Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B4 lülitid (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1069)
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 29.01.07 19:35 Tsiteeri
B4 lülitid



probleem siis selline, et kas B4 armatuuris olevate tagaklaasisoojenduse, udutule ja istmesoojenduste lülitite sees on võimalik pirne vahetada, või pean ma uued lülitid soetama?
ning ka selline asi et varem töötas mul vaid kõrvalistujapoolne istmesoojendus, nüüd vahetasin lülitid ära ja korraks hakkas juhipoolne tööle (lülitil tuled ka põlesid) ja siis kustusid ära ja enam ei lähe iste ka soojaks, et kas on võimalik et lüliti nässus või on kuskil juhtmetega probleeme, et ei anna ühendust vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 29.01.07 19:45 Tsiteeri


Ikka saab seda valgustust eraldi ka vahetada. Tagaklaasisoojenduse ja ohutulede oma on suhteliselt lihtne, vaid lüliti kate taskunoa või kruvikeeraja abil maha ja 2 pirni peaks juba näha olema. Istmesoojenduse lüliti on natuke keerulisem.
Vihjeid saad siit teemast.
Istmesoojenduse mittetoimimise kohta täpselt ei oska öelda milles viga, ise prooviks ka teise lülitiga esmalt, aga seda oled vist juba teinud... Võiks ka istme alust pistikut loksutada või kontrollida, kas sinnani vool jõuab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 29.01.07 19:51 Tsiteeri


no kunagi suvel pärast auto ostu ma avastasin et juhi istme alt oli pistik lahti võetud ja siis ma panin selle kinni tagasi, aga ma nyyd hakkasin mõtlema et kas selline asi ei ole võimalik et äkki seal on mingi lyhis sees ja et kas see lylitit ei või nässu keerata ??
eriline elektrik ma ei ole ja see lylitite pistikute tagasipanek ka just eriti meeldiv ei ole, sest tagumist poolt peab kinni hoidma ja seal see ukerdamine ei ole eriti lahe..
a kas need pirnid saab niisama pintsetidega tõmmates kätte?
mul see ei õnnestunud, a kas keegi ei tea palju need lylitid lammaris maksta võivad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 30.01.07 09:59 Tsiteeri


Pirnid saab jah pintsetidega kätte, vajavad jukerdamist natuke, ise alles üleeile vahetasin, aga dioodiga lüliti hinda olen ma saanud 75 tükk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.3% - SQL: 74.7%]