Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal
Auto: A5 coupe 3.0TDI quattro, A8 D4 3.0tdi quattro, A4 b8,5 2.0tdi quattro, A6 c5 3.0 V6 quattro
postitati 12.11.03 10:39
Avus ja Spyder
Kuradi kahju, et need kaks isendit ainult ideeautod on. Ok. sellest saan aru, et Avus ei tulnud välja mootori pärast, aga Spyder................. See
olex ju suht poh olnud
XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 14.6% - SQL: 85.4%]