Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C4 pamperi eemaldamine? (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2001)
quattro28
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.06
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.07 23:40 Tsiteeri
C4 pamperi eemaldamine?



tervist.
oleks vaja pamperid küljest ära võtta aga ei saanud kätte :)
loogika järgi peaks olema kinnitused liistude all, proovisin liiste maha võtta aga kuna täpselt ei tea kuhu poole liigutada siis jõuga ei julgenud väga. proovisin ntx esipamperil liiste numbrimärgi poole nihutada aga nad ei liikunud üldse, normaalse jõuga sakutasin. ja nad on ju kaardus ka, et kas siis ees on teistpidi kinnitused kui külje peal äkki ? on kellelgi kogemusi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 30.01.07 03:19 Tsiteeri


C4 Kerega audi esipamper kinnitub ntz esiteks 4 suure poldiga talade küles olevate lappide külge ... polte näeb kui eemaldada all 2 st tükist koosnev võrestik (ühe taga on see veoköie aas) poldid olid minu meelest 13 padrunile ning 2 on vasakul, 2 paremal pool nagu sedasi et üks veidi suunaga ülespoole ja teine alla. Seda ma ei mäleta enam kas suunaga ülespoole olevaid polte sai ka kapoti alt mingil moel keerata aga eks seda näed ise. Alumisi igatahes saab täpselt nende võrede tagant. Liiste pole mõtet hakata maha kiskuma sest seal all ei ole midagi. Ka võin julgelt väita et tervelt sa liiste ilma pamperit eemaldamatta väga suure tõenäosusega kätte ei saa sest et ... liistude küljes olevad nagad lähevad peale lükates läbi pilude mille taha nad ka haakuvad. Selleks et kätte neid saada peab pamper maas olema ... siis saab teiselt poolt näpitsatega nagasid veidi kokku suruda ja pilu kaudu tagasi lükata. Ahjaa ... peale 4 poldi hoiab pamper end kinni ka mõlema esitiiva külge kinnitatud klambritel mille mille küljest tuleb pamper peale poltie eemaldamist vaikselt lahti nokerdada. Seal enam kruvitud kinnitusi pole. Tagastange kinnitused asuvad osaliselt küljepeidikute sees (ei ole selles osas päris päedev vastama kuna pole ise 100% näinud kõiki kohti) aga kinnitusi ikka jagus. Samas tagastange on veokonksu raamiga ühes tükis ning tuleb ka koos sellega ära ... minumeelest raamistik oli sedasi kinni et pamperi küljes olevad läbimõõdult väiksemad kanttorud olid kere külge kinnitatud veidi suuremate kanttorude sees nagu et üks teise sees. Peale poltide leidmist ning lahti keeramist tuleb samamoodi tagumiste tiivaplekkide külge kinnitatud klambrite pealt ta vaikselt eemale tõmmata. Hoiatus siinkohal (haagise voolu pistikupesa tuleb tõenäoliselt ennem lahti lasta sest juhe ei anna nii kaugele järgi) Ühesõnaga kui ei taha midagi ära rikkuda siis lõpeta liistude kallal nokerdamine sest sa rikud nad ainult ära ja lõpuks näed et seal taga pole midagi. Jõudu ja edu.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
totu
huviline



Registreerunud 11.01.05
Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,6 V6

postitati 30.01.07 09:03 Tsiteeri


Ülemiste poltide eemaldamiseks pead mõlemad esituled küljest võtma!!!!Minu mälu järgi vist ainult tule alusest liistu eemaldamisest kasu ei olnud!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 30.01.07 13:06 Tsiteeri


Tuled jäta rahule. Saab ka ilma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 30.01.07 14:05 Tsiteeri


Ja stanged tuleb pärast poltide eemaldamist eemale ette tõmmata, tagumist siis taha, külje pealt on stanged siinide peal.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
totu
huviline



Registreerunud 11.01.05
Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,6 V6

postitati 30.01.07 15:54 Tsiteeri


Võibolla tõesti saab ilma tulesid eemaldamatta!!!!Aga ma pidasin lihtsamaks tuled ka ära võtta et mitte neile viga teha!!Lihtsalt kindlam tunne oli!!!!!;)Aga tagumised poldid on sedaanil vähemal pagassi põhjakatte all!!!4 tükki minu mäletamist mööda!!Edu lammutamisel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
quattro28
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.06
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.07 20:58 Tsiteeri


tänud info eest!!
hea et ma liiste lõhkuma ei hakanud :D ma ei tea mix ma olin peaaegu kindel et liistude all on poldid, bemmil vist olid ja mersul ka äkki?
aga selge, ex siis nv kisun pamperid maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Vuno
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c6 4.2 s-line

postitati 09.04.11 19:53 Tsiteeri


Üks küsimus c4 a6 tagastange kohta, et kas avandil ja sedaanil on tagastange identne või on erinev(kinnitused ja suurus), äkki oskab keegi öelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.2% - SQL: 74.8%]