puhastada, saab küll puhtmakas natuke aga mitte olulise.t
Mina aga ei ole leidnud enam muud lahendust, kui otsin jätkuvalt tumedat A4 sisu, eelistavalt sportsisu ning selle vahetuse ka ära teen lähiaajal :) Lisaks on veel juhiistme külg kakti kulunud.
Audi helehall sisu on ikka õudus ruudus :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
smi
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 -95 92kw

postitati 08.03.07 20:00 Tsiteeri


Kurat mul on tume tume hall sisu, aga plekid on ka kohe näha. Ja juhiistme vasak külg on ka läbi kulunud. :D Parandaks selle ise ära, aga keegi ei taha istmeid üksikult müüa. Nii et sobivat kangast on paras kepp leida. Sõbral sai bmw e36 sama asi ette võetud ja romulas maksis bmw iste 100.- ja valik on tohutu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 08.03.07 22:09 Tsiteeri


Njaa, ise just mõtlesin, et tumehall on vast parem ikka, siiani nii palju kui tumedaid sisusi näinud, on need ikka puhtamad, samas heldad valdav enamus vägagi määrdunud. Ja kõige rohkem ajabki vihale see, et isegi puhas veetilk jätab sellise pleki nagu ei tea mis asi oleks olnud. Käetoed on ka määrdunud mul, aga need veel nii väga ei häiri kui üleüldse sisu. Ausalt öeldes on isegi vahel piinlik kedagi oma autosse seetõttu võtta ja puhtaks ei ole ma ka saanud :( Samas keemilise pesu hinnad algavad ka sealt 1000.- ning sel juhul parem ostan uue sisu tõesti, seda enam, et mainisin, et juhiiste katki kulunud.
Nii et kõige lollikindlam lahendus oleks lasta teha nahksisu, aga selle hind alagab 10k ... Nii et praegu loodan ma leida enda autosse tumeda sportsisu :)

Kulumise kohta, et nii palju olen kuulnud, et ikka parandatakse ühte istet ja riiet võetakse siis tagumise käetoe tagant. Üksikut istet võid leida avariiliselt autolt, kus siis teine iste hävinenud, kuid usun, et seda on raske leida :)
A4 sisu hind alagab u 2500.- ning spotsisu u 3500-4000.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AndresS
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: E53 & E46 & E36 & E30

postitati 10.03.07 11:42 Tsiteeri


UM-st on võimalik osta nii BMW originaal istmeriiet kui valmisõmmeldud tükki. Odav just ei ole, aga on saad vähemalt hea asja.
Äkki müüb Reval ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuuzik
huviline



Registreerunud 06.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.07 06:57 Tsiteeri


aga äkki lased panna kunstnaha oma istmetele mis lähex maxma ca 3900.- kui huvi siis võta ühendust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kuuzik
huviline



Registreerunud 06.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.07 07:27 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=27724&page=4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.4% - SQL: 70.6%]